×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Lotnisko WrocławZalety: Mało pasażerów - szybka i miła obsługa. Tym razem bez typowej dla małych lotnisk upierdliwej security .Tani transfer autobusem miejskim. Internet miejski, darmowy. Gniazdka elektryczne dostępne. Uważam ocenę średnią w tym serwisie za zaniżoną.
Wady: Tym razem zostałem nacięty przez pseudo Taxi Ryba - miało być 30zł a skasowano 40zł. Niby to nie majątek, ale nie dość, że firma jeździ "niejawnie", bez taksometrów itp., to jeszcze kiwa klientów. Wstyd i ostrzeżenie dla innych.
9

/10

09/11/2014 21:50,  
Lotnisko Mediolan BergamoZalety: Sprawny i tani transfer do Mediolanu i okolic. Przechowalnia bagażu.
Wady: Koszmarek. Spory stopień zużycia, brudno, wszędzie syf. Strefa przylotu gorsza niż powiatowy dworzec. Odloty - na całym wielkim lotnisku znalazłem tylko 2 gniazdka elektryczne, do każdego była kilkuosobowa kolejka. W sklepie też nie doładujemy, bo jest monitoring i ponoć dają kary. Nie wiem czemu to ma służyć, ale dla mnie to wystarczający powód, aby dać niską ocenę i unikać na przyszłość.
1

/10

09/11/2014 21:41,  
Lotnisko MaltaZalety: Sprawna, miła i szybka obsługa. Wiele wygodnych foteli i setki gniazdek dla pasażerów - całkowite przeciwieństwo np.Bergamo.
Wady: Długie ścieżki - trzeba obejść wszystkie sklepy.
10

/10

09/11/2014 21:34,  
Lotnisko Warszawa-ModlinZalety: Niby tanio, ale doliczając czas i koszt dojazdu, to już tak tanio nie jest.
Wady: Ostatnio zdarzyło mi się przylecieć na to "lotnisko". Myślałem, że jest jakaś awaria i wylądowaliśmy na polu - tak ciemno było wszędzie. Co z tego, że bilety są tanie skoro zaraz po przylocie dopada tłum zmuszający do zapłaty 100-120zł za taxi do Wawy? Przylot był o 23:00. Jeden publiczny przewoźnik już nie jeździł a drugi odjechał o... 23:01. Moje specjalne podziękowanie dla autora takiego rozkładu jazdy - po co autobus ma wozić pasażerów, pusty mniej paliwa zużyje. Jest duża promocja Modlina, więc spróbowałem, ale jednak nie. Sorry, wyrzucam Modlin z listy lotnisk w mojej wyszukiwarce.
1

/10

09/11/2014 21:30,  
<>