Znany wstępny wynik finansowy

Znany wstępny wynik finansowy Tanie linie lotnicze Sky Europe podały wstępny wynik za rok finansowy 2006. Przewoźnik zamknął go stratą w wysokości 57,3 mln EUR netto. W ubiegłym roku strata była niższa, wynosiła 28,6 mln EUR netto. Przychody do września 2006 liczone rok do roku wyniosły 158,6 mln EUR co dało wzrost o 41 proc. Sky Europe przewiozły w zakończonym okresie rozliczeniowym o 48 proc....
30/11/2006 11:35   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_bazak 2006-12-21 13:18   
gosc_bazak - Profil gosc_bazak
To jest bardzo dobry wynik finansowy mozna tylko pogratulować. Nie można zapomniec że Skyeurope dostał w tym roku kilka nowych samolotów za cięszkie miliony euro. Szczerze mówiąc jestem zdziwiony tak mała strantą finansową. Napewno odbiją to sobie w przyszłych okresach . Jak wiecie takie samoloty stanowią koszt w uzyskaniu przychodu. A one bardzo szybciutko się zwrócą. Nie wydaje mi się żeby ta linia lotnicza szybko znikneła z rynku. A cos na ten temat wiem. Pozdrawiam
gosc_manci 2006-12-01 10:29   
gosc_manci - Profil gosc_manci
Szkoda gdyby Sky zniknał z mapy low-costow, bo te nowe benki są naprawdę świetne, a i z Wawki Sky daje jedyną możliwość lądowania na Orly - najwygodniejszym (przynajmniej dla mnie) paryskim lotnisku.
Cezary 2006-12-01 05:07   
Cezary - Profil Cezary
SkyEurope 57 mln EUR straty ? Ciekawe jak długo utrzymają tzw płynność finansową... ale może to zakładał tzw biznesplan. Czyli najpierw inwestujemy a zyski po 4-5 latach...
paolo-79 2006-11-30 23:10   
paolo-79 - Profil paolo-79
nie chce sie tu madrzyc,ani narazac sie tym,ktorzy takie texty krytykuja,ale na prawde w wewnetrznych kregach lotniska w Balicach mowi sie,ze upadke Sky'a to just tylko kwestia miesiecy...wedlug mnie za pare lat bedziemy mieli z low costow w PL tylko wizz i ryanair...jestem prawie ze pewny...
gosc_Go 2006-11-30 16:21   
gosc_Go - Profil gosc_Go
Tak to jest jak się nabierze nowych samolotów, gdzie rata za nie jest bardzop wysoka...
jaapee 2006-11-30 14:05   
jaapee - Profil jaapee
Jak Sky przetrwa tą zimę, to będzie prawdziwy cud. Co z tego, że przychody się zwiększyły, jak koszty również. Tanie linie muszą przede wszystkim zmniejszać koszty, a tego u Skya nie widać...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy