Z bagażem przyjaźnie i nieprzyjaźnie

Z bagażem przyjaźnie i nieprzyjaźnie Za wzięcie 30 kg bagażu w podróż lotniczą po Europie możemy zapłacić nawet 170 euro w dwie strony. Na szczęście wszystko zależy od przewoźnika, jakiego wybierzemy, gdyż są jeszcze takie linie, które bagaż zabiorą nam za darmo. W dobie galopujących cen paliwa lotniczego przewoźnicy niskokosztowi lawinowo zwiększają opłaty dodatkowe za wzięcie bagażu. Jednak linie...
05/07/2008 20:59   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2008-07-20 18:41   
mrader - Profil mrader
cezar-y:chodziło o teraźniejszość,czy tam można spać...czy tylko zwiedzać...no i konkretnie gdzie to jest...;)
cezary 2008-07-20 18:33   
cezary - Profil cezary
mrader: czyżbys nie znał martyrologii narodu polskiego ? To co na zdjęciu Stenusa to wersja luksusowa i pod turystów.. Tylko obsadzić kwiatkami. Wg moich informacji była wersja bez gwiazdek i słoników. Czyli żeby nie zamarznąć kopiesz osobiście łapami dół i w nim mieszkasz kilka lat. Koc to był rarytas. To jest wersja niestety prawdziwa.. ale lepiej rozmawiajmy o teraźniejszości i przyjemniejszych sprawach.
mrader 2008-07-20 18:24   
mrader - Profil mrader
..w tych lepiankach można nocować..?
humbak 2008-07-20 18:21   
humbak - Profil humbak
cezary: Coz, wiele rzeczy stalo sie very trendy i Dzezzy w ciagu ostatnich lat...
cezary 2008-07-20 18:09   
cezary - Profil cezary
Moi przodkowie w takich "apartamentach" jak Sara na Twoim zdjęciu dzieki dziadkowi Stalinowi sobie kilka lat mieszkali na Syberii i w Kazachstanie i nawet nie wiedzieli że teraz to bedzie turystyczny hicior oraz very trendy :)
humbak 2008-07-20 18:08   
humbak - Profil humbak
poznaniak: Nie chce mi sie bawic w intelektualne zagadki. Jest niedziela. I mrader ma racje ztym, co tam jest. :o) mrader: Ale sie wreszcie pieknie zwizualizowales. :o) Czy to za Toba, to ten slynny plot lotniska w DUB? hihihihi
mrader 2008-07-20 18:03   
mrader - Profil mrader
tam jest-"a co to ma do rzeczy?"..hehe
humbak 2008-07-19 15:22   
humbak - Profil humbak
poznaniak, tak bo prawo nie dziala wstecz. Jesli kupiles bilet wg starych zasad, to nie placisz wg nowych. Teraz nadbagaz jest tylko 15 euro za kg. Zaplacisz mniej, jesli kupowales pzred wprowadzeniem zmiany. Ale dotyczy to kazdego nabytego biletu.
humbak 2008-07-19 14:40   
humbak - Profil humbak
poznaniak: Mozesz to rozwinac?
millana 2008-07-08 15:07   
millana - Profil millana
nowe warunki ze strony zobacz link
zobacz link
millana 2008-07-08 15:06   
millana - Profil millana
Co do Maleva to jest nieścisłość. Od 4tego lipca zmieniły się warunki przewozu. Dla economy można mieć 23kg rejestrowanego bagażu za darmo ALE przy nadbagażu płaci się 10euro/kg
hamburg 2008-07-05 22:34   
hamburg - Profil hamburg
masaj: Ale raport jest o lotach europejskich....na interkonynentalnych liczy sie na sztuki (z reguly 2x 23kg w Economy) (tak jak mowisz)
masaj 2008-07-05 21:49   
masaj - Profil masaj
marqoos_pl: moze i tak, ale np. BA pozwala tylko na 23 kg. Osobiscie niegdy nie mialem problemu z przewiezieniem ciezszego bagazu. LOT byl zawsze przychylny przy odprawie i jakos inni tez. Moze poprostu mialem szczescie.
miras 2008-07-05 21:44   
miras - Profil miras
tomekk: ja w CGN na lot z 4U mialem kiedys 10kg nadbagazu i pani przy odprawie nawet sie slowem nie odezwala. Natomiast w KRK na lot z 4U moja siostra miale 4kg dodatkowych kg i musiala za to zaplacic. Pani powiedziala ze ona nie przepusci, bo ona nie bedzie ze swojej kieszeni placic za nadbagaz, jesli ktos zwazy walizke....
disorder 2008-07-05 21:37   
disorder - Profil disorder
marecki: Słuszne są Twoje uwagi poniżej. Dla mnie bez sensu jest też klepać listę wielu przewoźników - tak różnych pod względem polityki byle tylko artykuł był dłuższy i aby mało kto dotrwał do końca. Ja poległem w połowie tego nudnego wywodu. A sam wspominam lot Air Polonią, kiedy miałem bagaż ważący 28 kg i nikt się nie przyczepił. :))))
marqoos_pl 2008-07-05 20:16   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
masaj: ale na trasach transatlantyckich lub niektorych afrykańskich chyba tylko...
masaj 2008-07-05 20:15   
masaj - Profil masaj
Ja w KLM dostaje 46 kg w dwoch walizkach, w klasie ekonomicznej i to bez zadnej doplaty czy specjalnej prosby...
marecki 2008-07-05 20:05   
marecki - Profil marecki
disorder: może nawet nie tyle stronniczy, co oderwany od realiów; ale o tym pisałem już niżej, więc nie będę sie reprodukował;)
marqoos_pl 2008-07-05 19:54   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
obsługa w check-in była OK, tylko ona (przedstawiciel przwoźnika stała nad nimi na początku jak kat nad ofiarą i szpiegowała). Po odprawieniu mnie i kilku osób polazła do biura i tam przyjmowała kasę na nadbagaż...
marqoos_pl 2008-07-05 19:51   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
ależ chciałem, tylko ta głupia baba stwierdziła, że to i tak będzie nadbagaż przecież... (zgadza się) "może pan coś zostawić". Jakąś wyjątkowo nieudaną noc miała najwyraźniej...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy