Opóźnione e-maile potwierdzające

Opóźnione e-maile potwierdzające Opóźnienia związane z emailami potwierdzającymi lot występują ostatnio w Ryanair. W związku z problemami technicznymi nastąpiły opóźnienia powyżej 6 godzin, w wysyłaniu emaili potwierdzających lot. Prosimy o nie powtarzanie procesu rezerwacyjnego - czytamy na stronie przewoźnikaPaweł Cybulak
24/04/2007 22:18   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_gosze 2007-05-05 20:12   
gosc_gosze - Profil gosc_gosze
Powyzej 6 godzin? ja kupilam bilet w styczniu - na maj - i potwierdzenia nie dostalam do dzis!!
michalb 2007-05-05 12:13   
michalb - Profil michalb
"Ryanair po prostu sprytnie wykorzystał dwa niezależne raporty do własnej reklamy. Niestety, irlandzka linia zataiła przed klientami jeszcze jedną ważną informację. W raporcie AEA są linie bardziej punktualne od niej, ale w zestawieniu zabrakło dla nich najwyraźniej miejsca bo zepchnęłyby Ryanaira z pierwszej pozycji. Lepsze statystyki mają bowiem: KLM, Luxair, SN Brussels, Malev i Austrian."
michalb 2007-05-05 12:11   
michalb - Profil michalb
Dla wszystkich fanow ,zwolenikow i przeciwnkow ryanair polecam artykul 2007-05-05
Reklamowe sztuczki Ryanaira
pozpiotr 2007-04-30 12:13   
pozpiotr - Profil pozpiotr
topmek: Żadnych płynów w ilości przekraczającej 100 ml, żadnych ostrych przedmiotów, itp..., itd...; zobacz link - pod tym adresem znajdziesz wszystkie wyjaśnienia.
pozpiotr 2007-04-30 12:08   
pozpiotr - Profil pozpiotr
paolo-79: Fanfary i ich komunikat były zabawne. Wcale ich za to nie krytykuję, wręcz przeciwnie - potrafią się zareklamować i dbają o swoje interesy! U innych przewoźników to się raczej nie zdarza...
gosc_topme 2007-04-30 12:05   
gosc_topme - Profil gosc_topme
Więc co mogę wziąć na pokład jako bagaż podręczny? Teraz to już nie wiem.
pozpiotr 2007-04-30 11:57   
pozpiotr - Profil pozpiotr
topmek: Ograniczenia obowiązują i są bardzo drastycznie przestrzegane. Raczej watpię żeby się to miało zmienić...
szumny 2007-04-30 11:39   
szumny - Profil szumny
Rufus: Fajna ta Twoja fotka i komentarze ludzkie. Do moderatora: Proponuję cofnąć ostrzeżenie Rufusowi.
gosc_topme 2007-04-29 23:45   
gosc_topme - Profil gosc_topme
Witam mam pytanie. Lecę 9 czerwca do Londynu Stansed z Wrocławia Ryanairem. I mam pytanie czy nadal obowiązują te ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego? Czy już się zmieniło. Nie mogę znaleźć jednoznacznych odpowiedzi na to pytanie na stronie przewoźnika a dodzwonić sie jest tam bardzo trudno.
Dzięki za pomoc.
arche 2007-04-28 14:11   
arche - Profil arche
Nie tylko mejle opóźnione w FR. We Wrocławiu właśnie znów coś się zepsuło... STN w tej chwili opóźniony ponad 5h. Współczuje pasażerom na lotnisku - ciekawe czy FR coś mi pomaga?...
desert_eag 2007-04-28 01:30   
desert_eag - Profil desert_eag
paolo-79: specjalnie dla ciebie robie symulacje! chce sobie poleciec z twojego ukochanego WRO do CIA na wakacje. zalozmy 9go sierpnia. C0 - 49 + 99 + 22 = ***170PLN***. FR - WRO - BGY: 69 + 65,98 + 24 = 158,98, BGY - CIA: 4,99 + 20,10 + 6 = 30,64EUR = 115,82PLN; razem: ***274,80PLN*** i to z przesiadka. roznica miedzy nami polega na tym, ze ja potrafie przyznac, ze FR nie ma opoznien i czesto bywa tanszy, ty natomiast jak beton z ekipy rzadzacej (twoje ulubione wyzwisko;]) przekonujesz, ze ziemia jest kwadratowa.
jedyna osoba wsciekle atakujaca na tym forum (nie tylko mnie) jestes ty, chlopcze, a takim okresleniem mozesz lekcewazyc sobie to co tkwi u ciebie w spodniach. zostawiam cie w spokoju, z przekonaniem, ze bez wzgledu na wszystko FR jest lepsze, a ty badz tak laskaw i tez zostaw mnie w spokoju, bo jak pewnie zapomniales, cala ta dyskusja rozpoczela sie na nowo od twojego szczekania.
rufus 2007-04-27 18:19   
rufus - Profil rufus
Ja zas znam takie lotnisko w Polsce z ogrodzeniem skonstruowanym w taki sposob,ze dziki i lisy moga wejsc na teren lotniska.Ale niestety nie moga z niego wyjsc.Jest tam mala furtka dla bazantow.Bazanty moga wejsc i wyjsc z lotniska przez ta furtke.Na tym lotnisku roji sie obecnie od dzikow,ktore wbrew wlasnej woli nie moga opuscic tego terenu.
szumny 2007-04-27 16:27   
szumny - Profil szumny
Co się tyczy saren to znam takie lotnisko w Polsce z ogrodzeniem skonstruowanym w ten sposób żeby zwierzyna mogła przechodzić tylko w jedną stronę i to właśnie w stronę "na teren lotniska".
qshshyeck 2007-04-27 16:18   
qshshyeck - Profil qshshyeck
szuny,można było się tego spodziewać...W!ZZ nie jest instytucją charytatywną,skoro może zarobić więcej,to czemu nie? japee:tez myślę,że trasa KRK-HHN została zamknięta ze względów "politycznych" w FR...Kolejna żałosna po osłownionych Sarnach w Ballicach i po innych cyrkach.Cóz,taka linia.Przynajmniej tanio i punktualnie...
szumny 2007-04-27 15:57   
szumny - Profil szumny
No i jakoś wizz zlikwidował promocję KTW-Hahn.
qshshyeck 2007-04-27 15:37   
qshshyeck - Profil qshshyeck
no paolo nikt nie wątpi,że obsługa we WRo jest lepsza niż w KRK.Ale to też,jak słusznie wsponiałeś wynika z tego,że we WRO ląduje zdecydowanie mniej samolotów niż w KRK..Może FR ma tego dość?
paolo-79 2007-04-27 12:25   
paolo-79 - Profil paolo-79
jaapee:wlasnie,jesli byloby to posuniecie logiczne,skasowaliby GDN lub WRO,albo ograniczyliby liczbe operacji do krk..w moim przypadku w KRK z HHN tez zawsze ladowal 25 min rzed czasem,na lotnisku wKRK ciezko jest (szczegolnie o 12-kiedy laduje masa samolotow) wykonac to co FR forsuje najbardziej - krotki 25 min postoj...Moze faktycznie maja juz dosc tego kurnika...We WRO terminal jest o wiele mniejszy ale loty odbywaja sie zazwyczaj w odstepach 30 min. i orgnizacja jest o niebo lepsza niz w KRK
jaapee 2007-04-27 11:46   
jaapee - Profil jaapee
To, że loty nie miały dostatecznego obłożenia wynika też z faktu, że trasa ta była dość młoda. Uruchomili ją w październiku 2006, a wiadomo, każde połączenie musi się przyjąć. Powtarzam: z ekonomicznego pkt widzenia postąpili pochopnie i nierozsądnie. Powinni ograniczyć częstotliwość, idealnie do 3-4 razy w tygodniu. Moim zdaniem, to połączenie miało śr. LF powyżej 60 % (60 % ma HHN z Gdańska w okresie styczeń-marzec br.), więc logicznie rzecz biorąc powinni usunąć właśnie GDN. Ja bym jeszcze tu wymienił jeden powód ważny z punktu widzenia FR: z tego połączenia korzystało mnóstwo osób lecących na wyspy, właśnie via HHN (dogodne godziny, no i cena niższa). Po co im to umożliwiać, jak można skasować od nich więcej na połączeniu bezpośrednim?
jaapee 2007-04-27 11:41   
jaapee - Profil jaapee
Jak dla mnie likwidacja połączeń do KRK była jednym z głupszych kroków (biorąc pod uwagę czystą ekonomię). Logiczne było ograniczenie częstotliwości, co spowodowałoby większy LF i większe przychody. Widać więc, że nie o ekonomię chodzi, a o czystą politykę. Jest to próba pokazania KRK, żeby dali lepsze warunki, bo inaczej baza pójdzie gdzie indziej. Drugą sprawą jest jakość obsługi w KRK - samolot ląduje 30 min przed czasem, ma dodatkowo 25 min na planowany postój i wylatuje 30 min po czasie, bo nie ma kto do niego bagaży załadować itp. Nie dziwię się, że FR ma dość takiej obsługi w KRK...
mimis 2007-04-27 11:37   
mimis - Profil mimis
Jaapee: No to jednak chyba najbardziej prawdopodobne jest, że loty nie miały zbytniego obłożenia (no ale czemu wobec tego nie skasować lotów w środku tygodnia) i jednocześnie samoloty były potrzebne na Maroko (no i to tłumaczy ten środek tygodnia: na takiej trasie zdecydowanie najwięcej ludzi chce lecieć w weekendy).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy