×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Lotnisko AmsterdamZalety: Świetnie oznakowane, szybka i sprawna odprawa, miła obsługa, dużo miejsc siedzących, bardzo dobry dojazd do miasta. Moje ulubione lotnisko przesiadkowe w Europie. Dużą zaletą jest, iż Schiphol składa się z jednego wielkiego terminala. Co prawda czasem trzeba się sporo nachodzić ale przynajmniej nie jesteśmy zmuszeni oczekiwać na pociągi czy autobusy pomiędzy terminalami tak jak na innych lotniskach tego typu.
Wady: Duża powierzchnia oznacza sporo chodzenia ale to normalne dla lotnisk tych gabarytów.
9

/10

07/09/2016 09:29,  
Lotnisko GdańskZalety: ładny nowy terminal, dobry i tani dojazd do miasta, miła obsługa
Wady: Poranne loty na tym lotnisku zimą i jesienią to istna loteria, nigdy nie wiesz czy wylecisz. W tym okresie rano bardzo często występują mgły a lotnisko nie ma ILS kategorii II - dlatego też poranne wyloty i przyloty bardzo często są odwoływane.
2

/10

26/02/2015 14:34,  
Linie Wizz AirZalety: Fajna aplikacja mobilna, karta pokładowa w telefonie (nie trzeba drukować), baza w WAW i wczesne godziny odlotów do Londynu, cichy lot - brak reklam, loterii itd. tak jak w Ryanairze, ładne stweardessy,
Wady: Tragicznie mała ilość miejsca na nogi ( nie jestem wymagający, wiem jak działają tanie linie, ale wizz ma mniej miejsca nawet niż ryanair!), mały bagaż podręczny (normalny podręczny dodatkowo płatny), 2 godzinne opóźnienie podczas lotu z Luton z powodu usterki samolotu, bilety wciąż sporo droższe niż w ryanie, czasem niewiele tańsze niż w liniach tradycyjnych. Ogólnie pomimo wielu zalet, wolę Ryanaira.
5

/10

17/11/2013 21:31,  
Linie RyanairZalety: Punktualnie, szybko i tanio. Nowe samoloty, sympatyczni piloci. Bardzo dobra siatka połączeń i częste promocje.
Wady: Jak za taką cenę to ciężko znaleźć jakieś minusy. I proszę nie sugerować się niektórymi opiniami poniżej, jak ktoś nie potrafi dobrać sobie bagażu podręcznego tak by spełniał podane wymiary to niech ma pretensje wyłącznie do siebie.
9

/10

01/10/2013 08:53,  
<>