Opinie

27/11/2014 03:31
10 Zalety: Lot Edynburg - Bruksela - Edynburg (sierpień 2013). Czas spędzony na pokładzie uważam za jak najbardziej przyjemny. Obsługa miła, kabina czysta, katering bezpłatny w tym alkohol. Wszystko zgodnie z planem, punktualnie. Bagaż zarówno podręczny i rejestrowany za free. Siedzenia duże i wygodne. Możliwość darmowej rezerwacji miejsc przed wylotem. Ja jestem zadowolony i z pewnością poleciałbym z nimi jeszcze raz.

Wady: Wady? Ceny nie należą do najniższych, bardzo ciasno w kabinie (był to chyba Embraer 145), w toaletach nieprzeciętny smród!
27/11/2014 03:21
8 Zalety: Lot Ibiza - Edynburg. Dość przyjemny.. Obsługa miła, darmowy catering. Miłym zaskoczeniem były ekrany monitorujące nasz lot. Dobra aplikacja na smartphona, lot zgodnie z czasem bez żadnych opóźnień. Bagaże (23 kg i podręczny). Siedzenia z dużą przestrzenią na nogi, bezpłatna możliwość rezerwacji miejsc przed wylotem.. Ogólnie OK.

Wady: Wady.. Przede wszystkim ceny, aczkolwiek mój lot to był dobry deal. Na pokładzie nie było niestety za czysto, siedzenia mocno zużyte i zdecydowanie widać na nich "ząb czasu".. Katering niezbyt smaczny.
27/11/2014 02:39
10 Zalety: Latam Easy Jetem już od kilku lat z Berlina (Glasgow lub od niedawna Edynburg)do Szkocji i odwrotnie . Szczerze? Chyba nigdy samolot nie był opóźniony, zawsze wszystko zgodnie z planem. O odwołaniach lotu nie wspomnę - to nie zdarzyło się nigdy. Darzę sympatią tę linię ze względów sentymentalnych chyba (1 raz leciałem właśnie z nimi). Zalet sporo - wybór miejsc przy bookowaniu lotów, miła obsługa, czysto, wygodne siedzenia ze sporą przestrzenią na nogi (!!!, nie tak jak w Ryanairze), niezły płatny (niedrogi) catering i fajna aplikacja na smartphona.. Przymykają oko na lekki nadbagaż w głównym, wagi czy wymiarów w podręcznym NIGDY nie sprawdzali, mimo, że kilka razy zdarzało mi się latać z ponadwymiarowym bagażem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Wady: Niestety ceny biletów nie są już tak tanie jak 6 lat temu. Deal'e zdarzają się, ale już nie tak często. Katering płatny.