Opinie

07/09/2016 09:29
9 Zalety: Świetnie oznakowane, szybka i sprawna odprawa, miła obsługa, dużo miejsc siedzących, bardzo dobry dojazd do miasta. Moje ulubione lotnisko przesiadkowe w Europie. Dużą zaletą jest, iż Schiphol składa się z jednego wielkiego terminala. Co prawda czasem trzeba się sporo nachodzić ale przynajmniej nie jesteśmy zmuszeni oczekiwać na pociągi czy autobusy pomiędzy terminalami tak jak na innych lotniskach tego typu.

Wady: Duża powierzchnia oznacza sporo chodzenia ale to normalne dla lotnisk tych gabarytów.
26/02/2015 14:34
2 Zalety: ładny nowy terminal, dobry i tani dojazd do miasta, miła obsługa

Wady: Poranne loty na tym lotnisku zimą i jesienią to istna loteria, nigdy nie wiesz czy wylecisz. W tym okresie rano bardzo często występują mgły a lotnisko nie ma ILS kategorii II - dlatego też poranne wyloty i przyloty bardzo często są odwoływane.
17/11/2013 21:31
5 Zalety: Fajna aplikacja mobilna, karta pokładowa w telefonie (nie trzeba drukować), baza w WAW i wczesne godziny odlotów do Londynu, cichy lot - brak reklam, loterii itd. tak jak w Ryanairze, ładne stweardessy,

Wady: Tragicznie mała ilość miejsca na nogi ( nie jestem wymagający, wiem jak działają tanie linie, ale wizz ma mniej miejsca nawet niż ryanair!), mały bagaż podręczny (normalny podręczny dodatkowo płatny), 2 godzinne opóźnienie podczas lotu z Luton z powodu usterki samolotu, bilety wciąż sporo droższe niż w ryanie, czasem niewiele tańsze niż w liniach tradycyjnych. Ogólnie pomimo wielu zalet, wolę Ryanaira.
01/10/2013 08:53
9 Zalety: Punktualnie, szybko i tanio. Nowe samoloty, sympatyczni piloci. Bardzo dobra siatka połączeń i częste promocje.

Wady: Jak za taką cenę to ciężko znaleźć jakieś minusy. I proszę nie sugerować się niektórymi opiniami poniżej, jak ktoś nie potrafi dobrać sobie bagażu podręcznego tak by spełniał podane wymiary to niech ma pretensje wyłącznie do siebie.

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy