Mgła przesłoniła 2 miliony

Mgła przesłoniła 2 miliony Katowickie lotnisko odprawiło w 2007 roku 1 995 914 pasażerów. To o 37% więcej niż rok wcześniej. Do dwóch milionów zabrakło 4 tysięcy pasażerów. - Wszystko przez mgły, które w ostatnich dniach grudnia były przyczyną odwołania lotów lub przekierowania ich na inne lotniska - argumentuje Cezary Orzech, rzecznik prasowy portu. W grudniu z powodu mgły odwołanych zostało 48...
02/01/2008 12:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomili7 2008-01-06 20:45   
tomili7 - Profil tomili7
ups, faktycznie, ale tak to jest jak zaczyna przeglądać stronę od ostatnich postów na forum ,a nie od wiadomości:)
szot 2008-01-06 20:37   
szot - Profil szot
tomili7: taki news już jest na portalu
tomili7 2008-01-06 20:31   
tomili7 - Profil tomili7
dziś z powodu oblodzenia pasa we WRO dwa samoloty Rayana z PIK i EMA wylądowały w POZ, no i niespodziewanie samolot do PIK nie poleciał pusty z powrotem tylko poczekał aż przywiozą ludzi autobusami z WRO.
yomaha 2008-01-04 22:53   
yomaha - Profil yomaha
Mnie tam nie chciało się tachać śpiwora na jedną noc ;-) Wracając do tematu KTW - na tablicy in-line jest EZY do Gatwick... Ehhh, przyjemnie by się ich powitało na stałe.
humbak 2008-01-04 22:33   
humbak - Profil humbak
Spalem na Hahn, Stansted i będe spał w Bristolu. Jak się znajdzie dobre miejsce (przy arrivals, a nie departures), to się spi całkiem wygodnie. Trzeba miec śpiwór gruby i poduszkę. I wiele mijsc jest miłych do spania, a mnie nie pzreszkadzają światła. Tylko sprzątacze wkurzaja. Nigdy nic nie ukradli i w ogóle to jest taka cała społeczność spaczy lotniskowych.
yomaha 2008-01-04 22:22   
yomaha - Profil yomaha
adamlubin: hehe, na SXF jak najbardziej miałem lapka ze sobą ;-) choć w gangu nie spałem. Obok mnie posłanko umościły sobie jakieś dziwne Rosjanki - początkowo myślałem, że lecą śródnocnym Aerofłotem do domu, ale w ogóle nic ich nie ruszało...
hamburg 2008-01-04 16:39   
hamburg - Profil hamburg
adamlubin: No fakt na 4h to sie naprawde nie oplaca.
paolo-79 2008-01-04 16:18   
paolo-79 - Profil paolo-79
ale w BGY to chyba malo przyjemne spac w tym kurniku...nie wiem jak Sacbo reaguje na to i czy ktos tam spi bo nigdy nie bylem w nocy...w Gironie na pewno jest wiele wiele miejsca...pozdrawiam..i lece do domu:)
adamlubin 2008-01-04 16:17   
adamlubin - Profil adamlubin
Hamburg: 70 euro to była 2, ale byliśmuy w hotelu o 24 a o 6:40 miałem lot -także spanie 4 godz za 70 euro , jak dla nas duzo :) odnośnie zaspania sadze ze sie nie przegapi, duzo ludzi zbiera sie z samego rana i robi sie gwarno. Latam z żoną i spimy na zmiane - na lotnisku oczywiście:)

adams: da sie przezyc - naprawde dużo ludzi siedzi /śpi/ mielismy nocki w Shannon, Gironie i Hahn- tu nawet ciężko było o kawałek podłogi juz nie wspomne o foteliku. W Bergamo nie wiem jak jest z noclegiem, ale mają dobrą informacje turystyczną, a przechowanie bagażu na cały dzień kosztowało nas 3 euro :) . Najlepsze że śpią /nocują/ nie tylko młodzi czy Polacy - ludzie z całej Europy. Nawet panowie w garniturku i z laptopem :)
adams 2008-01-04 16:10   
adams - Profil adams
z opini ludzi wynika ze w nocy obsługa sprząta...ale to mi nie przeszkadza..:)
hamburg 2008-01-04 16:05   
hamburg - Profil hamburg
adams: i masz racje...BGY jest otwarty....a tylko jedne dzwi. Na pozostawylych dzwiach pisze ze pomiedzy 1:00-5:00 sa zamkniete i prosze uzywac inne dzwi.
adams 2008-01-04 16:02   
adams - Profil adams
YoMaHa:czytająć wypowiedzi ludzi bedących tam na lotnisku w nocy na sleepinginairports doszedłem do wniosku ze port jest otwarty...
yomaha 2008-01-04 15:53   
yomaha - Profil yomaha
adams: Jak podaje jedna ze stron, Bergamo jest w nocy zamykane. Daj znać, jak zweryfikujesz. Ja na razie spałem na Schoenefeldzie i w Bristolu. W Niemczech to w ogóle było klawo "jak na studenckim mieszkaniu erasmusowców" - słychać różne języki, ktoś gra na gitarze, inny sączy piwko, nieśpiesznie przechadza się policja ;-) W Bristolu było zimno, dopóki nie przeszedłem "granicy". Co do problemu zaspania - ja właśnie dlatego wolałbym nie spać poza lotniskiem, trudniej jest wygramolić się z ciepłego hotelowego łózka. Poza tym mam taki "wewnętrzny" budzki, który rzadko zawodzi ;-)
spider_85 2008-01-04 15:42   
spider_85 - Profil spider_85
Hamburg: Mi sie jeszcze nie zdarzylo spac na lotnisku, ale mysle ze mialbym ten sam problem co Ty i nie zasnalbym. Po pierwsze nawet w domu mam problemy z zasnieciem a po drugie jak juz bym zasnal to nawet uderzajacy w terminal Airbus A380 by mnie o jakiejs nieludzkiej porze jak np 6 rano nie obudzil :D
hamburg 2008-01-04 15:36   
hamburg - Profil hamburg
a tak ogolne pytanie do wszystkich nocujacych na lotniskach: Czy nie pojicie sie np. zaspac i nie zdazyc na nastepny lot i czy nie pojicie sie ze ktos wam cos ukradnie? Tego lata lecialem na SMI (Samos) via ATH i mialem ,,nocke´´ na lotnisku w ATH. Chcialem sie polozyc (jak wszytcy inni) ale balem sie ze nie obudze sie na czas (dalszy lot byl o 6:20) lub mi ktos cos ukradnie (dokumenty, peniadze, karty kredytowe)
adams 2008-01-04 15:30   
adams - Profil adams
adamlubin: mnie czeka nocleg w Bergamo 25/26 stycznia. Pierwszy raz w życiu ;D- da sie przeżyc, czy ludzie chodza ci po głowie ??:)
hamburg 2008-01-04 15:27   
hamburg - Profil hamburg
adamlubin: Cena 70€ za dwu- czy jednoosobowy pokoj?
adamlubin 2008-01-04 15:26   
adamlubin - Profil adamlubin
ps. fotka z Girony ... :)
adamlubin 2008-01-04 15:23   
adamlubin - Profil adamlubin
Hamburg, Yannkes: TAK, jest otwarte - w nocy nawet ciężko znaleźć kawałek skrawka dla siebie- dużo rannych lotów, a po wieczornych przylotach część ludzi czeka na poranny lot. Blisko lotniska jest hotel - ale cena ok 70 euro delikatnie zniecheca...(przynajmniej tyle chcieli). Pisze to na podstawie swoich doświadczeń i autopsji w czekaniu na lot do Bergamo. Nawet żona nie marudziła że tak zaplanowałem loty z noclegiem na lotnisku. pozdrawiam
spider_85 2008-01-04 15:17   
spider_85 - Profil spider_85
Do moderatora: Szkoda, przydalaby sie taka mapka z zaznaczonymi wszystkimi tanimi polaczeniami z polskich lotnisk. Szczegolnie dla osob, ktore sa mniej obeznane z rynkiem lotniczym w Pl a szukaja akurat jakiegos taniego lotu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy