Wyróżnienie dla Norwegian

Wyróżnienie dla Norwegian Portal internetowy Pasażer w ramach trawającej akcji "2+2=4! O transparentność w cenach biletów", nawołującej linie lotnicze do podawania w komunikacji z klientem ostatecznych cen biletów, odznaczył linie lotniczą Norwegian tytułem „W tej linii 2+2=4! Linia podaje ostateczne ceny biletów". Norwegian jako jedyna niskokosztowa linia lotnicza w Polsce we wszystkich...
09/08/2006 19:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2006-08-11 19:08   
aguirre - Profil aguirre
Jak na razie bez zastrzeżeń, 2 loty, bez problemów, catering w cenach "naszych" low costów, skórzane fotele, dobra organizacja i punktualnośc, przejrzysta struktura cen, żadnych ukrytych dodatków. Życze dalszego rozwoju w Polsce.
gosc_emigr 2006-08-11 15:43   
gosc_emigr - Profil gosc_emigr
Ze względu iż pracuję w Norwegii często korzystam z linii Norwegian.
Jestem bardzo zadowolony. Duży plus za to że można kupi bilet w Narvesenie a nie trzeba biega po biurach podróży.
gosc_emery 2006-08-11 07:42   
gosc_emery - Profil gosc_emery
Korzystałem z usług Norwegian.Jestem zadowolony.
szy 2006-08-10 20:50   
szy - Profil szy
2+2=4! (dwa plus dwa równa się cztery silnia :) czyli dwadzieścia cztery ;) ) Komentarz moderatora: Redakcja Pasazer.com jest pod wrażeniem inteligencji naszych czytelników :) Tak trzymać! (silnia)
chris 2006-08-10 13:11   
chris - Profil chris
Zasłużona nagroda, brawo Norwegian. Ja także was wyróżniłem przez zakupienie biletu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy