Call center Ryanair - 2 zł/min

Call center Ryanair - 2 zł/min Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomiły polskie call center. Pod numerem 0300 303033 pasażerowie mogą rezerwować loty jak i dokonywać zmian w swojej rezerwacji. Opłata za minutę połączenia wynosi 2,06 zł. Call center jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 19:45. W soboty i niedziele call center jest nieczynne. Paweł Cybulak
19/07/2007 15:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2007-07-21 18:15   
paolo-79 - Profil paolo-79
pare razy dzwonilem na normalny fixed numer FR w DUB..kilka cent'ow za minute..
dannyboy 2007-07-21 17:10   
dannyboy - Profil dannyboy
pewnie - jest normalnie dublinski numer i przez voipa mozna za darmo zadzwonic
humbak 2007-07-19 23:58   
humbak - Profil humbak
Miałem coś tutaj napisać około 13tej, ale skończył mi się limit komentarzy. Teraz zapomnaiłem już. Wszystko pzrez rafiqa. :o) W każdym razie razem z marqoosem przerabialiśmy już te infolinię i jej zamknięcie w weekendy. Na październik muszę pamiętać, aby dokupić Check&Go w trakcie dni roboczych, ale jak będę w Irlandii, bo wyjdzie taniej. :o)
pioter 2007-07-19 22:10   
pioter - Profil pioter
W wersji męskiej będziemy mówić kałboy ....
wojtek 2007-07-19 22:08   
wojtek - Profil wojtek
bardzo mi sie podoba slowo pisuardessa :p
pioter 2007-07-19 21:54   
pioter - Profil pioter
Jak tak dalej będzie to na pokładzie swoich samolotów FRajan wprowadzi płatne WC - wtedy w skład cabin crew będzie wchodziła osoba na stanowisku pisuardessy (lądowy odpowiednik - babcia klozetowa)
aynis 2007-07-19 20:11   
aynis - Profil aynis
Kiedyś dzwoniłam do nich, bo chciałam dodać Priority Boarding do rezerwacji, to zajęło mi to 7 minut - dzwoniąc z polskiej komórki z zagranicy - trochę sobie policzyli za tą przyjemność. Do tego nie mogłam się dodzwonić do UK call center i musiałam dzwonić do polskiego call center...
szot 2007-07-19 17:31   
szot - Profil szot
jaapee: nie pozwolą ci na to, to jest numer o podwyższonej płatności, raczej nie wierzę w to, że akurat to sie uda ale spróbować można...
jaapee 2007-07-19 17:20   
jaapee - Profil jaapee
A czy nie można zadzwonić na "rest of the world" z telefonu internetowego za 0,07 PLN za min? Nawet godzina muzyki nas nie bedzie boleć. Trzeba sobie jakoś sprytnie radzić z FR :)
marqoos_pl 2007-07-19 16:25   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
obawiam sie, ze bedzie naliczana od polaczenia z tym smiesznym automatem, ktory w ciagu 10 minut 'podpowie Ci' z kim i w jaki sposob masz sie polaczyc, oczywiscie nie uznajac zadnych skrotow (wysluchac trzeba)... nie jestem pewien, ale raczej na pewno tak bedzie
szot 2007-07-19 16:11   
szot - Profil szot
No tak, tylko teraz pytanie - opłata naliczana jest od razu po połączeniu czy po połączeniu z konsultantem - bo inaczej ta RFanca okradnie pasażerów zanim wylecą - bo jeśli opłata pobierana będzie już na starcie od rozpoczęcia połączenia a okres oczekiwania będzie np. 30 minut to ludzie nieźle zabulą...
marqoos_pl 2007-07-19 16:05   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Niestety, mimo tak dosyc wygorwanych oplat call center nie jest dostepne w soboty i niedziele. Ciekawe, jak dlugo sie oczekuje na polaczenie :). Ale nie ma sie co dziwic, przeciez Ryanair caly czas zapowiada, ze bedzie zarabial na uslugach dodatkowych, a nie na przelotach. Chcesz cos podstawowego - masz to za 10 EUR - ale jak juz tylko cos bedziesz chcial zmienic, dodac, sprawdzic - plac!!! :) A ja ich i tak lubie za bilety za 0,01 EUR.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy