BA rezygnują z darmowego cateringu

BA rezygnują z darmowego cateringu BA do tej pory oferowały pasażerom paczkowane kanapki w kilku wariantach. Na tle innych linii w Europie był to całkiem smaczny posiłek. Na krótszych trasach przewoźnik oferuje dobrej jakości czipsy i orzeszki. W skład darmowego poczęstunku wchodzą też napoje bezalkoholowe. Mimo że ta oferta wypadała całkiem nieźle na tle europejskiej konkurencji, brytyjscy...
04/10/2016 10:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2016-10-05 09:55   
krzysiekl - Profil krzysiekl
niech będą płatne ale z opcją zakupu ich wcześniej - podczas rezerwacji. poza tym co najmniej woda nie powinna być płatna. Ceny też nie mogę być zbyt wygórowane.
Problem dotknie też osoby lecące na długich trasach gdy muszą najpierw dolecieć do Londynu.
gość_ff8f8 2016-10-04 16:45   
gość_ff8f8 - Profil gość_ff8f8
nie mam nic przeciwko by catering na pokladzie byl platny lub bylaby mozliwosc wykupienia sobie przy rezerwacji jedzenia i pakiet napojow. Ostatnio zrobilem to lecac CSA i bylo wszystko okay.
Jesli jakosc oferty sie poprawi to te extra €€€ sa w porzadku.
pszn 2016-10-04 14:42   
pszn - Profil pszn
"płatne, ale lepszej jakości" buehehehe
No i proszę Emirates wprowadza płatny wybór miejsca, BA płatny posiłek :) Choć jeszcze niedawno wydawało się to niewiarygodne to w ciągu 10 lat całkowicie znikną różnice pomiędzy liniami tradycyjnymi i niskokosztowymi
BA850 2016-10-04 14:20   
BA850 - Profil BA850
Fakt: przekąski oferowane na pokładzie w economy pozostawiały wiele do życzenia, więc wprowadzenie płatnych kanapek M&S jest dobrym posunięciem.

Problemem jest jak BA próbuje sprzedać tę zmianę - w ramach "upgrade" wprowadzają też płatne napoje (wszystkie). To najbardziej wkurzyło brytyjczyków, bo BA ewidentnie robi z ludzi idiotów.

Dochodzi do sytuacji, gdy ktoś, kto kupi bilet w First Class za £10k na lot z Edynburga do San Francisco przez Heathrow będzie musiał zapłacić za drinka i kanapkę na odcinku domestic (BA nie oferuje klasy business na lotach domestic).
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama