Warszawa - Bristol

Warszawa - Bristol Po długim okresie stagnacji easyJet w Warszawie, będzie drugie połączenie tego przewoźnika ze stolicy. Linia zapowiedziała uruchomienie nowego połączenia z Warszawy do Bristolu. Bilety w jedną stronę są dostępne już od 124 zł (z opłatami lotniskowymi; cena w dwie strony to 292 zł). Warszawa - Bristol (-2-4-6--) Bristol - Warszawa (-2-4-6--) Rezerwuj bilety...
02/04/2007 10:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
rufus 2007-04-25 06:58   
rufus - Profil rufus
Generalnie biorac dzieci ktore nie ukonczyly 14 lat EasyJet tylko pod opieka doroslych. Na ich stronie nie ma ani slowa ze obsluga EasyJet opiekuje sie samotnymi dziecmi.Wniosek wiec ponownie:zadne samotnie podrozujace dzieci.
jaris 2007-04-24 22:41   
jaris - Profil jaris
rufus, czytałem bardzo wnikliwe inf na stronie easyjet i nie ma tam nic napisane odnośnie opieki obsługi nad dziećmi, które podróżują same i dlatego również napisałem wiadomość na forum. Nie chodziło mi o to czy dzieci mogą latać same na pokładzie EZY bo to akurat znalazłem.
1234kuba 2007-04-24 21:56   
1234kuba - Profil 1234kuba
Jaris: Napewno mogą w Centralwings.
rufus 2007-04-24 21:53   
rufus - Profil rufus
Wystarczy wejsc na strone easyjet.com i tam znajdzie sie od razu odpowiedz na zadane pytanie: czy dzieci moga latac same na pokladach EasyJet.Niestety kolega Szczot nie jest w stanie tego dokonac.Ale musi sie wypowiedziec na zadane pytanie.I w sumie dostal podziekowanie od Jarisa za brak odpowiedzi.....ha ha ha ...ja podpowiem tylko: dzieci,w zaleznosci od paszportu i wieku moga lub nie moga latac same EasyJet. Polecam czytanie strony internetowej EasyJet.
jaris 2007-04-24 21:03   
jaris - Profil jaris
dzięki szot, właśnie mam z tym problem i nie mogę znaleźć tych informacji na stronie. Również słyszałem o takiej możliwości i dlatego myslałem, że ktoś może mi cokolwiek o tym powiedzieć. Jeszcze raz dzięki, pozdr :)
szot 2007-04-24 20:59   
szot - Profil szot
małe dzieci mogą podróżować pod opieką załogi, to bardzo powszechne, ale czy w EasyJet? Takie rzeczy załatwai się wraz z zakupem biletu u przewoznika - przeważnie jest to usługa płatna...
jaris 2007-04-24 20:56   
jaris - Profil jaris
mam pytanie: czy dziecko 13-letnie może podróżowac na pokładzie Easyjet pod opieką stewardessy? Jeśli tak to jak można to załatwić? Może ktoś z forumowiczów się orientuje w tej kwestii? Pozdro :)
aynis 2007-04-05 09:10   
aynis - Profil aynis
Rozumiem, że można go pomylić, ale żeby od razu pisać niepoprawnie? :) Kurnik to wczoraj przypominał terminal krajowy - muszę przyznać nawet, że jak na etiudzie :/
masaj 2007-04-05 09:07   
masaj - Profil masaj
Nie wiesz "aynis" dlaczego? Bo przejezdzajac obok mozna pomylic go z kurnikiem w Kruzewnikach...
aynis 2007-04-05 08:52   
aynis - Profil aynis
Jadąc wczoraj na Okęcie zauważyłam bardzo ciekawy znak drogowy - cytując: "Termminal Etiuda"...
roberto 2007-04-03 13:23   
roberto - Profil roberto
Pewnie ze potrzeba, ale obecnie ciezeko jest jakiejkolwiek linii udowodnic ze jest w Poznaniu miejsce na kilkanascie polaczen niskokosztowych i conajmniej 2 polaczenia codziennie kolejnej linii tradycyjnej skoro w kazdym polskim miejscie polaczen przybywa a w poznaniu ubywa. Komus z zewnatrz ciekzo zrozumiec ze takie rzeczy moga sie dziac z winy niekompetencji urzednikow (prezesi, prezydent, wojewoda itp).
masaj 2007-04-03 11:21   
masaj - Profil masaj
Poznaniowwi potrzeba (i na to licze) polaczen rentownych, poludniowych ale i zachodnich i to nie tylko niskokosztownych ale i tradycyjnych przewoznikow.
pozpiotr 2007-04-03 00:28   
pozpiotr - Profil pozpiotr
paolo-79, brata mam w Bristolu, byloby mi blizej i szybciej ;-) A tak powaznie, to Poznaniowi cokolwiek by sie przydalo..., nawet te nudne polaczenia.
paolo-79 2007-04-03 00:24   
paolo-79 - Profil paolo-79
pozpiotr...a po co takiemu ladnemu portowi jak POZ takie nudne polaczenia..tylko wyspy i wyspy..moze wiecej kierunkow poludniowych..Madrid,Lisboa,Milano,Roma czekaja na nowe polaczenia do PL:)
pozpiotr 2007-04-03 00:08   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Fajnie ze jest Bristol, ale byloby jeszcze fajniej gdyby mozna tam bylo doleciec z Poznania...
usuniety 2007-04-02 21:22   
usuniety - Profil usuniety
Loty od 2 pazdziernika...
gosc_buaha 2007-04-02 17:10   
gosc_buaha - Profil gosc_buaha
No cóż, wątpliwa radość. Po wakacjach, w kiepskie dni, ale kierunek fajny. I szczerze mówiąc sądzę, że na tym się zakończy 'ekspansja' w Warszawie brytyjczyków. Inne bazy maja już połączenia, lub mają połączenia miasta poblickie, a LCC (poza Ryanem) nie wchodza sobie w szkodę.
humbak 2007-04-02 13:13   
humbak - Profil humbak
figa1: Bo sie VIVA i Animalsi Toba zaintersuja! Bydla nie mozna teraz juz przewozic w warunkach uragajacych godnosci bydla....
humbak 2007-04-02 13:12   
humbak - Profil humbak
Czarownica Etiuda peknie z rozkoszy!
szot 2007-04-02 12:47   
szot - Profil szot
no i obecność takiego potentata jak easyJet w Gdańsku zmusiłoby Wizza i inne linie do kontrataku - bo żyjemy w czasach walki o pasażera, ale o zgrozo, degradacji środkowiska przez samoloty /swoją drogą ciekw jestem co pozostawimy naszym potomnym?/
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy