Brak lotów

Opinie

06/06/2018 13:59
3 Zalety: W porządku ceny w sklepach/restauracjach. Częste połączenia do PL.

Wady: Ciasny i ciemny terminal non-schengen, mało toalet oraz siedzeń, trudno znaleść wolne gniazdka, wifi znacznie wolniejsze niż w waw. Zły dojazd do centrum miasta, busy są mega zatłoczone. Bardzo niemiła kontrola bezpieczeństwa.
04/03/2018 18:23
9 Zalety: PUS-BJS, dobre godziny wylotu/przylotu, lot bez opóźnień, bardzo szybki check-in na lotnisku, nowy samolot, miłe stewardessy, mały posiłek podczas lotu, ciekawa oferta duty-free na pokładzie, ekrany co 5 rzędów pokazujące aktualną pozycję samolotu.

Wady: Zdecydowanie wyższe ceny od Air China lub Korean Air latających na tej samej trasie.
08/11/2017 16:06
10 Zalety: ICN-HKG-ICN, wszystkie loty o czasie, boarding przez rękaw, szeroki wybór przekąsek oraz ciepłych posiłków za opłatą podczas lotu, ciekawa siatka połączeń oraz intuicyjna strona internetowa, bardzo dobre ceny połączeń, wygodne siedzenia oraz bardzo dobra dykcja stewardess, miłe panie przy check-in

Wady: Brak
08/11/2017 15:59
10 Zalety: Małe lotnisko z bardzo dobrym dojazdem transportem publicznym do centrum, bardzo miła obsługa oraz sprawna kontrola paszportowa, toalety oraz całe lotnisko niezwykle czyste, pokój do palenia

Wady: Bardzo mała ilość sklepów lub kawiarnii
08/11/2017 15:54
9 Zalety: TSE-ALA-TSE, wszystkie loty o czasie, miłe stewardessy, zimny posiłek oraz napoje podczas krótkiego lotu są dużym plusem, boarding w Astanie przez rękaw, wygodne siedzenia, w razie anulowania lotu z powodu przewoźnika bardzo dobry kontakt oraz bezproblemowy rebooking, możliwość płatności kartą debetową przez stronę internetową,

Wady: otwarcie stanowiska check-in tylko godzinę przed wylotem skutkowało bardzo szybką kontrolą bezpieczeństwa i bezpośrednim przejściem do samolotu, samolotom przydałoby się odświeżenie, bardzo mała siatka połączeń do EU
08/11/2017 15:45
9 Zalety: Wszystkie loty (zarówno krajowe jak i międzynarodowe) obsługiwane przez rękaw, miła obsługa w kawiarniach oraz przy check-in, lotnisko ogólnie przestrzenne oraz czyste, toalety schludne, dostateczna ilość sklepów oraz resturacji gdzie można płacić w euro i tenge, brak ścisku oraz sprawny boarding, dobry transport publiczny do centrum, szybkie wifi, kiosk z możliwością kupienia karty sim (polecam!)

Wady: Niemili panowie przy kontroli paszportowej którzy nie mówią po angielsku, mała ilość gniazdek do ładowania
14/01/2017 18:29
5 Zalety: Szybki dojazd koleją do centrum miasta, lotnisko przestronne i jasno oznakowane, duża ilość bankomatów i kantorów, bardzo miła obsługa, szybka i sprawna kontrola bezpieczeństwa, czyste toalety.

Wady: Dosyć brudne, widać że siedzenia nie są często myte, bardzo mała ilość gniazdek do ładowania, wysokie ceny w sklepach z pamiątkami, mało punktów gastronomicznych w szczególności po przejściu kontroli paszportowej, niektórym osobom może to nie przeszkadzać ale w terminalu zimą bardzo grzeją wiec lepiej za ciepło się nie ubierać.
22/12/2016 11:00
8 Zalety: Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, ciekawa siatka połączeń do Europy, bardzo wyraźne komunikaty głosowe, dużo stanowisk check-in i szybka kontrola bezpieczeństwa.

Wady: Mała ilość punktów gastronomicznych jak na tej wielkości lotnisko, w szczególności po przejściu kontroli bezpieczeństwa, mało gniazdek elektycznch.
05/11/2016 18:58
2 Zalety: Niższe ceny biletów niż LOT.

Wady: Loty na trasie PRG-WAW bardzo często opóźnione, głośny ATR42 który lata świetności ma już dawno za sobą, brudne toalety i siedzenia, brak jakiegokolwiek napoju lub przekąski w cenie biletu, restrykcyjne zasady przewozu bagażu podręcznego (tylko jedna sztuka do 8 kg), niemiłe stewardessy przewracające oczami na pytania ze strony pasażerów.
31/08/2016 14:44
7 Zalety: Czyste samoloty, pomocna i miła obsługa, jedzenie w porządku, kosmetyczka z zatyczkami do uszu, skarpetkami i opaską na oczy, dobry system rozrywki z filmami arabskimi i azjatyckimi, bardzo miękkie lądowanie.

Wady: Bardzo słabej jakości słuchawki na pokładzie, podczas 12 godzinnego lotu tylko dwa posiłki