×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub16/10/2017 05:51

Mount Sam w Chau Doc Vietnam

Mount Sam ma również inne nazwy, takie jak Vinh Te Son czy Lau Son. Jest to mała góra, o wysokości 284 metrów, izolowana pomiędzy równiną Long Xuyen, w rejonie Nui Sam, w mieście Chau Doc. Z miasta Chau Doc przejdź około 5 km do skrzyżowania u podnóża góry, skręć w lewo, droga na szczyt góry Sam. Droga z czasów francuskiej kolonizacji była kiedyś miastem fortecy "Chau Doc new" Nguyen.
Turyści z Hyatt Regency Danang na krętych drogach w górach, obydwie strony to szczerbaty kawałek drewna jako pałeczki. Nie tylko jest wiele krzewów, gęstych drzew. W górach Sam istnieje szlachetny kwiat, który jest kwiatem golfa. Kwiat jest różowy, pełzający, mandarynka na gałęziach wiadomości, homar, guawa, squash, broszka ...

W pobliżu Fort wieży, leżąc z powrotem na klifie znajduje się mała świątynia Konfucjusza czczenia Zhangjiajie modelu (1866-1929), był oficerem ruchu przeciwko francuskiej DTU. Późną noc w 1929 roku z powodu impasu i depresji zasiał się na głębię Mount Sam, kończąc życie. Dom Mo jest piękna architektura, harmonia z eleganckimi liniami, elegancka. Dom jest zbudowany z marmuru z czerwonymi dachami, przed podłogą znajduje się balkon o kształcie litery U, pokrywający parter półkuli. Kroki, takie jak schody między naturą wolności doprowadziły do ​​willi. Wokół domu otaczają starożytne drzewa phoenix, cętkowane ciało, kwiaty rozkwitające czerwone lato. Korzystanie z tych potraw „poison” gór wołowiny Sam stężeń, mieszanie na sucho sześciopak gdzie snakehead, kwaśny sum korek bawełna jest również ciekawe doświadczenie, aby tu przyjechać.
Visit:  https://www.hotels-in-vietnam.com

11981 wyświetleń


<>

Komentarze


Czy ktos mi podpowie w jakim jezyku jest to napisane? Wyglada na jakies automatyczne, zarazem bezsensowne, tlumaczenie przez Googla.
19/10/2017 19:28
Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
<>