LOT: "Łączmy się w pary" po raz kolejny

LOT: W najbliższy piątek i sobotę (6-7.11), trwać będzie kolejna już i znana promocja Polskich Linii Lotniczych LOT - druga osoba leci za pół ceny. "Tylko u nas podróżowanie razem oznacza podróżowanie taniej - oferujemy 50% zniżki na drugi bilet przy zakupie co najmniej dwóch biletów" - czytamy w komunikacie przewoźnika. Oczywiście oba bilety należy kupić na ten sam rejs, tę...
04/11/2009 19:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2009-11-06 13:48   
miras - Profil miras
Mialem na myśli to, że od taryfy, na niektórych trasach, trudno jest doszukać się 50% zniżki. W promocji "łączmy się w pary" w ogóle nie jest dostępna taryfa promolot. Stąd moje zdziwienie! Nie wydaje mi się żeby w tak odległych terminach były tylko pojedyncze bilety w promolot. Ta promocja to taka lekka ściema!!!
marecki 2009-11-06 13:46   
marecki - Profil marecki
wiperek: ale są różne klasy rezerwacyjne (a za tym idzie ceny taryf) i nigdzie nie masz żelaznej, ciągle stałej taryfy na konkretny rejs w konkretnej dacie przez cały okres trwania sprzedaży biletów na ten rejs.
wiperek 2009-11-06 13:09   
wiperek - Profil wiperek
To jakaś parodia to co robi LOT. Kupiłem bilety na LO trasa WAW-NCE-WAW z miesiąc temu bez promocji za 1009 pln za dwie osoby.........teraz podczas promotion druga osoba leci za 50% cena wynosi 1193,86 pln !!!! Brak słów !!! Szukają ludzi naiwny, którzy się skuszą na ich promocję, lecz sądzę, że na tym portalu nikt z niej nie skorzysta !!!!!
gral 2009-11-06 12:53   
gral - Profil gral
polityka cenowa LO jest w ogole bez ladu i skladu. czasem na taka sama trase one way mozna dostac promolot za 170 zl, innym razem zwykla cene za np. 350, a jeszcze innym cene zaporowa, np. 1400 zl :) i nie ma to zadnego zwiazku z liczba juz sprzedanych biletow na dany rejs.
2009-11-06 12:18   
 - Profil
trochę bez sensu to wszystko, ale cieszmy sie, że w ogóle takie groszowe ceny pojawiają się w LO. Choć groszowe, to rzecz jasna przenośnia... ;p
gral 2009-11-06 12:05   
gral - Profil gral
zapewne o 50% od taryfy, a nie od calosci. a ze promolot jest dostepne tylko dla jednej to nic dziwnego, we francy jak masz ostatni bilet za 0,01 a wybierzesz dwa to tez dostaniesz na oba cene z wyzszej taryfy
miras 2009-11-06 11:11   
miras - Profil miras
Driverze: jest tak jak piszesz. Bilet dla jednej osoby jest w promolot i wychodzi taniej niż te dla dwóch osób z 50% zniżką. Dla mnie to promo jest trochę bez sensu, ale to jest moje zdanie. Dzisiaj sprawdziłem inne trasy i okazuje się że można dla dwóch osób kupić taniej bilety, ale napewno nie o 50%.
2009-11-06 10:30   
 - Profil
Mirasie: a nie było tak, że raz sprawdzasz w taryfie promolot, na którą nie ma zniżek, a raz w normalnej, na która są? I może tak być, że w promolot bez zniżek wyjdzie taniej, niż w nie promolot po zniżce. Bo nie na każdy dzień są taryfy promolot, i jak ktoś jest zmuszony lecieć w czwartek i tylko w czwartek, a ma dostępne wyższe taryfy, to po zniżce wyjdzie mu drożej, niż by poleciał we wtorek, gdzie we wtorek obowiązuje promolot - i bez zniżki wyjdzie taniej wtorek, niż czwartek ze zniżką. Przepraszam za tłumaczenia w stylu "chłop krowie na rowie", ale jestem niewyspany ;p
2009-11-06 10:24   
 - Profil
miras: ale to, że to piątek, to nie ma nic do rzeczy przeciez, bo to nie sobota szalonych cen, a piątkowo-sobotnia sprzedaż biletów niby za pół ceny ;p
robinson65 2009-11-06 10:20   
robinson65 - Profil robinson65
miras. Oto Lot właśnie, zero logiki. Analogiczną sytuacje miałem w sierpniu lecąc do Londynu. Bilet w 2 strony kosztował 2 razy więcej w porównaniu z kupieniem 2 oddzielnych biletów (1.TAM 2.POWRÓT) w tym samym terminie. Zanim sie kupi jeden bilet w 2 strony warto sprawdzić czy łączony nie kosztuje taniej :)
PS. Szalona sobota była 2 tygodnie temu i pozostało po niej wspomnienie... Teraz jest promocja "druga osoba za pół ceny".
4tech 2009-11-06 02:27   
4tech - Profil 4tech
miras: promo -50% nie obejmuje lotow z KRK:)))
miras 2009-11-06 00:35   
miras - Profil miras
!!! Wytłumaczcie mi jedną rzecz, gdyż nie rozumiem. Obecnie w LO jest promocja SZALONA SOBOTA, Z Z PROMOCYJNĄ ZNIŻKĄ 50% . Na czym ta promocja polega, (pomijam fakt że dzisiaj jest piątek a nie sobota) gdyż sprawdziłem sobie lot z KRK – CDG – KRK i bilet dla dwóch osób z promocyjną zniżką kosztuje 1023.92 PLN. Jeśli kupiłbym dwa bilety w dwóch oddzielnych transakcjach to za pojedynczy bilet zapłaciłbym 388.41 PLN, czyli za dwa bilety 776, 82 PLN czyli 247 PLN mniej niż w promocji. Ponawiam pytanie, na czym polega ta promocja?
robinson65 2009-11-05 15:34   
robinson65 - Profil robinson65
zarówno w tej promocji jak i poprzedniej (szalona sobota :) i tak sylwester w Paryżu kosztuje x2 taniej w AF niż u naszego narodowego przewoźnika.
boa88 2009-11-04 22:05   
boa88 - Profil boa88
czyli szukamy na gwałt kasy ....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy