Więcej lotów w grudniu

Więcej lotów w grudniu Węgierskie tanie linie lotnicze poinformowały o zwiększeniu częstotliwości lotów w grudniu. Ma to być świąteczna oferta tego przewoźnika. Między 14 grudnia 2006 r. a 14 stycznia 2007 r. Wizz Air wykona o 20 proc. więcej lotów w porównaniu do całego sezonu zimowego. - Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu liczby lotów oraz dodaniu dodatkowych, żeby pozwolić pasażerom dotrzeć...
07/12/2006 19:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
arche 2006-12-16 16:42   
arche - Profil arche
Air Madrid zawiesiło loty. Współczuję pasażerom, którzy otrzymują taki prezent na święta... o ile na nie zdążą... Jak widać grudzień to czas nie tylko nowych połączeń... Miejmy nadzieję, że jedyny przykry prezent na te święta...
rufus 2006-12-10 21:15   
rufus - Profil rufus
Ja tez gleboko wierze,ze moderator zareaguje.Moderator nie raz ostrzegal,ze te durne opinie "A kiedy Poznan?" beda likwidowane. Widac nie wszyscy dorosli i rozumia pisane slowo.
A tak na marginesie:wystarczy kiedy wyslesz ta twoja "opinie" jeden raz.To spamowanie tego forum powinno byc w jakis sposob ograniczone.
stansted 2006-12-10 20:47   
stansted - Profil stansted
Śmieszne rzeczy opowiadasz rufus. Mam nadzieję, że moderator zareaguje. Czy tu nie można wyrazić swojego zdania? Widać nie wszyscy do tego dorośli.
rufus 2006-12-10 19:38   
rufus - Profil rufus
Here we go again! kolejny * ,ktory nie rozumie, ze juz wystarczy tych "a kiedy Poznan?" albo "a kiedy Bydgoszcz?" Ty Stansted-ty musisz byc porzadnie naiwny jezeli wydaje sie tobie,ze ktos z Wizzaira czyta te twoje wypociny.Czas najwyzszy abys to zrozumial! Komentarz moderatora: Proszę bez inwektyw i bez "a kiedy...?". Czy tak cięzko prowadzić rzeczową dyskusje?
stansted 2006-12-10 12:01   
stansted - Profil stansted
Szkoda naprawdę, że Wizz nie planuje lotów z BZG. To naprawdę bardzo rozwojowy port. Widać to po Ryanie, który praktycznie zawsze lata pełny na STN. Ciekawy jestem kto po Ryanie wejdzie do BZG. Czas najwyższy!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy