GTL podsumowuje rozbudowę

GTL podsumowuje rozbudowę Minęło pół roku od rozpoczęcia budowy Terminala 2 w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach. Zarząd GTL wydał oświadczenie, w którym podsumował budowę nowego terminalu oraz wskazał swoje zamierzenia na najbliższą przyszłość. Wykonano całą infrastrukturę zewnętrzną: uporządkowane uzbrojenie podziemne: wodę, ścieki, ogrzewanie, sieci...
14/07/2006 15:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2006-07-17 13:24   
chris - Profil chris
gosc_Dortmund : tylko ze ten problem z pieniedzmi z Warszawy jak wynika z artykulu nie jest w Warszawie tylko w Katowicach ...
krisg 2006-07-17 12:09   
krisg - Profil krisg
Dokładnie - zarząd GTL powinien robić teraz wszystko aby ściągnąć nowych przewoźników do KTW. Najlepiej tanich bo to oni tak naprawdę generują ruch. I powinnie to zrobić jak najszybciej ponieważ juz niedużo zostało low costów zainteresowanych Polska a nie latających do sąsiednich miast, czyli KRK i WRO. Dobrze, że buduje sie nowy terminal - duży plus i dobry arguement. Boję się jednak, że to może nie wystarczyć. Trzeba działać bo za rok możemy juz być na 4 miejscu - za GDN a może nawet na 5tym.
gosc_obser 2006-07-17 10:33   
gosc_obser - Profil gosc_obser
brawo Panie Prezesie to są fakty
katowiczan 2006-07-15 22:55   
katowiczan - Profil katowiczan
zgadzam się z gościem z Dortmundu. O nowych liniach tylko słychać a narazie ich nie widać. I nie sądze żeby po uruchomienu nowego terminala linie nagle zaczęły walić do nas drzwiami i oknami. Panowie terminal, droga i parking to nie wszystko (chociaż bardzo wiele) do tego trzeba jeszcze dowodów że te rozmowy odnoszą jakiś skutek. No ale ja ciągle mam nadzieję...
gosc_Dortm 2006-07-15 13:44   
gosc_Dortm - Profil gosc_Dortm
Jak zwykle problemy z pieniedzmi z Warszawy,ale ja chcialbym widziec jakie nowe linie wejda do Katowic po uruchomieniu nowego Terminala.Od lat slyszymy,ze Dyrekcja lotniska rozmawia z wieloma przewoznikami,ale nic z tego nie wynika.Kolejne linie lotnicze omijaja Katowice omijajac inne miasta.Moze dyrekcja Katowic nie potrafi rozmawiac?
chris 2006-07-14 19:23   
chris - Profil chris
Wydawało mi się że ta dotacja ma być z funduszy unijnych. Jeżeli jednak z budżetu państwa to wniosek jest jeden ... pogonić prawników Urzędu Wojewódzkiego ...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy