Warszawa - Barcelona z clickair

Warszawa - Barcelona z clickair Już od 2 maja nowe połączenie z Warszawy do Barcelony (El Prat). Nowe połączenie obsługiwane będzie przez powstałą w 2006 roku linię lotniczą clickair, której współwłaścicielem są hiszpańskie linie lotnicze Iberia. clickair lata na główne lotnisko El Prat w Barcelonie, gdzie posiada swoją bazę operacyjną. Warszawa 20:55- Barcelona (El Prat) 23:55 (1-3-5-7)...
22/02/2007 16:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_taki 2007-02-25 16:41   
gosc_taki  - Profil gosc_taki
Co do połączenia Kraków-Malaga - zostało na mapce pewnie z zeszłego roku, bo z tego co pamietam w lecie Cental latał.
paolo-79 2007-02-25 12:12   
paolo-79 - Profil paolo-79
desert_eag:pozdrowienia dla Ciebie:)z jednej strony w lecie Girona nektorym bardziej lezy,jak chca jechac na C.Brava..ale bus GRO-BCN kosztuje 22e za returna wiec sto pare euro z WAW na EL PRAT to wcale nie jest duzo..A central w sezonie do Girony mial czesto 120-150 euro za one way
desert_eag 2007-02-24 12:21   
desert_eag - Profil desert_eag
110 EU to calkiem niezle nawet jak dla srednio zamoznego warszawiaka :) jesli dodac do tego takie atrakcje jak omijanie kurnika o nazwie etiuda i oddalonej o 100km gerony to chyba nikt juz nie ma watpliwosci! pozdrowienia dla paolo ;] moze zakopiemy topor wojenny jednak? ;]
pozpiotr 2007-02-23 15:29   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Tego wcale nie kwestionuję, ale Air Europa nie jest low costem. Poza tym, rezerwując MAD-WAW-MAD z takim samym, 4-miesięcznym wyprzedzeniem, zapłaciłbyś w Air Europa 192,30 EUR; różnica jest mniejsza, ale jest...
yannkes 2007-02-23 15:18   
yannkes - Profil yannkes
w pn. Central oglosi charter mix na kierunki: Waw > Rodos, Chania, Heraklion, Varna, Faro, Malta, Palermo, Catania. Z Krk Lizbona a z Ktw Rodos...
korrado 2007-02-23 14:26   
korrado - Profil korrado
pozpiotr: ale te 110 Euro w porównaniu z Air Europa WAW-MAD w tym samym okresie 316 Euro, to rewelacja. paolo-79: najwyraźniej CW pospieszył sie z zamieszczaniem przetlumaczonych reklam w okienkach :-). nota bene genialny slogan na ich stronie brytyjskiej: "Łódź you like to visit Łódź?". Bardzo chwytliwe, a przy okazji utrwala u Brytyjczyków wymowę tej koszmarnej dla nich do przeczytania nazwy miasta.
paolo-79 2007-02-23 13:38   
paolo-79 - Profil paolo-79
Co do innych wakacyjnych polaczen z WAW,z wloskiej strony centralwings wynika,ze beda latali tego lata z WAW do Palermo,Catania,Lamezia Terme (Calabria) i na Malte :)Chyba ze to juz pwszechnie wiadomo a ja przegapilem...
pozpiotr 2007-02-23 12:54   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Hehe, jak tak daje pójdzie, to założę grono miłośników Ławicy :-). A wracając do clickair, to też sobie poklikałem; w promocji niby podają ceny 20 EUR BCN-WAW i 80 EUR WAW-BCN za O/W, a w rzeczywistości najtańszy jest R/T za 110 EUR. Biorąc pod uwagę 4-miesięczne wyprzedzenie, to wcale nie wydaje mi się to tak tanie...
paolo-79 2007-02-23 12:52   
paolo-79 - Profil paolo-79
Mysle ze z WAW-BCN i tak nie skorzystam,bo do WAW mi nie po drodze..ciesze sie ogolnie dla wawiakow i takich jak ja,ktorzy przez lata skazani byli na drogiego nieLOTa
humbak 2007-02-23 12:34   
humbak - Profil humbak
paolo79 i pozpiotr: ja takze uwazam Lawice za najladniejszy terminal w Polsce, choc niestety tylko dwa razy z niego korzystalem w zyciu... Bo jakos ani interesow w POznaniu, ani lotow do POZ za duzo... Paolo79: a ja sie ciesze, jak LOT bedzie mial puste samoloty na trasie WAW-BCN, bo wtedy zaczne nim latac na tej trasie. Nie lubie tloku. A ceny spadna. A z clickair to sie tak nie ciesz - reklamuja sie, ze maja 20 euro one way z oplatami, a nie kupisz za mniej niz 50/60 euro one way...
pozpiotr 2007-02-23 12:23   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Paolo-79, niedługo znów obejrzę sobie ławicę z bliska (i bardzo obiektywnie dodam, że mi też się podoba); wybieram sie do MPL i TIA.
paolo-79 2007-02-23 11:57   
paolo-79 - Profil paolo-79
poklokalem po clickair,bilety za 120e return,calkiem fajnie..Mysle ze beda latali z glownego terminala,na etiude to chyba nawet kury by nie chcialy a co dopiero clickair..a nieLOTowi zycze pustych samolotow na trasie WAW-BCN:)...Pozpiotr:wiesz,mysle ze kazdy, obiektywnie, nie forsujac swoich ulubionych lotnisk,po obejrzniu wszystkich terminali w PL przyznalby ze POZ ma najpiekniejszy terminal w PL.Tworzywo,duzo szkla,technika,jaka buduje sie terminale w zach Eu...Niestety tylko raz lecialem z Poznania,ale az nie chcialem z tego terminala wychodzic:)Wypada Wam jeszcze zyczyc wiecej polaczen..
valu 2007-02-23 11:34   
valu - Profil valu
To bardzo dobrze że na tej trasie rośnie konkurencja - zawsze to powoduje podniesienie jakości świadczonych usług a i ceny biletów mogą być konkurencyjne.
mimis 2007-02-23 11:20   
mimis - Profil mimis
Aha, no i oczywiście (mam nadzieję) że LOT będzie zmuszony do obniżenia cen.
mimis 2007-02-23 11:17   
mimis - Profil mimis
Bardzo mi się podoba idea robienia koło ...pióra LOTowi na tej trasie. Mam nadzieję, że wypali, że ceny pozostaną atrakcyjne i że nie będzie to tylko połączenie na lato. Jak na razie ceny mi się podobają - 2x lepsze niż lotowskie.
gosc_Aster 2007-02-23 10:20   
gosc_Aster - Profil gosc_Aster
Rewelacja! Wreszcie nowa linia lotnicza, wreszcie z Warszawy, i wreszcie tanie połączenie z WAW do Barcelony; a na dodatek linia fair bo podaje pełny koszt lotu.
pozpiotr 2007-02-23 10:04   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Paolo-79 masz u mnie wielki + za ładną opinię o POZ ;-). A tak poważnie, to z pozkiem jest tak, że wszystkie low costy są zapchane po brzegi (wystarczy się kopnąć na lotnisko i zobaczyć na własne oczęta), więc wciąż nie rozumiem dlaczego ich tak mało...
chromista 2007-02-23 08:58   
chromista - Profil chromista
no no paolo ale zgodze sie z toba ze rejsy w krakowie nie sa zbyt inteligentnie zaplanowane......jak odlatuja 3,4 samoloty jednoczesnie to naprawde ciezko zdarzyc na samolot przez odprawe panstwa celnikow:)powiem Wam szczerze ze nie wiem dlaczego ale stronie lotniska w KRAKOWIE na mapce lotow znajduje sie MALAGA.....czyzby ktoras linia planowala otwarcie nowego polaczenia na Krakow-Malaga???wiec ktos cos o tym???pozdrowisko:P
usuniety 2007-02-23 08:57   
usuniety - Profil usuniety
Clickair korzysta z głównych portów więc w tym przypadku chyba nie będzie inaczej.
gosc_mefik 2007-02-23 02:01   
gosc_mefik - Profil gosc_mefik
Ciekawe czy zawitają na Etiudę czy może jednak będą korzystac z głównego Terminala.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy