Nowa klasa biznes w Air France

Nowa klasa biznes w Air France Rok 2015 Air France rozpoczyna od zmian w produkcie oferowanym na trasach średniego zasięgu (loty po Europie), aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania swoich klientów. Głosy 10 tysięcy ankietowanych podróżnych zaowocowały inwestycją 50 milionów euro w m.in. w nowe skórzane fotele zarówno w klasie ekonomicznej, jak i biznes, udoskonalone menu i usprawnienia na...
29/01/2015 17:07   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_4dcba 2015-01-30 13:13   
gość_4dcba - Profil gość_4dcba
@gość_fb5b0
Ja latam regularnie 1-2 razy w roku za Atlantyk.
Czemu?
Bo wbrew temu co twierdzą "hejterzy" którzy do AF nawet się nie zbliżyli mają super siatkę połączeń, najlepszy stosunek ceny do serwisu, same ceny dość atrakcyjne, niezwykle profesjonalną obsługę pokładową (co nie oznacza "przesłodzoną"), wbrew pozorom jedną z nowszych i lepiej wyposażonych flot i dobre posiłki na long-haul.
Na pokładzie jest też zdecydowanie mniej chamstwa, które pcha się na pokłady Luftwaffe dla lansu.
A samo CDG jak ktoś umie czytać i rozumie słowo pisane nie jest skomplikowanym lotniskiem.
gość_2a367 2015-01-30 10:23   
gość_2a367 - Profil gość_2a367
gość_109a1: W pewnym sensie mniej spalonego paliwa też jest ekologiczne, jakby nie patrzeć :)
gość_109a1 2015-01-30 00:43   
gość_109a1 - Profil gość_109a1
"wymienionych zostanie 7 800 foteli, które będą o dwa kilogramy lżejsze od swoich poprzedników, co pozwoli linii Air France ograniczyć emisję dwutlenku węgla"
Chyba ograniczyć spalanie paliwa i koszty, a nie dwutlenku węgla. To wycieranie sobie mordy ekologią przez korporacje tak mnie drażni, że jak widzę jakieś znaczki typu "bądź eko" zaczynam postępować zupełnie odwrotnie:-/
gość_90c05 2015-01-30 00:10   
gość_90c05 - Profil gość_90c05
Duzo marketingowego belkotu, a chodzi w miare o to ze likwiduja Premium Economy w Europe (i zostawiaja tylko kabiny Business i Economy).
wojtek 2015-01-29 23:44   
wojtek - Profil wojtek
Od kiedy przeczytałem ten artykuł chodzi mi po głowie pojęcie "dwóch kabin przelotu"... A cóż to takiego jest, wyjaśni mi ktoś?
gość_fb5b0 2015-01-29 17:18   
gość_fb5b0 - Profil gość_fb5b0
Pudrowanie trupa. Air France notuje dług co roku liczony w setkach milionów euro. Pytanie kto ma tym latać ? Francuska gospodarka idzie na dno z przerośniętym socjalem, rekordowym bezrobociem, rosnącym w rekordowym tempie długiem publicznym. Coraz więcej firm wynosi się do innych krajów,a produkcja we Francji jest kompletnie nieopłacalna, bo Francja ma najgorszy stosunek dochodu netto do kosztów dodatkowych ponoszonych przez pracodawcę w całej Unii Europejskiej. (53 %, dla porównania Irlandia ma aż 83% ! ) Symboliczne było też październikowe odrzucenie przez Brukselę planów budżetowych Francji na rok 2015.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy