Amber Gold: złoty sukces?

Amber Gold: złoty sukces?
25/05/2012 23:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hops 2012-05-28 10:36   
hops - Profil hops
swoją drogą słabość polskiego prawa jak na dłoni. "...prawomocny wyrok za sprzeniewierzenie pieniędzy klientów innej jego firmy" - można mieć wyroki, być pod lupą US i innych urzędów/ formacji, a móc dalej kręcić lody w finansach...
gosc_53cca 2012-05-27 21:17   
gosc_53cca - Profil gosc_53cca
Nie daje 5 groszy za wiarygodność OLT.
Już kiedyś pisałem apropos Plichty , vel Stefańskiego - jak ktoś raz się *****i, kolejne przekręty przyjdą mu dużo prościej.
Pozdrowienia dla frajerów wpłacajacych kasę do AG..
4tech 2012-05-26 21:22   
4tech - Profil 4tech
" może się opierać"? A dlaczego nie napiszesz " opiera się"? Najprościej coś w stylu " wiem nie powiem" i myśleć że się " błyszczy";) dla równowagi powinieneś napisać również na jakim mega przekręcie " może opierać się" obecna działalność LOT? Bo o tym też jest wiadomo tylko że wszyscy nabrali " może wody w usta";)
shorty 2012-05-26 21:07   
shorty - Profil shorty
Tak czy siak dla nas to dobrze, jeśli to pralnia to na bogato. Słyszeliście że kupili chyba 400 samochodów do wypożyczalni ? Mini i Renault Clio. W końcu bedą musieli pokazać księgi i zobaczymy
gosc_34a8f 2012-05-26 20:32   
gosc_34a8f - Profil gosc_34a8f
Już to kiedyś pisałem odnośnie OLT. Niech się ludzie dowiedzą skąd się wzięło OLT i na jakim mega przekręcie może się opierać. Dziś jest OLT a jutro może go nie być. Choć jak sami przedstawiciele OLT, twierdzą, że mają kasę by dopłacać do biletów prze kolejne lata by w końcu stać się dochodową firmą. Pożyjemy zobaczymy. Tymczasem pranie pieniędzy trwa. Ciekawe czy sprawozdanie do ULC złożą ze swojej działalności. No chyba że nie doczekają tej chwili, czego im nie życzę, bo konkurencja na niebie dla nas pasażerów jest rzeczą raczej pozytywną o ile gra się w otwarte karty.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy