LOT najlepszą linią Wschodniej Europy

LOT najlepszą linią Wschodniej Europy Polskie Linie Lotnicze LOT zostały już po raz dwunasty nagrodzone tytułem „Najlepsza Linia Lotnicza Europy Wschodniej” przez prestiżowy brytyjski magazyn Business Traveller . Nagrody Business Traveller Awards przyznawane są wiodącym firmom w branży lotniczej i hotelowej, oferującym swe usługi klientom biznesowym. LOT skutecznie wyprzedził konkurentów z...
23/09/2009 21:19   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mezmer 2009-09-30 11:40   
mezmer - Profil mezmer
stronke machneli na wzor LH, zwiększają sprzedaż biletów on line, więc chiba w ogóle zmieniają polityke.
usuniety 2009-09-29 11:44   
usuniety - Profil usuniety
gratki :)
chociaż dla zwyczajnych szaraków LOT też już jest niezły (chociazby patrząc na promolot i nową stronkę)
jsg 2009-09-24 22:03   
jsg - Profil jsg
Gratulacje dla LOTu!
masaj 2009-09-24 20:46   
masaj - Profil masaj
Brawo LOT.
madej 2009-09-24 20:29   
madej - Profil madej
cornholio: Nie sadze zeby anglicy latali do Seulu przez PRG bowiem z LHR lata bezposrednio Korean Air i Asiana Airlines do Seulu:). BA odziwo nie ma połączenia do Seulu wcale.
wojtek 2009-09-24 20:16   
wojtek - Profil wojtek
Lot ma codeshare z Singapore Airlines do Singapuru.
cornholio 2009-09-24 19:55   
cornholio - Profil cornholio
Madej: Codeshare wystarczy, zeby zarabiac na Koreanczykach - duzo ich lata na trase Londyn-Praga (pewnie wiekszosc na biletach Korean, ale to tez nie przeszkadza zarobic CSA). Tak z ciekawosci, czy LOT ma codeshare na jakies loty na Daleki Wschod?
madej 2009-09-24 16:44   
madej - Profil madej
cornholio: z Pragi do Seulu lata Korean Air nie CSA. Owszem jest code share, ale CSA ze swojej taryfy ma kilka miejsc dostepnych w tym samolocie Korean Air. Kupujac z taryfy Korean Air bilety sa drogie jak diabli.
wojtek 2009-09-24 16:10   
wojtek - Profil wojtek
Jak dla mnie to znaczy właśnie to że dla Anglików Polska leży w Europie wschodniej.
jurek 2009-09-24 15:09   
jurek - Profil jurek
janos89: czy możesz rozwinąć swoją błyskotliwą myśl i wyjaśnić co ona ma do tematu wątku o nagrodzie dla PLL LOT ?
janos89 2009-09-24 14:14   
janos89 - Profil janos89
co raz częściej wydaje mi się że granica Polska/Niemcy to granica Europy A i B
disorder 2009-09-24 12:51   
disorder - Profil disorder
Nagrodę odebrał asystent prezesa. Dobrze, że nie sprzątaczka.
cornholio 2009-09-24 11:13   
cornholio - Profil cornholio
Re: piterius

Nie wiem po czym wnioskujesz, ze Brytyjczycy nie lataja CSA - z moich obserwacji wynika, ze owszem (trzy samoloty dziennie z Londynu, do tego Manchester). Poza tym nie chodzi o Brytyjczykow, ale o siatke polaczen - a ta CSA ma bardzo dobra, LOT nie ma tylu kierunkow w CEE, do tego z CSA mozna leciec do Seulu (wspolpraca z Korean Air, wielu Koreanczykow podrozuje przez Prage do Londynu). Co do programu lojalnosciowego - wiem, ze to osobna kategoria, ale ja wspomnialem o konkretnym aspekcie - w programie CSA od srebrnej karty wzwyz ma sie mozliwosc przesiadki do klasy biznes (bez doplaty) - LOT/Star Alliance nie daja takiej mozliwosci (dopiero przy statusie Senatora ma sie bodajze dwa upgrade'y, w CSA - bez ograniczen).
