Seria podwyżek w Wizz Air

Seria podwyżek w Wizz Air Z miesiąca na miesiąc drożej w Wizz Air. Węgierski przewoźnik już po raz trzeci w tym roku podnosi ceny bagażu rejestrowanego. Wzrost cen za bagaż wyniósł od początku roku 225%! Wzrasta też opłata za płatność kartą. Jak zmieniały się ceny bagażu w Wizz Air: od 21 stycznia podwyżka z 12 do 20 zł od 1 lutego podwyżka z 20 do 24 zł od 2 kwietnia podwyżka z 24 do 27...
03/04/2008 11:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wiperek 2008-04-13 14:21   
wiperek - Profil wiperek
stenus: napiszę więc na temat, leciałem w zeszłym roku we wrześniu WIZZ z WAW do BURGAS ..........nowiutki AIRBUS, pytałem stweardesę i powiedziała, że samolot ma niecały miesiąc. Lot super, lądowanie w Burgas tragicznie !!! Nie wiem skąd WIZZ bierze takich pilotów !!!! Pozdrawiam Stenus :) A dopłat nie miałem wówczas, bo leciałem z Neckermann'a :-)
humbak 2008-04-13 14:12   
humbak - Profil humbak
wiperek: To sie zdecyduj, czy chesz zasiegac informacji o TU i AMC, czyli liniach latajacych do Polski, czy o Air Madagascar. Jak nie napiszesz do Admina, to nie pojawia sie czartery, a jak napiszesz... to sie pojawia. A tak to tylko usilnie chcesz zasmiecac forum. Na co akurat inni forumowicze maja wplyw, abys nie zasmiecal.
wiperek 2008-04-13 13:15   
wiperek - Profil wiperek
aynis: nie będę pisał do admina w tej sprawie, ale wg mnie bez sensu jest umieszczanie linii typu Air Madagascar, Air Sahara czy Sri Lanka Airlines ( z których z polskich pasażerów prawie nikt nigdy nie korzysta, a jak korzysta to w celach biznesowych i nie ma czasu na wchodzenie na tego typu forum i na wyrażanie opinii )..a swoją drogą powinny znaleźć się tam wszystkie czartery, które operują z Polski ( m.in LTE, Lotus Air, AMC, Tunisair, Air Cairo, Eurocypria czy inne )
4tech 2008-04-13 13:09   
4tech - Profil 4tech
wiperek: dzieki :)))
aynis 2008-04-13 12:34   
aynis - Profil aynis
wiperek: złóż prośbę do admina o dodanie tych linii...
wiperek 2008-04-13 12:32   
wiperek - Profil wiperek
Stenus: jakbyś nie wiedział w opiniach o liniach lotniczych nie ma niestety ani TU ani AMC, ani żadnych czarterów !!! Wielka szkoda...... !!!
wojtek 2008-04-13 12:27   
wojtek - Profil wojtek
Dokładnie. Po co dodatkowy wątek skoro można sobie wejść i poczytać żale i pochwały innych pasażerów na temat danej linii.
humbak 2008-04-13 12:19   
humbak - Profil humbak
aynis: Mialem na mysli jeden temat na forum typu "Jak sie leci liniami lotniczymi?" Jak zatytulowac, aby wszyscy wiedzieli o co chodzi? Poza tym jest taki dzial na portalu, jak "Opinie o liniach lotniczych".
aynis 2008-04-13 12:09   
aynis - Profil aynis
Porządek być musi. Tylko z drugiej strony, jak każdy będzie zakładał wątek "Czy ktoś leciał linią XYZ" to utoniemy w ilości wątków... Może jeden ogólny?
humbak 2008-04-13 12:06   
humbak - Profil humbak
4tech: A co ma TU i Twoj rejs do "serii podywzek w Wizz"???? wiperek: Nie lec AMC i zaloz nowy watek "Czy ktos lecial linia XYZ. W ten sposob na forum bedzie w miare porzadek, i jak bede wchodzil na "serie podwyzek w Wizz" to bede wiedzial, ze bedzie o serii, o podwyzkach lub o Wizz, a nie o tunezyjskich i egipskich czarterach. Dziekuje!
wiperek 2008-04-13 10:47   
wiperek - Profil wiperek
4tech: Leciałem z nimi 4 razy ( do Tunisu i na DJE ).... samoloty super ( Boeing 737-600 ), jedzenie mniami, obsługa też miła, bez opóźnień. Napewno są to najlepsze linie tunezyjskie !!!!!!! I jeszcze wyświetla się na ekranach trasa przelotu i inne informacje. SUPER !!!!! A teraz ja mam pytanie....lecę w czwartek do HRG liniami AMC. Ktoś leciał z nimi ?
4tech 2008-04-13 09:15   
4tech - Profil 4tech
mam pytanko..czy ktos z was lecial TU?? mam lot z nimi WAW-DJE-WAW i chcialbym cos o nich wiedziec...z gory dzieki
humbak 2008-04-13 00:46   
humbak - Profil humbak
No to moze ten Wizz nie taki straszny, skoro obniza oplaty? hihihi
gosc_kiwi 2008-04-06 09:35   
gosc_kiwi - Profil gosc_kiwi
zmniejszona zostala natomiast oplata za nadbagaz z 40pln na 36pln (1kg) za zmiane osoby lecacej z 160pln na 144pln (w jedna strone) za bagaz specjalny z 160pln na 144pln za niemowle z 60pln na 54pln (w jedna strone) wiec nie tylko podnosza oplaty czasem co obniza :-)
4tech 2008-04-04 20:12   
4tech - Profil 4tech
FR pobiera 3 funty za płatność VDC przy odprawie on-line bagaż podręczny free, opłata VE free...
yach 2008-04-03 16:22   
yach - Profil yach
Wizz to niestety prekursor ukrytych opłąt na polskim rynku lotniczym. Pierwsi zaczęli pobierać opłaty za płątność kartą, pierwsi wprowadzili od osoby i segmentu i drudzy (pierwszy był FR) opłaty za bagaż. Aż strach myśleć o ich kolejnych inowacjach. I kto ... na nich głosował ?
mimis 2008-04-03 13:57   
mimis - Profil mimis
To co już kiedyś pisałem: przestaną podwyższać jeśli zaczną odwracać się od nich ludzie. A w końcu zaczną, bo będą mieli dość "bajerów". Coraz częściej linie są "no frills", ale za to z bajerami ;). Poza tym w taki sposób linie ograniczają sobie możliwość manewru ceną "w dół" w odpowiedzi na kroki konkurencji albo na niskie obłożenie na dane rejsy.
miras 2008-04-03 13:39   
miras - Profil miras
gregory/stenus: sorrki, źle przeczytałem, źle zrozumiałem. :)
humbak 2008-04-03 13:34   
humbak - Profil humbak
hamburg: zebym mogl poleciec W6 z podrecznym, to mnie najpierw skasuje haracz za platnosc VE, czego nie znosze i nie ebde nimi latac, jesli tego nie zlikwiduja. Nie wiem, jak on to robi, ale pokazywal mi swoje karty pokladowe. miras: gregory nic takiego nie napisal. Zle przeczytales. A generalnie to jedna wielka schifoza z tymi "bajerami".
marcia 2008-04-03 13:29   
marcia - Profil marcia
Przeciez to bylo do przewidzenia, ze linie sobie dodadza kiedy ktos im nakaze podawanie cen brutto - to sie okazalo dopiero psuciem konkurencji. , bo nie wiesz cale czas ile zaplacisz za cala podroz. Pomijam 25 zl za 'noge' za platnosc karta na W6.
Ale oczywiscie KE wiedziala lepiej :D
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy