Gdy papież będzie w Warszawie...

Gdy papież będzie w Warszawie... Warszawa będzie gościła papieża Benedykta XVI w dniach 25 i 26 maja. W związku z wizytą, w obydwu dniach (czwartek i piątek), nastąpią czasowe zamknięcia dróg dojazdowych do lotniska oraz utrudnienia w ruchu. Samolot Alitalii z papieżem i jego świtą na pokładzie wyląduje na lotnisku im. Fryderyka Chopina we czwartek (25 maja) o godzinie 11:00, natomiast następnego...
23/05/2006 21:34   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Cezary 2006-05-26 01:02   
Cezary - Profil Cezary
Gosc_arek: No cóż.. taki nasz kRaj. Piękna Polska cała.
Normalni pasażerowie dziś mieli ogromne kłopoty żeby wydostać się z Okęcia lub dostać sie do centrum Stolycy.
To co robią służby lotniskowe, policja, media etc.. itd..
To jest jest jakaś histeria katolicko-dewocyjna.....

A teraz Paniegosc_Arku zaśpiewajmy wspólnie "Barkę"......
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Niech Świety Duch Was Oświeci. Na tej ziemi. Polskiej ziemi....
kamil-lotn 2006-05-25 17:51   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Już wiadomo przyleciał Airbus A321 Alitalii.
aguirre 2006-05-25 02:51   
aguirre - Profil aguirre
stenus: sprostowałem się w następnym poście, po uzupełnieniu lektury.
gosc_angel 2006-05-25 02:44   
gosc_angel - Profil gosc_angel
Powrót papieża B737 400 Lotu jest już oficjalnie ogłoszony. Natomiast na przylot jest oczekiwany A321 m.in. dlatego, że takim ostatni raz przylecial do Polski Jan Paweł II.
gosc_arek 2006-05-25 02:17   
gosc_arek - Profil gosc_arek
Szkoda, że moderator usunął mój post, zarzucając mi brak kultury. Nie użyłem żadnego wulgaryzmu, wyraziłem jedynie swój krytyczny stosunek wobec postępującej klerykalizacji państwa i rozmaitych patologii z niej wynikających. Uważam, że B16 powinien przylecieć i odlecieć na koszt katolików, a nie wszystkich podatników. Komentarz moderatora: To jest forum lotnicze gdzie wyraza sie poglady na tematy lotnicze nie zas krytyczne zarzuty mogace kogos obrazic. Brak kultury nie jest rownoznaczne z uzyciem wulgaryzmow.
humbak 2006-05-25 01:27   
humbak - Profil humbak
aguirre: ależ dokładnie wiadomo, że LOT nie wyśle E170 i jest już o tym napisane...
aguirre 2006-05-24 23:15   
aguirre - Profil aguirre
Ok, poprawka - poszperałem w necie i juz wiem - przyleci najprawdopodobniej A321 Alitalii (z małymi szansami na ew. MD?), a wróci B734 Lotu.
aguirre 2006-05-24 23:07   
aguirre - Profil aguirre
Cezary, to nie pierwszy raz i nie tylko w Polsce się tak dzieje. Więc nie przesadzaj i trzymaj się tematu. A swoja drogą, oglądając sceny z pielgrzymek Jana Pawła II zauważyłem, że zawsze leciał MD Alitalii. Teraz - jeśli to będzie Embraer, Brazylijczycy na pewno to wykorzystają. Jeśli jeszcze Lot też wyśle E170, to mają darmowy marketing!
kamil-lotn 2006-05-24 22:46   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Religia też jest bardzo ważna dla człowieka, a sam przyjazd papieża do Polski to ogromne wydarzenie!
Cezary 2006-05-24 22:41   
Cezary - Profil Cezary
Czy my żyjemy w Państwie demokratycznym czy katolicko-fundamentalistycznym ? Zamykanie głównego dojazdu do lotniska, zarządzanie wolnego dnia w urzędach i szkołach to już jest jakaś histeria religijna a nie normalne funkcjonowanie demokratycznego państwa !
gosc_blom 2006-05-24 11:32   
gosc_blom - Profil gosc_blom
Jakim samolotem przyleci? alitalia? ale model samolotu mnie bardziej interesuje? airbusem czu boeingiem? i to prawda ze z nim ok. 100 osob przyleci?
gosc_arek 2006-05-24 01:09   
gosc_arek - Profil gosc_arek
* Komentarz moderatora: Kultury!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy