Głuche telefony LOT

Głuche telefony LOT Telefoniczne Centrum Rezerwacji i Sprzedaży PLL LOT S.A. nieczynne. W noc wigilijną 24 grudnia, od godziny 21:00 do 25 grudnia, do godziny 08:00 oraz w noc sylwestrową 31 grudnia, od godziny 21:00 do 01 stycznia 2007, do godziny 08:00 jego pracownicy mają wolne - czytamy na stronach przewoźnika. Dorota Kalinowska
18/12/2006 12:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katka 2006-12-19 18:17   
katka - Profil katka
odpowiedz dla moderatora:do artykulu.Zadajac kultury,zacznijmy nia sami dawac przyklad. Komentarz moderatora: Moderator jest nader kulturalny. I cierpliwy w tym cov czasami czyta... I jest od tego, aby to forum było na poziomie. I będzie.
paolo-79 2006-12-19 13:26   
paolo-79 - Profil paolo-79
Ja juz przestalem komentowac te agresywne docinki Moderatora.Za kazdym razem bardzo sie dziwie,czytajac te dopiski moderatora,jak pod tym artykulem...Gregory ma calkowita racje a moderator po raz kolejny totalnie sie skompromitowal.Troche mi te zasady na tym forum przypominaja obecne rzady w Polsce.Niby to wolne forum,ale nie wszystko mozna powiedziec Komentarz moderatora: Szanowni Państwo.
Wolno powiedzieć ale trzymajmy się dyskusji do treści newsa. Forum nie było i nie będzie areną rozgrywek politycznych i personalnych. Wszyscy ci, którzy mają wątpliwości niech przypomną sobie regulamin. I takie mamy zasady, że nie pozwalamy nikogo obrażać. Nazywajcie to agresją, kompromitacją czy jakkolwiek inaczej. Chodzi tylko i wyłącznie o minimum kultury.
gosc_Clou 2006-12-19 11:58   
gosc_Clou - Profil gosc_Clou
Wracając do meritum - może warto raczej przejąć się ilością odwołanych rejsów LOTu? Na przykład dziś odwołano już Dusseldorf LO 410 i Stockholm LO 454, a dzień jeszcze się nie skończył. Każdego dnia są jakieś odwołania i z reguły na innych trasach. Czasami mam wrażenie, że to celowa polityka LOTu. Wolą pewnie przerzucić tych pasażerów przez FRA czy MUC i dać zarobić LUFie. Wiocha! A poza tym następnym razem pasażer kupi bilet już bezpośrednio w Lufthansie. Zwyczajne ordynarne działanie na szkodę firmy. Tanie linie dużo rzadziej odwołują loty.
gosc_mario 2006-12-19 11:51   
gosc_mario - Profil gosc_mario
faktycznie dziwią teksty moderatora ....
to chyba forum tworzone przez forumowiczów a nie moderatora...
andrzej500 2006-12-19 10:51   
andrzej500 - Profil andrzej500
(Komentarz moderatora: Pozwól że to my będziemy decydować o czym piszemy) no to super myslę że starszym forumowiczom to się kojarzy z cenzurą, myślałem, że to o czym piszemy na forum-każdym nie tylko na pasażer.com to decyzja forumowiczów, a moderator co najwyżej może usunąć wulgarne,czy też obraźliwe wypowiedzi, ale może się mylę?? tak wogóle to polecami moderatorowi i forumowiczom, przeczytanie definicji moderatora, bedzie nam wtedy wszystkim łatwiej :) np zobacz link
szumny 2006-12-19 10:48   
szumny - Profil szumny
A tak na marginesie: Jedyne tanie linie lataące na Islandię to icelandexpress. Latają m.in. z STN, SXF, HHN,CGN. Też mamy uważać że nie istnieją?
A odnośnie AirMadrid: kamyczek do ogródka moderatora: Kto jeśli nie pasazer.com na swojej stronie internetowej informuje że takowe linie oferują taryfy z Polski ??? Może moderator nie zapoznał się z zawartością pasazer.com?????
gosc_Lis 2006-12-19 10:13   
gosc_Lis - Profil gosc_Lis
Może nawet nie chodzi o to, że Air Madrid przestał latać, tylko w jakim stylu. Firma z dnia na dzień przestała operować i ograniczyła się do nieco histerycznego komunikatu na swojej stronie. Tysiące osób zostało na lodzie. A zaczęło się od medialnej nagonki po tym, jak firma wzorem Fischera zostawiła pasażerów jednego lotu na parę dni na lodzie z powodu awarii maszyny. Rozpętała się histeria, Direccion de Aviation Civil (taki ULC) zapowiedziała wszczęcie dochodzenia, że nie pozwoli latać trupami itd., no i poszło. Ilość rezerwacji drastycznie spadła, biura turystyczne odwołały zamówienia itd. Firma prawdopodobnie utraciła płynność finansową i już się nie podniesie. Chlup i krach.

Dla Hiszpanii połączenia z Ameryką Południową są mniej więcej tak ważne, jak dla nas z Wyspami Brytyjskimi, każdego dnia lecą tam dziesiątki samolotów Air Europy, Iberii, Spanairu i innych kompanii.

Co do moderatora się nie wypowiadam, szkoda słów. Moderator nie powinien ani komentować, ani oceniać użytkowników kolorkami, tylko po prostu ciach i kasować złe posty.
gregory 2006-12-19 09:54   
gregory - Profil gregory
Otóż to, liniami Air Madrid podróżuje do Ameryki Południowej co roku tysiące Polaków, to że linie nie latały z Polski nie ma tu żadnego znaczenia - takim komentarzem moderator tylko się kompromituje. Ile razy pisaliście o katastrofach lotniczych gdzieś na świecie, bez udziału Polaków czy linii latających z Polski? Wtedy mogło być?
szumny 2006-12-19 09:36   
szumny - Profil szumny
Co ten moderator taki ostry dzisiaj/wczoraj ? Ktoś nowy? Gregory ma rację że o ważnych rzeczach się nie pisze. Moderator niech się schowa ze swoim komentarzem. Forum stworzone jest do tego żeby wymieniać poglądy. Dla mnie informacja gregory'ego jest zupełną nowością. A to że linia nie lata z Polski nie ma znaczenia. Ta informacja może być ważna dla wielu Polaków którzy zaplanowali lot tymi liniami.
katka 2006-12-18 22:07   
katka - Profil katka
To pani Dorota zrobila sensacje artykul roku 2006 gratuluje i zycze pracowitego 24 grudnia i 31 grudnia. Komentarz moderatora: Do czego ten ironiczny komentarz?
gosc_Weso 2006-12-18 21:24   
gosc_Weso - Profil gosc_Weso
Ja też uważam, że nie powinno się pracować w to wielkie święto ale wolne powinni mieć wszyscy pracownicy, obsługa lotniska i personel latający. Oni też mają w większości rodziny. Niech spędzą te dni z najbliższymi.
andrzej500 2006-12-18 18:20   
andrzej500 - Profil andrzej500
zgadzam się z tym co napisaliście, dobrze że mają wolne, zjedzą spokojnie kolację wigilijną, zabawią się w noc sylwestrową i zadowoleni wejdą w Nowy 2007 Rok, ja też mam wtedy wolne z czego się bardzo cieszę:) i nie zazdroszczę tym, którzy muszą w ten świateczny i noworoczny czas pracować, chyba nawet w Tesco mają wtedy wolne,(muszę sprawdzić bo nie jestem pewien) więc dlaczego w Locie mieliby pracować, nie pojmuję tego oburzenia
rufus 2006-12-18 18:08   
rufus - Profil rufus
* Chociaz tez moze jestem w bledzie.No i co...LOT nie sprzedaje biletow kiedy Mikolaj uklada prezenty pod choinka...* Komentarz moderatora: Publikujemy informacje ktora przeslal do nas LOT i naprawde nie na miejscu sa Twoje uwagi. Więc na przyszłość więcej taktu!
paolo-79 2006-12-18 17:48   
paolo-79 - Profil paolo-79
wielkie cos. A kto bukuje loty w noc 25.12 lub w noc sylwestrowa? Pozostaje internet. Wiele bankow czesto robi przerwe w elektronicznych i telefonicznych kanalach dostepu.Wielka mi sensacja.Nie lubie LOTu ale ganic ich za cos takiego to juz chyba bicie dla zasady.
gregory 2006-12-18 17:18   
gregory - Profil gregory
Zamiast o takich głupotach, napisalibyście jakieś wartościowe informacje.
Od kilku dni nie operuje linia Air Madrid, na lodzie zostało kilkaset tysięcy pasażerów, a na portalu o tym cisza. Komentarz moderatora: Pozwól że to my będziemy decydować o czym piszemy. A fakt iż nie piszemy o Air Madrid spowodowany jest prostą przesłanką: linia nie operuje z Polski.
gosc_szot 2006-12-18 16:05   
gosc_szot - Profil gosc_szot
no w gruncie rzeczy bo i po co skoro można zakupić bilet w internecie i zapłacić albo kartą albo przelewem. zresztą są przecież jeszcze biura i agenci niezliczonej maści. a tak na marginesie to kto by kupował bilety w noc wigilijną?
gosc_Piotr 2006-12-18 15:13   
gosc_Piotr - Profil gosc_Piotr
I dobrze! Po co mają harować w takie dni ?? Jak kogoś stać na podróż LOT-em to stać go na internet.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy