Nie dla Katowic i Szczecina

Nie dla Katowic i Szczecina Zgodnie z ogłoszonym niedawno planem minimum tanie linie lotnicze Centralwings wycofują się całkowicie z Katowic i Szczecina. Loty z Wrocławia i Poznania zostały zredukowane do jednego połączenia do Rzymu. Z Gdańska przewoźnik będzie operował na trzech trasach (Edynburg, Rzym, Dublin), z Warszawy na pięciu trasach (Lizbona, Londyn Gatwick, Edynburg, Dublin, Bolonia) oraz...
09/04/2008 16:20   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2008-04-10 01:45   
cezary - Profil cezary
Na oficjalnej stronie lotniska Szczecin spokojnie C0 dalej jest w rozkładzie lotów. Lotnisko lubię ale strona do bani. Nawet nie mają aktualnego zdjęcia po rozbudowie nad częścią przylotową.
marqoos_pl 2008-04-10 01:35   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
tylko, że prawdopodobnie call-center nie jest w ogóle częścią C0, a jest to firma, która im świadczy usługi... nie wiem na pewno, ale tak było jakieś 2 lata temu, więc całe to g..no na nich spada w pierwszym momencie...
cezary 2008-04-10 01:33   
cezary - Profil cezary
marqoos_pl: Jaka linia takie call-center. Może tam siedzi jedna panienka a komunikat oczywiście "wszyscy nasi konsultanci aktualnie zajęci , prosimy o dalsze oczekiwanie"..
marqoos_pl 2008-04-10 01:31   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
dobra, pierwsze zdanie było tak 'prawie po polsku' :) - przepraszam, to z podekscytowania faktem dodzwonienia się do nich, hehe
marqoos_pl 2008-04-10 01:27   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ogłaszam cud: dodzwoniłem się do Centralwings zaledwie po 26 minutach (miedzynarodowej rozmowy) do Centralwings! I wiecie co? Tylko 8 na 10 rezerwacji mam skasowanych (dla moich klientów) - fajnie, no nie? Całkiem milutko :). Jutro będę musiał poinformować klientów, a następnie (znów w nocy) próbować dodzwonić się do tego wspaniałego, cudownego i uwielbianego polskiego przewoźnika... Potem pewno ze 2 m-ce poczekamy na kasę i NIGDY WIĘCEJ REZERWACJI na Centralwings!!! Kpina to jest mało powiedziane... :) Biedne tylko to call-center, od kilku dni same zażalenia, skargi, awantury - a wszystko dzięki super zarządzajacym C0. Pogratulować.
myszek 2008-04-09 23:32   
myszek - Profil myszek
Jestem tylko ciekaw kto zapełni lukę po C0 we Wroclawiu - glownie trasa WRO-DUB - a luka jest ! Wcale bym się nie obraził gdyby FR zwiekszył ilość lotów na tą trasę - na przykład codziennie. Może warto to przemyśleć panie Kułakowski :)
aynis 2008-04-09 19:04   
aynis - Profil aynis
miff ma lokalny patriotyzm co do przewoźnika ;)
humbak 2008-04-09 19:02   
humbak - Profil humbak
Oczywiscie, ze lepiej leciec FRancą niz CeZero.
marian 2008-04-09 19:00   
marian - Profil marian
pewka... nie wiem czy miff ma jakieś wątpliwości co do tego czym warto lecieć porównując FR i C0, z drugiej strony to nie wiem jak tu porównywać te dwie linie. od której strony zacząć?!? :) hehe
aynis 2008-04-09 18:56   
aynis - Profil aynis
Przynajmniej FR się doleci do celu, a teraz z c0 to nic nie wiadomo :]
marian 2008-04-09 18:56   
marian - Profil marian
miff: OCZYWIŚCIE - piszę dużymi literami co by nie pozostawić żadnych wątpliwości w mojej wypowiedzi.
miff 2008-04-09 18:47   
miff - Profil miff
i co Marian, lepiej leciec Ryanem niz C0 ? Prosze Cie...
marian 2008-04-09 17:37   
marian - Profil marian
pchi... a niech idą w diabły! wczoraj lecieałem KTW - DUB i o tym samym czasie odlatywały C0 i FR, tz. dlatego, że C0 jak zwykle miał opóźnienie jakieś 40 min. ale ale, FR pełny a w przypadku C0 to licho wyglądała ilość paxów na tej niedochowej dla nich trasie. Dziadostwu mówie nie i wynocha :)
humbak 2008-04-09 17:09   
humbak - Profil humbak
aynis: No wdrazaja "nowa strategie", ze tylko czartery i czartery-mix, a reszta to juz do liwkidacji.
wiperek 2008-04-09 16:42   
wiperek - Profil wiperek
I po co mu to LILLE z Krakowa ??? Przecież do LILLE dużo więcej osób latało by z WAW. Leciałem w zeszłym roku i obłożenie było ponad 80%. Głupota !!!
aynis 2008-04-09 16:41   
aynis - Profil aynis
Ta linia sama jest na NIE... WRO i POZ też pewnie niedługo znikną, bo co to jest jedno połączenie? A co z połączeniem GRO-LIL?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy