Ryanair 12 godzin opóźnienia

Ryanair 12 godzin opóźnienia Dzisiaj (05.07) pasażerowie Ryanair oczekiwali na wrocławskim lotnisku ponad 11 godzin na swój rejs. Samolot Ryanair, który miał przylecieć z Liverpoolu do Wrocławia (FR9648) o 12:20, spodziewany jest o godzinie 23:35. Zarówno pasażerowie oczekujący na lotnisku w Liverpoolu, jak i we Wrocławiu musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak dowiedział się Pasazer.com 11 godzinne...
05/07/2007 22:59   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2007-07-11 00:16   
humbak - Profil humbak
maxx i szot: NO ale jak zapowiadają, że rejs jest opóźniony o 20 godzin, a pasażerowie sobie jadą "na miasto", a potem się okazuje, że rejs jednak poleciał "wcześniej", to wychodzi z tego małe "niehalo"... Ryzykowne tak "wyłazić na miasto". Szczególnie, jak nie ma precyzyjnych komunikatów od linii. A najczęściej tak jest w przypadku niskokosztowych.
humbak 2007-07-11 00:13   
humbak - Profil humbak
maxx: To nie ta torebka została uszkodzona, bo przecież "ta za ciężka dla stewki" to był bagaż podręczny! Niby jak miałbym reklamować jego uszkodzenie? Chodzi mi o inna torebkę, która poszła do luku. Wybacz, to, że zapłaciłem za rejs 15 GBP + 10 GBP za nadanie bagażu (nieco więcej niż 10 zł) nie oznacza, że firma handlingowa zajmująca się bagażem na STN może mi bezkarnie niszczyć torebkę. :o) Zdaję sobie sprawę, że z FRajanem łatwo nie jest, ale ja jestem trudna bestia. :o) szot: Ja byłem świadkiem, jak pewien rejs FRajana przyleciał z DUB do WRO ... 50 min przed czasem! A potem czekał aż do swojej godziny odlotu, gdyż przed nim się wykrzaczyła Eurocypria. szot - na margiensie, uroczo patrzeć na Twoj nowy awatar - już lubię Cię jeszcze bardziej!
chromista 2007-07-09 22:30   
chromista - Profil chromista
apropos pytanie : to mnie sie osobiscie wydaje ze pierwsza baza powstanie-(zakladajac wogole ze powstanie)w Krakowie.Prezes portu Kamil Kamiński powiedzial ze rozwaza przekazanie calego terminalu krajowego jednej z tanich lini lotniczych....ale jesli powstanie baza to dopiero w marcu kolejnego roku poniewaz wtedy planowo Kraków wejdzie do Shengen(nie wiem czy dobrze napisalem ale chyba kazdy wie o co chodzi)pozdrawiam
chromista 2007-07-09 22:27   
chromista - Profil chromista
maxx to ci sie udalo:)niemal sie poplakalem ze smiechu:D
maxx 2007-07-09 22:25   
maxx - Profil maxx
bavok: Tak na oko baza FRajana powstaje, jak ma przynajmniej z 10-15 destynacji z danego miejsca i po prostu zaczyna mieć sens coś tam rzucić. Więc sobie trochę poczekamy... Na moje oko bazy będą _kiedyś_ we WRO, KRK, WAW, GDN. A latać będzie wszędzie, w szczególności do Kielce Obi Wan Kenobi, Gdynia Babie Doły, Szymany Klewki ABW, Słupsk Baltic Redzikowo, Modlin Twierdza Aiport i Sochaczew Autostrada. No i do Rzeszów Lwów Euro 2012 Airport :)
bavok 2007-07-09 22:05   
bavok - Profil bavok
A zresztą FR tak gada już od ponad roku że będzie kilka baz w Polsce, a nadal nie ma ;) Więc w ich teksty można wierzyć tak jak w uczciwość Leppera i innych z Samoobrony ;-)
wojtek 2007-07-09 20:57   
wojtek - Profil wojtek
Gdyby istaniał tam port lotniczy to pewnie by tak było... Ale póki co będzie to chyba inne miasto :p
bavok 2007-07-09 20:47   
bavok - Profil bavok
pewnie Modlin ;-)
wojtek 2007-07-09 20:00   
wojtek - Profil wojtek
O które dwa miasta chodzi w artykule "Ryanair: bardzo dobry start z Pyrzowic", w których ogłoszone maja być bazy? Pierszym zapewne jest KRK, a drugim?
szot 2007-07-09 12:03   
szot - Profil szot
maxx: no tak, co do Monachium, to nawet są doskonałe warunki z dojazdem do miasta i "posmakowania" miasta...
maxx 2007-07-09 11:55   
maxx - Profil maxx
szot: Mogę się wtrącić? Jak utykasz na takim lotnisku jak Barcelona El Prat (BCN), masz do wyboru całą wielką strefę odlotowo-przylotową, ze sklepami, barami, ksiegarniami itd. Chyba ze 100 różnych obiektów. W Monachium też, plus kawa herbata gratis na koszt Luft. A nawet możesz wyjść do miasta i wrócić, o ile tylko nie zgubisz swojego lotu i karty pokładowej ;) Natomiast w takiej Etiudzie to możesz tylko się pochlastać. Już wiesz, dlaczego nie wolno wnosić nic ostrego :)))
szot 2007-07-09 11:39   
szot - Profil szot
przem: powiedz mi, co można robić przez ten czas na lotnisku? bo prawdopodobnie przez ten czas byłeś tam?
przem 2007-07-09 11:32   
przem - Profil przem
kosmos to ja mialem, kiedy czekalem na lot do LYS EasyJet 18 godz. Ciekawe byly tylko komentarze niektorych....
aynis 2007-07-06 17:51   
aynis - Profil aynis
I zabierze się za loty w kosmos :))
paolo-79 2007-07-06 17:49   
paolo-79 - Profil paolo-79
pasazer:mam zle wiesci:ryanair przezyje na rynku wszystkich...
szot 2007-07-06 13:59   
szot - Profil szot
stenus: a nie jest tak, że jest punktualna, bo robią w zokładach rezerwy czasowe? kiedyś FR z Londynu jek leciałem przyleciał aż 20 minut przed czasem!!! wszyscy się dziwili i mówili, że może wpadliśmy w dziurę jakąś czasową czy ufo? ;-)
maxx 2007-07-06 13:30   
maxx - Profil maxx
stenus: Z tego co pisałeś, to sam sobie uszkodziłeś tę torebkę, bo dla stewki była za ciężka ;) Do FRajana nie ma co pisać, jak zapłaciłeś te 10 zł, to już nie wymagaj. // emes: W Prestwick to może i ma ;)
humbak 2007-07-06 11:32   
humbak - Profil humbak
maxx: FRajan nie jest "super linią". Jest po prostu linią punktualną - na 30 rejsów, które z nimi miałem, tylko jeden był opóźniony. Ale FR ma wiele wad, które widzę jako głównie klient Star Alliance o statusie Senatora. I choć linie ze Stara się wielokrotnie sóźniają, gubią bagaże lub je niszczą, to jednak wolę latać nimi niż FR. W FR wsiadam tylko wtedy, gdy umożliwia mi on oblot kilku interesujących punktów na mapie Europy (jak ostatnio) za nie więcej niż 10 zł za całość. Czyli kupuję u nich bilety tylko wtedy, jak je sprzedają za dosłowne grosze. A moja torebka wcale nie jest szczęśliwa po FR wyprawie, bo właśnie piszę do FR sążnisty list z reklamacja uszkodzenia bagażu.
emes 2007-07-06 11:20   
emes - Profil emes
Kiedys gdzies czytalem, ze FR ma rezerwowy samolot w Prestwick i w razie jakis awarii wysyla go, zeby sie rozklad nie posypal. Sadzac jednak z ostatnich wydarzen nie byla to prawda. Abstrahujac od wszelkich zarzutow pod adresem FR, musicie jednak przyznac, ze ta firma rozruszala polskie lotniska regionalne. Na razie oczywiscie dominuja kierunki wyspowe (i tak pewnie bedzie przez najblizsze kilka lat), ale jak tylko nasze spoleczenstwo wzbogaci sie i zacznie wiecej podrozowac, na pewno mozemy liczyc na inne polaczenia chociazby z poludniem Europy gdzie FR ma pare baz.
wojtek 2007-07-06 11:11   
wojtek - Profil wojtek
Ja, moją przygodę z Ryanair rozpocząłem od godzinnego opóźnienia...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy