Kraków na rowerowej mapie KLM

Kraków na rowerowej mapie KLM Do 2 maja br. wszyscy pasażerowie rezerwujący bilety KLM na stronie przewoźnika do jednego z 25 europejskich miast objętych promocją będą mogli na miejscu skorzystać z dwóch bezpłatnych rowerów. W siatce połączeń przewoźnika jest 78 miast w Europie.  Ta niecodzienna forma promocji skierowana jest do mieszkańców Holandii, na rowerowej...
27/04/2016 19:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lysypiotr76 2016-04-29 21:19   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Kelo -ale masz marzenia dotyczące miast z którymi KRK miałby mieć połączenia lotnicze. To mocarstwowe plany ,wręcz na poziomie WAW która już to ma
invicta 2016-04-27 23:05   
invicta - Profil invicta
Toż to muzyka dla uszu! Mi też tak latają, a do tego od czasu do czasu jakiś Antonov leci. Miodzio :)))
A z Genewą za późno, klepnięte. Na pomarańczowo, tak jak chciałeś ;)
Kelo 2016-04-27 23:02   
Kelo - Profil Kelo
Genewa to by leciała od południa pomarańczowym arbuzem i hałasowała mi nad blokiem :P to ja się jeszcze zastanowię. Gorzej jak ta Iberia na arbuzie o 3:30 w nocy ma od czerwca latać, a dodam że blisko lotniska to ja wcale nie mieszkam pd część miasta (jakieś 20km od lotniska) i na wysokości około 2000m przelatują nade mną z południowych kierunków przed nawrotką :P
invicta 2016-04-27 22:34   
invicta - Profil invicta
Kelo, a Genewy nie chciałeś? Fatalnie, bo rozpędziłam się z załatwianiem i w sumie chyba się udało, od sezonu zimowego. Bierzesz? ;)
invicta 2016-04-27 22:04   
invicta - Profil invicta
Na początek Tel Aviv, ok? Już w maju LOT i EL AL. Dublin masz od FR, na koniczynkę jeszcze chwilkę poczekamy. A na resztę daj mi kilka dni ;)
Kelo 2016-04-27 21:57   
Kelo - Profil Kelo
łysy: Ryanair nie satysfakcjonuje za dużo go tutaj no i niedawno coś dodawał już. Invicta jak załatwiasz tak szybko to mam tu podstawową listę oczekiwań :P Belgrad, Kijów, Dublin, Dubaj, Doha, Lublana, Lizbona, Mińsk, Moskwa, Praga, Ryga, Rejkiawik, Stambuł, Tel Aviv. Na kiedy da się zrobić ? To jest minimum minimum i w zasadzie stolice tylko wręcz obowiązkowe do siatki, żeby się nazywać portem międzynarodowym :P
invicta 2016-04-27 21:44   
invicta - Profil invicta
Kelo, mówisz i masz ;). W lipcu i sierpniu będą w niektóre dni po 3 rotacje KLM :)))
lysypiotr76 2016-04-27 21:03   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Kelo -to też promocja .Wiem że ostatnio niewiele się dzieje w temacie nowych połączeń z KRK ale może coś FR dołoży ......
Kelo 2016-04-27 20:23   
Kelo - Profil Kelo
f... joke ! dawać większe maszyny albo 3 rotacje dziennie a nie jakieś rowerowe mapy :P
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy