Dobre wyniki easyJet

Dobre wyniki easyJet Tanie linie lotnicze easyJet zanotowały w ostatnim półroczu (do 31.03) wzrost dochodów o 24% do kwoty 892,2 milionów funtów. Linia przewiozła w tym czasi 18,9 milionów pasażerów co oznacza 15% więcej pasażerów niż w analogicznym okresie 2007 roku. - Rozszerzenie oferty pozwoliło nam o 15% zwiększyć liczbę pasażerów. Utrzymujemy wysoki wskaźnik obłożenia miejsc,...
08/05/2008 13:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marecki 2008-06-06 23:16   
marecki - Profil marecki
dobra Panowie: z mojej strony to tyle na dziś na temat kur, krów, no i oczywiście świetncyh wyników easyJeta...dobranocki!
cezary 2008-06-06 23:10   
cezary - Profil cezary
o mój Boże jai ten Stenus słabieńki sie zrobił.. opada nam z sił... biedniutki taki....
cezary 2008-06-06 23:08   
cezary - Profil cezary
To można nadal komentować informację z dnia 8-go maja 2008 Pana CYbulaka ? (stenus jak tam spotkanie ?)
humbak 2008-06-06 23:02   
humbak - Profil humbak
tomekk: Dzieki, bo ja juz nie mam sily... :o)
tomekk 2008-06-06 22:54   
tomekk - Profil tomekk
Panowie, ja tylko chciałem delikatnie zwrócić uwagę, że temat wątku brzmi: "Dobre wyniki easyJet". Poniali aluzju?
marecki 2008-06-06 22:53   
marecki - Profil marecki
no wlasnie tomekk; przeciez nie musisz ani czytac postów ani brać udziału w dyskusji
marecki 2008-06-06 22:52   
marecki - Profil marecki
no wlasnie tomekk; przeciez nie musisz ani czytac postów ani brać udziału w dyskusji
cezary 2008-06-06 22:42   
cezary - Profil cezary
tomekk: 1. rada zmień forum, 2.rada jesli posty sa te same to zamiast ziewać napisz sam coś rewelacyjnie nowego,
3.rada wyłącz komputer i idź spać i się wyspij.
tomekk 2008-06-06 22:37   
tomekk - Profil tomekk
cezary: co mam począć, jak czytam ciągle to same teksty od tych samych osób?
cezary 2008-06-06 22:35   
cezary - Profil cezary
tomekk: skoro taki znudzony to idź do poscielki i zamiast zieeeeeewać jak krokodyl idź NYNY .
cezary 2008-06-06 22:30   
cezary - Profil cezary
marecki:od 2-3 lat bombarduje mailami Lotmnisko szczecin w sprawie tablicy on-line odloty/przyloty ale to walenie grochem o ściane.
Zwróć uwagę że moje zdjecie budynku lotniska jest aktualne.
Natomiast oficjalne na zobacz link ma chyba 3 lata
marecki 2008-06-06 22:30   
marecki - Profil marecki
cezary: zgadzam się że rozkład TD/TI w KRK jest conajmniej idiotyczny, z resztą - wbrew temu co wypisują tu niektórzy, jak paolo-79 - nie jestem żadnym entuzjastą KRK i uważam że to trochę wiekszy barak; a że latam z KRK....poprostu mieszkam w KRK na co dzień więc i siłą rzeczy z niego latam:-))
tomekk 2008-06-06 22:28   
tomekk - Profil tomekk
zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew ...
cezary 2008-06-06 22:23   
cezary - Profil cezary
marecki: w przeciwieństwie do Łodzi w Szczecinie to jest jeden budynek. Budowanie oddalonych od siebie terminali jest bzdurą chyba że będzie kolejka.
//
Taki błąd zrobili w Krakowie. Między terminalem międzynarodowym a krajowym jest duża odległość. Autobusy niby bezpłatne mają rozkład jazdy kompletnie nie pasujący do przylów i odlotów. Lotów miedzynarodowych i krajowych.
Tak beznadziejnego lotniska jak Kraków w życiu nie widziałem i nawet żeby mi płacili za bilet to nie chcę i nie polecę !
Nie polecę więcej z Krakowa !
marecki 2008-06-06 22:00   
marecki - Profil marecki
cezary: może w końcu wpadną na pomysł i zrobią; a bryła budynku lotniska całkiem fajna na twoim zdjęciu; co do Łodzi, to wkrótce będzie się tam można pogubić między tymi terminalami:)
gral 2008-06-06 21:59   
gral - Profil gral
miras: no dobra, LODZ ma i tak przewalone ze wzgledu na swoja niewyjsciowa nazwe :) Bydgoszcz zreszta tez. to w takim razie dokopmy Wrockowi za to, ze za patrona obral sobie postac, ktora wszystkim kojarzy sie z Toruniem :P
cezary 2008-06-06 21:54   
cezary - Profil cezary
Samo lotnisko Szczecin-Goleniów nadal nie ma aktualnego zdjęcia od strony wyjścia z samolotu. W moim profilu zdjecie trzecie na dole to Lotnisko Szczecin-Goleniów. W małej częsci bo przecież nie bede biegał po pasie startowym żeby objąć całość.
A strona lotniska jest żałosna. Nawet nie ma tablic lotów on-line.
Nie ma tych lotów dużo ale mogliby takie coś zrobić co jest oczywiste na innych lotniskach.
Jakaś taka niemożność czy co ?
miras 2008-06-06 21:51   
miras - Profil miras
gral: za Lodz to NIE, wkrotce to bedzie w Polsce jedyny regionalny port lotniczy z 3 terminalami. Co prawda czasami samoloty parkuja w piasku, ale tu juz nie mozna miec zastrzezen do infrastruktury portu tylko do pilotow :)
gral 2008-06-06 21:48   
gral - Profil gral
cezary: no niebrzydkie to lotnisko ale statku (nawet z kontenerami) to ja ni chuchu nie widzę. a wiesz moze kiedy na stronce pojawi sie tablica odlotów/przylotów online? bo troche wstyd. aynis: dobra, to za co sie bierzemy, za Bydzie czy za Lodz? (bo za Zielona Gore chyba nie wypada :))
cezary 2008-06-06 21:44   
cezary - Profil cezary
Proszę bardzo aynis. Jutro lecę na spotkanie z ulubionego mojego portu lotniczego. Nadal podtrzymuję że jest najładniejszy architektoniecznie wśród tych lotnisk, które widziałem w Polsce.
Bryła budynku nawiązuje do statku z kontenerami na pokładzie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy