Latem rzadziej z Lublina do Londynu

Latem rzadziej z Lublina do Londynu Wizz Air zmniejsza w okresie wakacji letnich liczbę rejsów między Lublinem a Londynem Luton - wynika z systemu rezerwacyjnego. Od 25 czerwca do 29 września 2013 roku węgierski przewoźnik będzie oferował loty na tej trasie tylko dwa razy w tygodniu - we wtorki oraz soboty. Od października rejsy do Luton będą ponownie odbywały się trzy razy w tygodniu.Lublin - Londyn Luton...
24/05/2013 10:27   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_866d3 2013-05-30 10:14   
gosc_866d3 - Profil gosc_866d3
w systemie rezerwacyjnym wizz pojawiły się już bilety na sezon zimowy
hops 2013-05-27 10:47   
hops - Profil hops
więcej "ekspertów" od lotnictwa niż tu to chyba ma tylko Antionio ;]
p747 2013-05-27 09:57   
p747 - Profil p747
gosc_ec769 - śmieszny jesteś. Tak jak poprzednicy pisali, nie wiem czy Ty nie jesteś gosc_662fa czy gosc_6d69b. Jak np dyskutuję z Goluzem to wiem kto jakie ma poglądy itd. A pasażer.com chce pokazać siłę jak mocno zainteresowanie wzbudza w internecie.
gosc_2ccd0 2013-05-26 02:15   
gosc_2ccd0 - Profil gosc_2ccd0
@ gosc_8079b, to odszukaj w historii artykułów na tym portalu, a wtedy dopiero pisz że redakcja czegoś tam nie napisała.

Nie raz i nie dwa były arty na ten i podobne tematy.
gosc_6d69b 2013-05-26 02:13   
gosc_6d69b - Profil gosc_6d69b
goLUZ, ścięto czartery w takiej ilości jak w LUZ? Gdzie, na jakim lotnisku i jakie?
gosc_662fa 2013-05-26 01:38   
gosc_662fa - Profil gosc_662fa
b737: owszem, zarejestrowany nick ułatwia identyfikację osoby w odniesieniu do jej wcześniejszych wypowiedzi, ale czy to usprawiedliwia pogardliwe, zeby nie powiedzieć aroganckie traktowanie tych, ktorzy zarejestrowani nie sa? Jeśli Twoim zdaniem tak, to tylko pogratulować. Co z tego, ze rejestracja jest bezpłatna? Nie jestem dzieckiem fejsbuka zeby brać cos tylko dlatego, ze jest za darmo. Jeśli możliwość wypowiedzi bez rejestracji jest aż tak bardzo potepiana, to ponawiam pytanie - dlaczego forum nie jest zamkniete tylko dla zarejestrowanych? I dlaczego nikt z adminow notorycznie nie reaguje na pogardliwe i chamstwo wypowiedzi pod adresem osób niezarejestrowanych. Ale najwyraźniej chodzi o to, by zakompleksieni starzy bywalcy forum mogli gdzieś odreagowac frustracje i pokazać, ze sa niby lepsi, bo maja własny nick. Żenujące.
usuniety 2013-05-26 00:16   
usuniety - Profil usuniety
Drodzy goście. Może i ja wtrącę swoje 3 grosze na wasz temat. Rejestracja jest również po to, ze jak np. ja prowadzę dyskusję na forum z kimś, to jeśli ktoś jest zarejestrowany to wiem z kim piszę. Natomiast jak dyskutuje się z "gościem" to nie wiadomo czy to jest ten sam " koleś" czy nie ( przykładowo: pierwszy post jest z gosc_0001 a drugi już od gosc_0002 - skąd mam wiedzieć czy to ta sama osoba czy nie?). Proste. Rejestracja na forum jest bezpłatna - nikt nie każe wam za to płacić. Ale cóż - niektórzy nie chcą się zarejestrować bo wolą siać zamęt typu niesprawdzonymi info typu " Wizz Air zostaje na Okęciu a Ryanair przenosi się do Radomia. Modlin out".
gosc_ec769 2013-05-25 23:03   
gosc_ec769 - Profil gosc_ec769
gosc_bb6c4: zgadzam się w 100%, to że ktoś zarejestrował sobie nicka nie jest świadectwem niczego poza rejestracją. Natomiast wypowiedzi takie jak goluza, czy wielu innych zarejestrowanych (różne kasjanki, p747 i inni) dowodzą tylko, że fakt rejestracji nicka nie ma znaczenia - zarejestrowani użytkownicy tak samo potrafią osiągać poziom dna jak wszyscy inni (a kto wie czy nie bardziej, bo są chronieni przez moderatorów).
gosc_97ffb 2013-05-25 23:00   
gosc_97ffb - Profil gosc_97ffb
goluz: zabawny jesteś. jeśli ktoś zarejestrował nicka to niby nie jest anonimowy? Dobre żarty. Mogę sobie tutaj zarejestrować kilka nicków i każdy z nich będzie tak samo anonimowy jak inne. Nota bene Ty też jesteś anonimem, jak każdy w internecie. A jeśli masz problem z dyskutowaniem z ludźmi, których osobiście nie znasz, to może przenieś się na fejsbuka, tam będziesz mógł się popisywać bez nieproszonych gości. Ciekaw jestem dlaczego szlachetni moderatorzy tego forum nie zabierają głosu, gdy osoby wypowiadające się bez zarejestrowanego nicka są obraźliwie traktowane? Jeśli administratorzy popierają takie stanowisko, to po co dopuszczają wypowiedzi osób, które nie należą do rodziny radia pasazer.com? A jeśli nie popierają to dlaczego konsekwentnie nie reagują na takie obraźliwe wypowiedzi?
gosc_bb6c4 2013-05-25 21:20   
gosc_bb6c4 - Profil gosc_bb6c4
Panie goluz, proszę się nie zniżać do niczyjego poziomu, tylko popracować nad wyrównaniem własnego. to, że jest Pan zalogowany, nie upoważnia Pana do poniżania innych.
goluz 2013-05-25 18:56   
goluz - Profil goluz
@ dareck dlatego co raz częściej mówi się,że pasażer.com to lotniczy pudelek.
@ bagi proszę odróżniaj wypowiedzi od odpowiedzi na twierdzenia gości, niestety muszę się zniżać do ich poziomu.
gosc_25462 2013-05-25 17:21   
gosc_25462 - Profil gosc_25462
lubliński to chyba jakiś nowy region heheh albo pisał to ktoś kto o maturze usłyszy za kilka lat
bagi 2013-05-25 16:41   
bagi - Profil bagi
@goluz: poczytalem kilka Twoich wypowiedzi i musze naprawde powiedziec, ze sa na "poziomie" gratulacje:)
dareck 2013-05-25 16:08   
dareck - Profil dareck
goluz: Niestety serwis pasazer.com cierpi na to samo rozdarcie moralne co telewizja publiczna: niby chce robić programy na poziomie, ale w praktyce w pogoni za oglądalnością i wpływami z reklam produkuje coraz więcej chłamu dla najmniej wybrednej publiczności. Mówiąc krótko, nie licz na to, że ktoś się opamięta, przywróci konieczność logowania się albo chociażby będzie dbał o to, żeby dany adres IP nie pojawiał się za każdym razem jako inny gość...
goluz 2013-05-25 16:07   
goluz - Profil goluz
@narahja a ja mam zasadę,że dyskutuje tylko z poważnymi ludźmi i na poziomie, bo tylko wtedy można mówić o dyskusji. Mniej rozgarniętych i jątrzących po prostu ośmieszam, bo z nimi pola do dyskusji nie ma.
arahja 2013-05-25 16:00   
arahja - Profil arahja
Zawisc anonimowych spinaczy. Bo goloz, p747 i arahja wcale nie sa anonimowi. Dyskutuje sie ze wszystkimi a nie z lydzmi ktorzy potakuja. Tyle.
p747 2013-05-25 15:50   
p747 - Profil p747
gosc_7cd27 taki idiotyczny wpis szkoda komentować. Zawiść anonimowych spinaczy, którzy nie znają się na lotnictwie jest co raz większą. Jeśli waszą jedyną rozrywką życiową jest czerpanie przyjemności z anonimowych wyrzutów pod kątem lotniska, które ma pół roku to może i lepiej, że nie jesteście zarejestrowani bo strach by był na wasze twarze patrzeć.
grzesiek_lublin 2013-05-25 15:45   
grzesiek_lublin - Profil grzesiek_lublin
Nie 4 a 5 kierunków nadal jest dostępnych
Z Rzeszowa jest tylko 7 i tam nikt nie robi z tego powodu afery. A poza tym kilka kierunków wypadło zanim jeszcze tak naprawdę zaczęła się sprzedaż
Moja żona ma biuro turystyczne - wczasy z lublina i kolonie z lublina schodzą gorzej niż te z warszawy ale też na dobrym poziomie .
goluz 2013-05-25 15:12   
goluz - Profil goluz
@gosc_8079b a skąd, pasażer nawet o tym nie wspomni ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy