Opinie

20/03/2015 23:12
10 Zalety: Ale generalnie co ma piernik do wiatraka patrz MPK i ich trasa, przystanki i automaty biletowe do lotniska w Krakowie? TO NIE KRAKÓW AIRPORT OBSŁUGUJE TĘ LINIĘ TYLKO WSPOMNIANA MPK. Myślenie, że to właśnie lotnisko powinno ustawić automat biletowy dla oddzielnego przedsiębiorstwa i ustawiać trasę jazdy autobusu wraz z obsługiwanymi przystankami jest po prostu absurdalne. Wg mnie to najlepsze lotnisko regionalne w Polsce, z fantastyczną siatką połączeń, nieźle skomunikowane z miastem. Po zakończeniu trwającej rozbudowy i oddaniu nowego terminalu wraz ze stacją kolejki, żadne regionalne lotnisko w kraju nie będzie mogło się równać KRK, a w szczególności KTW!

Wady: Oczywiście brak!
07/04/2012 12:50
10 Zalety: KRK-NCL To zdecydowanie najlepsze tanie linie lotnicze operujące z Krakowa. Samolot, 737-300, choć wersji Classic, bardzo ładnie utrzymany, fotele (prawdopodobnie) Recaro, dzięki czemu jest całkiem sporo miejsca na nogi. Załoga miła i w porównaniu do Ryanair, ładnie ubrana i nie jest nachalna! Miejsca są numerowane - nie ma ''wyścigu szczurów'' przy gate'cie, a sam boarding przebiega spokojnie i bardzo sprawnie. Przy rezerwacji jest możliwość wykupienia posiłku, który składa się z ciepłego dania, deseru, owoców i gorącego lub zimnego napoju do wyboru. Całość sprawiała pozytywne wrażenie i była smaczna. Ogólnie linia godna polecenia!

Wady: Tylko jedno połączenie z Krakowa. I ceny - pisząc o tych liniach słowo -tanie- należy ująć w cudzysłów :)
12/01/2010 16:55
5 Zalety: Brak! No moze jedynie naprawde mila zaloga.

Wady: Samolot opozniony 3 godziny. Serwis bardzo ubogi i do tego bardzo drogi, dodatkowo same bilety do najtanszych nie naleza. Korzystaja z lotnisk w wiekszosci przypadkow w szczerym polu. A lotnisko w Katowicach to juz oddzielna historia. Najgorsze lotnisko w Polsce. Scisk i tlok zaczynaja byc porownywalne z Gdanskiem. Do tego fatalna lokalizacja wsrod slaskich pastwisk. Sam terminal, coz z tego ze w wiekszosci nowy, obskurny i brzydki. Obsluga lotniskowa bardzo nie mila, sklepy, szczegolnie Baltona, slabo zaopatrzone, wielu towarow brakuje. I do tego dochodzi jeszcze brud, szczegolnie w toaletach.
17/09/2009 14:37
7 Zalety: Lot FRA-LIS. Samolot A319. Ciasno, mało miejsca na nogi, samolot czysty. Załoga miła, uśmiechnięta. Serwis to kanapka z szynką i ananasem na ciepło, sałatka owocowa, do wyboru napoje ciepłe i zimne. Lot punktualny.

Wady: Tylko kanapka na dość długim rejsie. Chociaż safety demo wyświetlane było na monitorach LCD, nie zostały one włączone w czasie lotu, aby pokazywać trasę i parametry lotu.
17/09/2009 14:31
7 Zalety: Lot na trasie WAW-FRA: samolot B737-500, wygodny, czysty, dużo miejsca na nogi. Lot punktualny. Załoga miła. W rejsie tym na poczęstunek składała się malutka bułka z szynką, mały batonik, napoje ciepłe kawa lub herbata, napoje zimne soki, woda, piwo lub wino. Lot LIS-FRA. Samolot A321, czysty, wygodny. załoga miła, stewardessy ładne (co podobno jest rzadkie w tej linii :-) ). Poczęstunek to była ciepła porcja obiadowa: indyk, ziemniaki i marchewka, mały batonik, do wyboru napoje ciepłe i zimne, napoje alkoholowe piwo lub wino.

Wady: Małe porcje, kanapki niesmaczne, brak monitorów LCD we względnie dużych samolotach i względnie długich trasach, na pokładzie tylko wino i piwo, brak mocniejszych alkoholi, które są standardem np. w Locie.
17/09/2009 14:20
10 Zalety: Lot na trasie MUC-WAW. Samolot ERJ-145, wygodny i cichy. Na pokładzie było czysto. Załoga bardzo miła! W rejsie tym jako serwis były do wyboru kanapki z szynką lub serem, napoje ciepłe kawa lub herbata i zimne soki, woda, napoje alkoholowe. Lot punktualnie, wszystko w jak najlepszym porządku. Jakość usług na wyższym poziomie niż choćby nawet w Lufthansie.

Wady: brak
26/07/2009 11:42
10 Zalety: Lot GDA-KRK, ekspresowo, bez żadnych problemów. Załoga bardzo miła, stewardessa uśmiechnięta. Serwis pokładowy składał się z małej princessy i napojów (do wyboru kawa, herbata, woda, sok). Samolot J32 malutki i głośny, ale można to uznać za atrakcję. Na pokładzie było czysto.

Wady: Mało promocji, bilety zazwyczaj są w bardzo wysokich cenach.
30/12/2005 21:46
5 Zalety: Wielokrotnie leciałem tą linią z Krakowa. Za każdym razem loty były punktualne, na pokładzie było czysto, była miła, profesjonalna obsługa. Czytając niektóre opinie nie chce mi się w to wierzyć by mogła to być prawda. Dodatkowym plusem są naprawdę tanie bilety, dużo tańsze niż np. w Wizzair i korzystanie z głównych lotnisk, a nie tych położonych w "polu". Ja Sky'em polece jeszcze napewno i to nie raz! I z czystym sumieniem mogę polecić tę linię innym.

Wady: brak
24/12/2005 00:22
5 Zalety: Ja leciałem do Monastiru i musze przyznać, że było wyjątkowo smaczne jedzenie. Poza tym nowy, wygodny samolot B737-600, bardzo miła obsługa.

Wady: brak
24/12/2005 00:05
5 Zalety: Chociaż leciałem tą linią 6 lat temu na trasie FRA-LUX, pamietam doskonale bardzo miłą, młodą obsługę, ładne stewardessy, smaczne kanapki i punktualność.

Wady: Stare, wysłużone Fokkery 50 (Obecnie są już wycofane z eksploatacji przez tę linię).