Milion pasażerów Wizz Air w Gdańsku

Milion pasażerów Wizz Air w Gdańsku 10 sierpnia mija 3 lata działalności Wizz Air w Gdańsku. W tym okresie Wizz Air na trasach z i do Gdańska przewiózł milion pasażerów. Wizz Air rozpoczął działalność w Gdańsku 10 sierpnia 2004 roku. Na początku linia obsługiwała jedynie połączenie z Gdańska do Londynu Luton, w tej chwili przewoźnik lata już do 10 miast w Europie, kolejne połączenie z Gdańska do Oslo Torp...
10/08/2007 19:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
raf 2007-08-15 14:25   
raf - Profil raf
tez jestem za Poludniem,pewnie za rok:)cale szczescie ze zauwazyli ze Poznan to nie Bydgoszcz czy Szczecin,i wydaje mi sie ze POznan bedzie mial baze ryana.zawsze mozna w kosciele na lawce spac;p
humbak 2007-08-15 11:59   
humbak - Profil humbak
raf: A może spróbuj HospitalityClub (zobacz link). To dużo lepsze od hosteli, bo spotyka się lokalnych ludzi, u których się nocuje. :o) Polecam!
humbak 2007-08-15 11:56   
humbak - Profil humbak
Południe, południe, południe, maxx! Południe, południe, południe, maxxx! Południe, południe, południe, południe, maxxx! :o)
maxx 2007-08-15 11:52   
maxx - Profil maxx
Znowu wyspy, bleee... ale ORK skasowali, więc popyt nie jest jednak nieograniczony. Może czas pomyśleć o południu.... :) (taka nasza codzienna mantra, może wymodlimy w końcu)
raf 2007-08-15 11:47   
raf - Profil raf
maxx:no coz raczej sa male szanse:P ale pewnie sie doczekamy EAST MIDLANDS(swoja droga az dziwne ze ryan nie lata na tej trasie z Gdanska)
maxx 2007-08-15 09:24   
maxx - Profil maxx
Gdyby jeszcze były loty z Gdańska.... to dopiero wtedy by nie było OT... ;) doczekamy się?
marqoos_pl 2007-08-15 09:09   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
raf: polecam Hostel Kaktus, bardzo blisko centrum, czysto, wygodnie, cena ok. 300 CZK za noc. A jak nie, to na zobacz link masz dużą ilość hosteli i hoteli w Pradze. Sorki za link i za OT.
tos 2007-08-15 01:08   
tos - Profil tos
Raf, moze byc schronisko mlodziezowe? Polecam "Boathouse", okolo 400 koron za noc z obfitym sniadaniem. Troche daleko od centrum (25 minut tramwajem), ale bardzo ladne miejsce. Rezerwuj z wyprzedzeniem. Na pewno latwo tam tez dojechac z lotniska (mam nadzieje, ze teraz to juz nie jest OT ;)).
aynis 2007-08-14 23:52   
aynis - Profil aynis
Ja ostatnio W6 leciałam prawie rok temu, spóźnili mi się wtedy godzinę i w domu byłam dobrze po pierwszej w nocy, na szczęście kolega po mnie przyjechał, bo inaczej musiałabym się tłuc nocnym przez pół Warszawy... Mam nadzieję, że teraz będzie ok, bez żadnych opóźnień itd. Szkoda, że tylko oni latają wieczorem do Londynu z GDN - wiem, że nie ma co narzekać, ale fajnie jest mieć po prostu wybór...
raf 2007-08-14 23:44   
raf - Profil raf
zna ktos tani nocleg w pradze,bede wdzieczny za info.pozdrawiam
marco 2007-08-14 22:59   
marco - Profil marco
Maxx, właśnie dlatego pytam czy ktoś te dane posiada. Te z oficjalnej strony lotniska znam i pewnie większość na tym forum również. Balice coś niespecjalnie przykładają się do uzupełniania na bieżąco statystyk. Na oficjalnej stronie ULC jest podsumowanie półrocza i info że Balice odprawiły do końca czerca 1.408 mln pax. Więc sam czerwiec jest do obliczenia przez różnicę danych z oficjalnej strony Balic. Ciekawi mnie jak lipiec wypadł. I tyle. Ale dzięki za linka:-)
Cezary 2007-08-14 22:54   
Cezary - Profil Cezary
aynis: też mnie to zastanawia. Dosyć dawno leciałem WIZZ. Wtedy było OK. Znowu wybieram się tą linią w podróż. Skusiła mnie niewiarygodnie niska cena. Nawet wśród low-costów 150 do Rzymu to bardzo mało. Jak do tego nie będzie opóźnień to będzie wspaniale...
aynis 2007-08-14 22:27   
aynis - Profil aynis
Coś się Wizz sypnął dzisiaj - odwołane loty z Budapesztu do Luton i z Luton do WAW... A już niedługo czeka mnie pierwszy od dawna rejs W6, zobaczę jak będzie...
maxx 2007-08-14 22:01   
maxx - Profil maxx
zobacz link nie boli samemu poczytać, wszystko jest. Są dane za maj (270k), na resztę trzeba chiba poczekać... ;)
marco 2007-08-14 20:08   
marco - Profil marco
Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy ktoś z Was zna dane za miesiąc czerwiec i lipiec z Balic? Chodzi mi oczywiście o statystykę /ilość pasażerów/. Gdzieś przeczytałem że w lipcu było ich 323 tys. ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tego faktu.
maxx 2007-08-14 18:28   
maxx - Profil maxx
OT/ w Radiu Gdańsk były przed chwilą pozdrowienia dla gostka, który będzie spędzał noc na lotnisku w Gdańsku, wracając z Norwegii czy skądś tam. Heh, to u nas też już się koczuje ;)
maxx 2007-08-12 22:47   
maxx - Profil maxx
raf: Są Hiszpanie, są, i to w masie. Nawet na odprawie Lufą czy LOTem lata ich sporo z GDN. Gorzej nawet - dziś minał mnie w Gdańsku czerwony VW Transporter na hiszpańskich numerach. Kiedy wreszcie będzie się opłacało dolecieć?!
raf 2007-08-12 22:41   
raf - Profil raf
juz dawno chcialem to napisac ze w 3miescie(wczoraj np w sopocie)jest pelno hiszpanow,czy naprawde zadna linia tego nie umie wykorzystac?
kubik 2007-08-11 16:12   
kubik - Profil kubik
bavok * byłbym szybszy gdybym nie odebrał telefonu w trakcie pisania :P
kubik 2007-08-11 16:10   
kubik - Profil kubik
napisane też jest że w 2008 roku będzie 30 połączeń z KTW ;) teraz tylko trzymac kciuki za nowości - w UK to są już chyba wszystkie najważniejsze lotniska obsadzone, od Glasgow po Bournemouth w tym 3xLondyn.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy