Hazard na stronach Ryanair

Hazard na stronach Ryanair Kolejna usługa na www.ryanair.com. - Jeszcze w tym miesiącu będzie można grać na pieniądze - powiedział rzecznik Ryanair Tomasz Kułokowski podczas dzisiejszego (6.11) ogłoszenia wyników finansowych za ostatnie sześć miesięcy. O 4 euro - o tyle w ciągu roku Ryanair podniósł cenę biletu, czytamy w dokumentach. Od kwietnia do września tanie linia lotnicza zarobiła na...
06/11/2006 14:41   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
robberto 2006-11-07 19:13   
robberto - Profil robberto
Tak zrobiłem, zgłosiłem od razu na lotnisku bagażu ale niestety odeslano mnie do biura podróży z którym leciałem. A biuro do ubezpieczyciela. Na lotnisku w informacji nie mają dostepu to charterowych linii AMC i odesłano mnie z powrotem do biura podróży.
gosc_Herme 2006-11-06 19:41   
gosc_Herme - Profil gosc_Herme
jak sie odbiera bagaz z karuzeli i sie widzi, ze jest zniszczony, to sie OD RAZU IDZIE do biura "zagubionego bagazu" i sie zglasza, ze bagaz zostal zniszczony. pani w biurze ladnie opisze zniszczenia, razem wycenicie i wysle zgloszenie, na ktore niedlugo dostaniesz odpowiedz i pieniadze/rekompensate. - sam tak zrobilem z LOTem oraz Lufthansa. nie bylo najmniejszego problemu.
robberto 2006-11-06 19:09   
robberto - Profil robberto
Pytanie z innej beczki?

Leciałem liniami AMC Aviation, lotem charterowym z Wrocławia do Hurgady. Został zniszczony mój bagaż ale niestety tylko walizka! Firma ubezpieczeniowa Signal Iduna nie odpowiada za zniszczenie waliz, kufrów itp. tak mi odpisała w oficjalny uzasadnieniu. Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy od przewoźnika za zniszczoną walizkę? Czy zna ktoś adres do tych linii lotniczych, bo strona internetowa jest w przebudowie, a nigdzie nie mogę do nich znaleźć kontaktu w Internecie? Pozdrawiam.
gosc_podro 2006-11-06 17:06   
gosc_podro - Profil gosc_podro
skoro maja tyle kasy ... to zamiast na durntoy .. zainwestowali by w nowe polaczenia z polski ..
gosc_Grzes 2006-11-06 16:09   
gosc_Grzes - Profil gosc_Grzes
Nie zapomnieli o jakiś śmiesznych grach. Ta ich strona jest po prostu żenada, tak nieczytelna jak wszyscy diabli!
Drażni mnie np. że Pasazer.com podał info że będą loty z RZE do LIV no i ??? No i nie ma....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy