Gdańsk i Katowice - liderami biznesu

Gdańsk i Katowice - liderami biznesu Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, zarządzające Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach laureatami XVIII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu. Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XVIII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu, odbyła się 10 stycznia 2009 r. Podczas Gali wręczono Nominacje do tytułu...
12/01/2009 16:04   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lack 2009-01-16 22:44   
lack - Profil lack
warto : w poczekalni jest też toaleta, priority pass i wchodzisz nawet jeśli nie wylatasz chociażby tych 35k mil na FTL'a.
gufi_gda: Z ciekawości - jak się cieszyć, że w ogóle coś lata z GDN? Po każdy locie wysyłać laurkę do prezesa z podziękowaniami, że nie każe latać przez inne porty, skoro jest ich jeszcze parę w Polsce?
michalb 2009-01-12 21:20   
michalb - Profil michalb
warto a może czas pomyśleć a własnym lotnisku tam na pewno nie spotkasz roboli lecących do pracy ( ty tez jestem taki robolem bo latasz służbowo) . pamiętam jak kiedyś leciałem na trasie GDN-WAW i aż mi wstyd było przed moimi gośćmi zagranicznymi bo tyle kurzu i brudu to chyba nigdy nie widziałem nawet na lotnisku w Dublinie
gufi_gda 2009-01-12 21:00   
gufi_gda - Profil gufi_gda
warto:Gdybyś czytał uważnie to byś wiedział że nie niby ale pochodzę z Gdańska, jeżeli chodzi o inwestycje w GDN to na pewno wiem więcej od Ciebie i na temat samych inwestycji jak i pieniędzy potrzebnych do ich realizacji. A do póki nie będzie nowego terminalu z większą liością pisuarów Ty latający Lotem, Lufthansą, Sasem będziesz sikał do tego samego pisuaru co Ja podróżujący najczęściej LCC. A do czego zobowiązuje nazwa Lider Biznesu wytłumacz temu kto ją GDN przyznał. Lotnisko samo sobie tego wyróżnienia nie przyznało. A z drugiej strony jak Ci się GDN nie podoba to latej przez inne porty, jestich jeszcze parę w Polsce. Tylko wybieraj te gdzie jest więcej pisuarów.
cezary 2009-01-12 20:39   
cezary - Profil cezary
Lamisilat i undofen i po sprawie. I można na lotnisku nagrodzonym liderem biznesu paradować w skarpetach. Byle całych. Kiedyś szef Banku Światowego chyba w Jerozolimie musiał w meczecie zdjąć buty. Dziury w obu skarpetach były. Swoją droga miras czepiasz sie. Na LHR Terminal 1 rutynowo trzeba zdejmowac obuwie.
aynis 2009-01-12 20:26   
aynis - Profil aynis
miras: owszem, sytuacja kanapkowa jest teraz strefie schengen. Prosto z kontroli osobistej wchodzi się na ten bar. W strefie non-schengen na szczęście nie.
miras 2009-01-12 20:24   
miras - Profil miras
aynis: Bardziej miałem na myśli te kanapki w pobliżu boso przechodzących pasażerów. No cóż brakuje nam trochę do Europy. Po tym wszystkim co napisał warto, a aynis niektóre rzeczy potwierdza, to zastanawiam się wg jakich kryteriów przyznawany był ten "tytuł"?
cezary 2009-01-12 20:21   
cezary - Profil cezary
miras: jakie lotnisko masz na myśli ?
aynis 2009-01-12 20:18   
aynis - Profil aynis
Nie chwalę, bo nie chadzam do męskiej toalety.
miras 2009-01-12 20:13   
miras - Profil miras
Aynis: to wy tam takie atrakcje w GDN macie i ty się nic nie chwalisz? Znam jeszcze jedno lotnisko gdzie oszczędzają powierzchnię na wc męskim.
tomekk-81 2009-01-12 20:08   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
"Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy został uhonorowany Złotą Statuetką za znakomite wyniki ekonomiczne" - pewnie oszczędzają na powierzchni wc męskich ;)
gosc_olo 2009-01-12 20:04   
gosc_olo - Profil gosc_olo
warto - dosc czesto latam z GDN i nigdy takich scen nie widziałem. Fakt jest duuuzy ruch, ale... jak na wiekszosci naszych lotnisk.
Pasazerow sie nie wybiera, a gazetki darmowe w GDN są (np Puls Biznesu). Więc bez przesady
aynis 2009-01-12 19:59   
aynis - Profil aynis
Niestety, z tymi kanapkami i toaletami to prawda. Terminal pęka w szwach. Kiedyś było jedno autobusowe połączenie dziennie do Gdyni. Ale i tak to moje ulubione lotnisko - lokalny patriotyzm ;)
tomekk-81 2009-01-12 19:59   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
warto: a jak oceniasz Terminal Miasto? to chyba pozytyw dla Gdańska - lidera biznesu? ;)
4tech 2009-01-12 19:53   
4tech - Profil 4tech
warto: a ja myślałem ze moje rodzime lotnisko to szopa(nazwa kurnik zarezerwowana przez największych znawców lotnictwa pasażerskiego dla lotniska w Krakowie) a tu widzę ze jeszcze GDN uff kamień spadł mi z serca !
miras 2009-01-12 19:53   
miras - Profil miras
To co pisze użytkownik warto jest dosyć interesujące zwłaszcza to o kanapkach i butach. Ma ktoś coś jeszcze do dodania na temat "Lidera Biznesu"? Chętnie poczytam. :)
warto 2009-01-12 19:47   
warto - Profil warto
dla osób które nie były na " lotnisku " Gdańsk - które otrzymało tytuł " LIDERA BIZNESU " po przejsciu kontroli bezpieczeństwa ludzie zakładaja buty i przechodzą szczegółową kontrole - w odległości 2-3 metrów od tego miejsca znajduje się bar który oferuje kanapki i napoje piwo gdzie najczesciej siedzą ( łysi dresiarze z łańcuchami czekajacy na lot do roboty ) nabijajacy sie z ludzi starszych i pań blondynek - słowem przepocone buty po kontroli i pyszne kanapki 2w1 to oferuje przez " znakomita" infrastrukturę AIRPORT GDANSK który za taki coś LIDERA BIZNESU - sprawdzałem w internecie nie można ustalić kto wybrał tą szopkę
4tech 2009-01-12 19:42   
4tech - Profil 4tech
warto:spokojnie przyjdzie czas i na GDN był w modzie KRK teraz są KTW będzie i Gdansk. Spokojnie to tylko awaria :))
warto 2009-01-12 19:39   
warto - Profil warto
do gufi_gda? kto to kontroluje ? pochodzisz niby z Trojmiasta i nie wiesz że brakuje pieniędzy na nowy terminal ! czytaj prasę bo tam jest teraz afera. Może dla CIEBIE nie jest to istotne ale latam głównie LOT/SAS/LUFTHANSA i oczekuje minimum komfortu dla lotniska , latasz głownie LCC wiec dla ciebie to może bez znaczenia ja samych opłat lotniskowych płacę ok 100 zł tyle co ty za cały bilet z bagażem ( na podstawie lotów które masz na profilu ) - więc mam prawo wymagać minimum bo dla mnie 1 pisuar męski na całe lotnisko w pomieszczeniu po odprawie to żałosne zjawisko bo w szczycie przebywa od 500 osób ! ja nie latam samolotem za karę tylko służbowo więc płacę odpowiednio więcej i chciałbym wymagać skoro na lotnisku w monachium w przyblizonej opłacie lotniskowej - mam full klimatyzowane zaplecze! kawe herbate i wszystkie gazety gratis w samym terminali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nowoczesne oznakowane lotnisko a nie lotnisko z kartakmi kierunkowymi i nie zdejmuję butów w czasie kontroli by być na widoku znajdujacego sie 3 metry dalej baru gdzie siedza ludzie i jedza kanapki i piją piwo - to lotnisko sie dusi od 10 lat ! i to LIDER BIZNESU ???? ta nazwa zobowiązuje
gufi_gda 2009-01-12 19:08   
gufi_gda - Profil gufi_gda
warto: A jak chcesz wiedzieć ile ludzi lata z GDN i do GDN a nie odpowiadają Ci oficjalne informacje to wymyśl sposób żeby to sprawdzić ...........?!
gufi_gda 2009-01-12 19:05   
gufi_gda - Profil gufi_gda
warto: Jeżeli latasz z GDN to powinieneś się cieszyć że wogóle coś odlatuje. Patrząć na inne lotniska uważam że z GDN wcale nie jest tak źle. Jak zbudują nowy terminal to może w toalecie będzie 20 m2 żeby zrobić s__u. Narazie też do radę to zrobić.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy