Kraków na rowerowej mapie KLM

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
27 kwietnia 2016 19:48
9 komentarzy
KLM jako pierwsza linia lotnicza na świecie rozpoczął współpracę z BimBimBikes, globalną platformą wynajmu rowerów online.
Reklama

Do 2 maja br. wszyscy pasażerowie rezerwujący bilety KLM na stronie przewoźnika do jednego z 25 europejskich miast objętych promocją będą mogli na miejscu skorzystać z dwóch bezpłatnych rowerów. W siatce połączeń przewoźnika jest 78 miast w Europie.

Ta niecodzienna forma promocji skierowana jest do mieszkańców Holandii, na rowerowej liście miast znalazł się także Kraków - nowy nabytek w siatce KLM. Poza stolicą Małopolski promocja obejmuje m.in. Rzym, Paryż, Madryt, Barcelonę czy Lizbonę.

W ten sposób KLM podkreśla swoją holenderską tożsamość.

- KLM jest pierwszą linią lotniczą, która współpracuje z BimBimBikes. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pasażerom dodatkową przyjemność w postaci zwiedzania na rowerze. Zwiększa to atrakcyjność oferty KLM pod kątem kilkudniowych wyjazdów do dużych europejskich miast - mówi Harm Kreulen, wiceprezes Air France-KLM na region Beneluksu.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
lysypiotr76 2016-04-29 21:19   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Kelo -ale masz marzenia dotyczące miast z którymi KRK miałby mieć połączenia lotnicze. To mocarstwowe plany ,wręcz na poziomie WAW która już to ma
invicta 2016-04-27 23:05   
invicta - Profil invicta
Toż to muzyka dla uszu! Mi też tak latają, a do tego od czasu do czasu jakiś Antonov leci. Miodzio :)))
A z Genewą za późno, klepnięte. Na pomarańczowo, tak jak chciałeś ;)
Kelo 2016-04-27 23:02   
Kelo - Profil Kelo
Genewa to by leciała od południa pomarańczowym arbuzem i hałasowała mi nad blokiem :P to ja się jeszcze zastanowię. Gorzej jak ta Iberia na arbuzie o 3:30 w nocy ma od czerwca latać, a dodam że blisko lotniska to ja wcale nie mieszkam pd część miasta (jakieś 20km od lotniska) i na wysokości około 2000m przelatują nade mną z południowych kierunków przed nawrotką :P
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama