Brak lotów

Opinie

30/04/2014 13:47
8 Zalety: punktualność, stan samolotów, czystość, obsługa, boarding z rękawa... właściwie bez zastrzeżeń. W porównaniu z ENTER niebo, a ziemia !

Wady: brak polskojęzycznej informacji od pilotów w czasie przelotu
16/04/2012 12:02
1 Zalety: Trochę szczegółów o naszej odysei ..... Warszawa - Lanzarote

Wady: JUŻ na 2 dni przed lotem opóźniono nam wylot z 6.30 na 9, wiec na lotnisku meldowaliśmy się o 7 rano ... do godziny 14 karmiono nas podawanymi co 20 minut, godzinę, albo nie, komunikatami o następnym komunikacie, o 14 poinformowano nas że lot się odbędzie o 23, tak nas przetrzymano na lotnisku o 1 kanapce i butelce wody do 20, kiedy dowiedzielismy się że wylecimy o 21, jednak poszukiwania załogi i ogólny bałagan sprawiły ze wylecieliśmy ok 23 z Warszawy .... już w trakcie lotu dowiedzielismy się że zamiast lecieć bezposrednio na Lanzarote tak jak to było w programie imprezy, lądujemy w Las Palmas, i wyladowaliśmy.... po 6 godzinach lotu (normalnie ok 4,5godziny) o 4 nad ranem "przemiła" załoga wyprosiła nas z samolotu ze śpiacą 4 dzieci w wieku od 2-4 lat na lotnisko, na kolejne tym razem 2 godzinne koczowanie ..... po tych wszystkich "przyjemnościach" z 25 godzinnym opóźnieniem dotarliśmy do celu na Lanzarote .... Dodam że na lotnisku w Warszawie przez 20 godzin naszego oczekiwania nie pojawił się ŻADEN PRZEDSTAWICIEL ANI ENTER AIR ANI TUI aby porozmawiać z pasażerami i zaproponować rekąpęste za takie "przygody", załoga której najpierw nie można było odnaleźć na lotnisku w warszawie, była chyba obrażona na pasażerów że musiała z nami lecieć bo w żaden sposób nie okazywali jakiegoś zrozumienia czy choćby zainteresowania dla frustracji i zmęczenie po blisko 20 godzinnym oczekiwaniu na odlot w warszawie ......( oczywiście cały katering na pokładzie płatny, a na dokładkę budzili umęczonych pasażerów próbując sprzedawać wolnoclówkę ) czytając to forum widze że tej "firmie" cześciej zdazaja się takie wpadki, jeśli chcecie uniknąć takich "przyjemności" nie latajcie z enterem, nie kupujcie imprez obsługiwanych przez "takich" przewoźników roastron@wp.pl
10/04/2012 17:28
1 Zalety: nic !!!!

Wady: SYF KIŁA MOGIŁA !!!!NIE KUPUJCIE WYCIECZEK Z TUI z przelotami z ENTEREM wylot z Warszawy spóźniony o 17 godzin !!!! NIE LATAJCIE Z TYM SYFEM !!! PRZEŻYJECIE KOSZMAR TAKI JAK MY !!!