×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Biuro ItakaZalety: Dotychczas miałem dobrą opinię o Itace, wakacje na Rodos były super, pokój lepszy niż się spodziewałem, cena last, więc dobra, teraz w tym hotelu nawet w first nie ma takiej oferty.
Wady: Tym razem chciałem skorzystać z oferty first już w październiku, wybrałem hotel na konkretnej plaży (Laganas), dopłaciłem za pokój z widokiem na morze. Skończyły się oferty first - dostaję maila, że z uwagi: NA MAŁĄ LICZBĘ UCZESTNIKÓW wycieczka jest anulowana. To chyba jakaś kpina - nie kupowałem wycieczki tylko pobyt w hotelu. Zaproponowano mi 5 innych hoteli: żaden nie był bezpośrednio nad morzem, na czym mi zależało, a ceny katalogowe w marcu były porównywane z ceną, którą zapłaciłem w październiku, więc nie można mówić, że zaproponowano mi nie gorszą ofertę. W związku z tym zrezygnowałem z ich usług i dostałem zwrot wpłaconej kwoty, lecz w tym momencie, by spędzić wakacje w zaplanowanym miejscu byłem zmuszony zapłacić znacznie większą kwotę u konkurencji. W każdej innej branży z momencie wzięcia zaliczki i niewywiązaniu się z umowy należy zwrócić zaliczkę w podwójnej wysokości, ale ten przepis nie dotyczy BP. Trudno bym w tej sytuacji zaryzykował korzystanie w przyszłości z ich usług. Co prawda wszystkie BP mają "coś za uszami", ale w tym przypadku znacznie przesadzili.
3

/10

19/06/2019 12:10,  
<>