×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków na rowerowej mapie KLM


KLM jako pierwsza linia lotnicza na świecie rozpoczął współpracę z BimBimBikes, globalną platformą wynajmu rowerów online.Do 2 maja br. wszyscy pasażerowie rezerwujący bilety KLM na stronie przewoźnika do jednego z 25 europejskich miast objętych promocją będą mogli na miejscu skorzystać z dwóch bezpłatnych rowerów. W siatce połączeń przewoźnika jest 78 miast w Europie. 

Ta niecodzienna forma promocji skierowana jest do mieszkańców Holandii, na rowerowej liście miast znalazł się także Kraków - nowy nabytek w siatce KLM. Poza stolicą Małopolski promocja obejmuje m.in. Rzym, Paryż, Madryt, Barcelonę czy Lizbonę. 

W ten sposób KLM podkreśla swoją holenderską tożsamość.

- KLM jest pierwszą linią lotniczą, która współpracuje z BimBimBikes. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pasażerom dodatkową przyjemność w postaci zwiedzania na rowerze. Zwiększa to atrakcyjność oferty KLM pod kątem kilkudniowych wyjazdów do dużych europejskich miast - mówi Harm Kreulen, wiceprezes Air France-KLM na region Beneluksu. 
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie