Brak lotów

Opinie

31/10/2018 08:35
8 Zalety: Lot LUZ-DUB i DUB-LUZ Loty w obie strony bez opóźnień, punktualnie. Niskie ceny biletów. Pomocny personel pokładowy.

Wady: Wysokie ceny cateringu podczas lotu.
31/10/2018 08:20
6 Zalety: Poprzednio oceniłem nie te lotnisko, co trzeba. Chodzi mi o port lotniczy Dublin w Irlandii. Niewiele, ale są. Bliskość przystanków autobusowych i taksówek. Po wyjściu z terminalu 1 strefy przylotów łatwo trafić do taksówek lub na przystanek autobusowy. Z autobusami trzeba uważać, gdyż kierowca przy zapłacie za bilet wymaga dokładnie odliczonej kwoty. Czystość w terminalu na plus.

Wady: Duża odległość z samolotu do wyjścia z terminalu. Idzie się z kilkanaście minut, żeby wyjść na zewnątrz. Duża kolejka do kontroli bezpieczeństwa. W strefie odlotów były czynne tylko dwa stanowiska kontroli, co powodowało tłok (mimo że było ich znacznie więcej, ale część była niedostępna). Uboga oferta handlowa w strefie odlotów terminalu 1, mało sklepów, znacznie poniżej moich oczekiwań, wysokie ceny wszystkiego.
31/10/2018 08:15
6 Zalety: Niewiele, ale są. Bliskość przystanków autobusowych i taksówek. Po wyjściu z terminalu 1 strefy przylotów łatwo trafić do taksówek lub na przystanek autobusowy. Z autobusami trzeba uważać, gdyż kierowca przy zapłacie za bilet wymaga dokładnie odliczonej kwoty. Czystość w terminalu na plus.

Wady: Duża odległość z samolotu do wyjścia z terminalu. Idzie się z kilkanaście minut, żeby wyjść na zewnątrz. Duża kolejka do kontroli bezpieczeństwa. W strefie odlotów były czynne tylko dwa stanowiska kontroli, co powodowało tłok (mimo że było ich znacznie więcej, ale część była niedostępna). Uboga oferta handlowa w strefie odlotów terminalu 1, mało sklepów, znacznie poniżej moich oczekiwań, wysokie ceny wszystkiego.
13/07/2017 08:24
3 Zalety: Wygodny dojazd metrem. Lotnisko położone blisko miasta, bliżej centrum Lizbony niż można by oczekiwać. I to tyle plusów.

Wady: Mało komfortowy przejazd autobusem z Terminalu 1 na Terminal 2, z którego leciałem. Autobus był wypełniony pasażerami aż po brzegi. Strefa wolnocłowa w części odlotów, w terminalu T2, przeznaczonym dla tanich linii lotniczych, to zaledwie kilka sklepów i parę punktów gastronomicznych. Totalna porażka. W toaletach śmierdzi. Ponadto, tłok i długi czas oczekiwania na wejście do samolotu.
11/07/2017 20:49
4 Zalety: Port ten oferuje wiele połączeń RYANAIR w miarę dostępnych cenach. Podczas kontroli bezpieczeństwa nie każą zdejmować butów.

Wady: Mała liczba sklepów i punktów usługowych w terminalu. Smród i brak jakiejkolwiek higieny w toaletach. Duże kolejki do bramki i długi czas oczekiwania na wejście do samolotu. Wieczny tłok.
11/07/2017 20:43
4 Zalety: Może tylko to, że można wnieść na pokład dwa podręczne bezpłatne bagaże, a nie tak jak w WIZZAIR jeden.

Wady: Tłok przy wejściu do samolotu i zapchany po brzegi samolot. Po wylądowaniu w miejscu docelowym trzeba swoje wystać, zanim się wyjdzie z samolotu. Słabe umiejętności pilota (trasa Warszawa Modlin - Lizbona). Podczas lądowania w Lizbonie wydawało mi się, że pilot nie kontroluje w pełni maszyny, gdyż bardzo raptownie schodził samolotem w dół. Lot z Lizbony do Modlina trwał dużo dłużej niż planowano.
31/07/2016 11:24
5 Zalety: Wszędzie blisko. Nie sposób się zgubić, gdyż terminal lotniska jest malutki. "Rzut beretem" do autobusu kursującego między tym lotniskiem a centrum miasta.

Wady: Stary, przypominający czasy socrealizmu terminal. Mało sklepów w strefie wolnocłowej terminala. Kolejki przy kontroli bezpieczeństwa i przy wejściu do samolotu z powodu zbyt małej liczby bramek.
04/06/2016 19:16
8 Zalety: Mimo że jest to port regionalny, to wielkością przypomina lotnisko Chopina-największe obecnie lotnisko w Polsce. Wiele gate'ów. Bardzo dużo sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych. Ciekawe rozwiązanie z kolejką podwożącą pasażerów do bardziej oddalonych gate'ów. Ładny, prezentujący się okazale terminal. Lotnisko jest doskonale oznakowane i z łatwością można wszędzie trafić. Port lotniczy jest znakomicie skomunikowany z Londynem i lotniskami wokół Londynu, np. z lotniskiem Luton. W porównaniu z Luton, lotnisko Stansted robi znacznie większe wrażenie pod każdym względem.

Wady: Długi czas oczekiwania, tłok i kolejki przy stanowiskach do samodzielnej kontroli paszportowej. Często psujące się automaty służącego do omawianej czynności. Konieczność przejścia ponownej kontroli bezpieczeństwa, gdy po wylądowaniu musimy przesiąść się do innego samolotu, na jeszcze inny lot na tym lotnisku. Brak opcji "connecting flights". Bardzo wysokie ceny żywności, napojów i innych produktów dostępnych w strefie wolnocłowej.
24/05/2016 19:41
7 Zalety: Świetna siatka połączeń. Latają tam, gdzie inne linie "nie mogą, albo nie chcą". Miła obsługa, sympatyczne stewardessy. Wszystkie trzy loty tą linią były spokojne pod względem technicznym i na czas. Walorem są duże samoloty (większe niż w WIZZAIR), z większą ilością przestrzeni na nogi.

Wady: Dość długi czas oczekiwania na boarding. W zasadzie wpuszczają na pokład w ostatnich minutach przed odlotem, co sprawia, że jest "sztuczny tłok" i robi się ciasno przy wejściu do samolotu. Niezbyt nowe, raczej trochę wysłużone samoloty. Wysokie ceny wszystkiego na pokładzie od wody, po perfumy.
24/05/2016 19:24
8 Zalety: Punktualność, miła obsługa na pokładzie samolotu. Nowe, czyste samoloty.

Wady: Bardzo mały bezpłatny bagaż podręczny, mniejszy niż w RyanAir. Mało miejsca na nogi podczas lotu w samolocie. Nie można swobodnie rozprostować nóg podczas lotu.