ntee76 2009-09-24 09:31   
ntee76 - Profil ntee76
W tej kategorii CSA na 2. miejscu :) A jeszcze uwaga do "redakcji" - Black Cab a nie Blac Cab - prosze czyta informacje przed operacja kopiuj-wklej...
piterius 2009-09-24 08:27   
piterius - Profil piterius
Oczywiście miło, ale ta nagroda w ogóle nie dziwi, jakby mieli na nią abonament :) Przecież w tej kategorii niezmiennie, od lat nie ma żadnej konkurencji dla LO. A Co do subiektywnych odczuć - linii lotniczej nie ocenia się dobrze, bo ma nowe samoloty, ważne jest kogo danej linii uda się zdobyć na swoje pokłady, czy widzi ktoś brytyjczyków latających CSA -- chyba nie bardzo. A już w ogóle nic tu nie ma do rzeczy program lojalnościowy, co zresztą jasno wynika z komunikatu - na to była oddzielna kategoria.
ntee76 2009-09-24 07:42   
ntee76 - Profil ntee76
Czy to nietypowy sposob na promocje? Biorac pod uwage fakt, ze dokladnie tak samo (wliczajac druki rachunkow) promuje sie w UK kilka innych linii to nie wiem na czym polega wyjatkowsc tego pomyslu?
4tech 2009-09-24 04:58   
4tech - Profil 4tech
Hm... Szczerze to nie wiem za co LO otrzymał te nagrodę... ale jeżeli tak prestiżowy magazyn jakim jest BT przyznaje taka nagrodę LO to trzeba pogratulować przewoznikowi. Gratuluje!
jurek 2009-09-24 02:31   
jurek - Profil jurek
Jedna uwaga. LOT i Polska nie są we wschodniej ale w centralnej Europie !!! Ale dla niektórych Angoli to u nas jest Syberia, śnieg w sierpniu i białe niedźwiedzie...
cornholio 2009-09-23 22:46   
cornholio - Profil cornholio
Latam czesto LOTem oraz CSA (rzadko Malevem, wiec o Wegrach nie wspomne) glownie na krotkich i sredniodystansowych trasach Londyn-Europa srodkowa i wschodnia, Balkany, Kaukaz. Oczywiscie gratuluje LOTowi prestizowej nagody, ale niezmiernie mnie ona dziwi.
Nie wiem od czego zaczac porownanie: samoloty CSA sa w wiekszosci nowe, na wielu kierunkach (np Lotwa i Estonia) lataja Boeingi i Airbusy, o flocie LOTu wiele dobrego powiedziec sie nie da (moze z wyjatkiem Embraerow), lotnisko w Pradze jest o wiele lepszym wezlem transferowym. CSA ma o wiele lepsza siatke polaczen (mowie o Europie sr i wsch). Programy lojalnosciowe to juz niebo a ziemia - w LOT ''dochrapanie'' sie srebrnej karty przy kupnie biletow w klasie ekonomicznej w Europie to niemal cud (50+ lotow rocznie) w CSA za 15 segmentow karta srebrna (w tym juz upgrade do biznesu) a za 30 zlota (w tym dostep do salonow Skyteam na calym swiecie). Moim subiektywnym zdaniem jesli chodzi o spoznienia i obsluge klienta LOT tez jest w tyle. Ciekawe, co przekonalo czytelnikow BT...
jaris 2009-09-23 22:12   
jaris - Profil jaris
swietna wiadomosc i gratulacje dla LOTu! Oby ta nagroda zmotywowala zarzad do podejmowania odpowiednich dzialan majacych na celu utrzymanie owej pozycji na rynku wschodnioeuropejskim i nie tylko... - trzymam kciuki.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy