×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie


Linie easyJetZalety: wygodne samoloty, profesjonalizm i miła obsługa ilekroć z nimi leciałem zawsze byłem zadowolony.
Wady: jak dotychczas nie spostrzegłem żadnych minusów - oby tak dalej :)
10

/10

16/03/2008 15:07,  
Linie RyanairZalety: Tanie bilety
Wady: Leciałem ryan'em na trasie KRK-STN-KRK i to był pierwszy i ostatni raz, latałem juz wieloma "tanimi liniami" ale Ryan wypadł najgorzej. Na trasie do STN obsługa była niekompetentna, bezpomocna a co najgorsze to nie potrafili poprawnie wysłowić sie po angielsku! Bałagan przy odprawie, mało miejsca miedzy rzędami i brud na pokładzie. Na trasie powrotnej do KRK polskie stewardessy były tak nieuprzejme, nieatrakcyjne, że trzeba było zwrócić im uwagę. Totalny brak organizacji!!!15 kg na bagaż odprawiany? Przecież to jest paranoja! Następnym razem definitywnie wybiore innego przewoźnika.
5

/10

11/09/2006 17:15,  
<>


(function (i, s, o, g, r, a, m ) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function ( ) { (i[r].q = i[r].q || []).push(argumen ts) }, i[r].l = 1 * new Date (); a = s.createElement( o), m = s.getElementsByTagName(o)[ 0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga' ); ga('create', 'UA-751382-1', 'auto '); ga('send', 'pageview ');