Opinie

26/11/2013 12:01
2 Zalety: Waw-dxb-sgn-waw. Nic ciekawego, standard tradycyjnej linii lotniczej, czyli wszystko to co w minusach. Wyjątkowy sok z mango. Dobry samolot to jedyny nowy na trasie sgn-dxb, reszta trzeszczace rzęchy, widać ze wylatane. Jedna osoba z Polski w załodze w rejsach z i do waw, ale komunikaty wygłaszali raczej z glowy, dziwne słownictwo. Pani stewardesa, ta po zdrowiu publicznym AM w Wawie, cały rejs przegadała z jakimś profesorkiem z akademii, który z grupa leciał do Australii, pili do nieprzytomności, dobrze siedziałem w drugim korytarzu, to nas nie obrzygali.

Wady: Kurz i brud na ścianach w toaletach i kabinie, najbardziej niewygodne siedzenia ze wszystkich linii lotniczych na długie trasy, koc gorszy niż szmata do podłogi, słuchawka działała na jedno ucho, standard IFE -żaden, mrugajace monitory kineskopie wysuwane z sufitu. Schowali po 5 minutach bo nie dało sie patrzeć. Stolik brudny od jedzenia. Jedzenia przeciętne w wystarczającej ilości. Napoje tylko tyle, ile sie poprosiło. Nic od siebie nie proponowali. Stewardessa z dziwna mina jak jednocześnie chce sie zamówić kawę i herbatę, co nie musi dziwić bo zimne jedzenie a oczekiwanie na napoje trawało GODZINĘ. Chaos i brak zgrania załogi, pokłóciły sie w kabinie. Wiek załóg pół na pół stare i bardzo młode, zero uśmiechu i doświadczenia u tych młodych. Dziewczyny wcale nie ładne, koszmarny makijaż, facetom koszule wychodziły ze spodni na każdym rejsie. Kawa straszna lura. Plastikowa pokrywka podłokietnika siedzenia odpadała. Wrażenia jak z lotów 767 LOT. Pasażerowie z Polski, czy wylatując, czy wracając są okropni, stoją pod toaletami i w kuchni, nie zapinają pasów i chodzą po kabinie w czasie turbulencji. Najważniejsze ze można sie nachlac w cenie i tak nienajtanszego biletu. Nie warto lecieć przez Dubaj, następnym razem drimlajnerem do PEkinu i dalej do Azji na tańszych biletach.
21/05/2012 10:08
1 Zalety: brak

Wady: opóżnenie, brak wyjaśnień, traktowanie pasażera jak zło konieczne
08/05/2012 21:58
1 Zalety: Brak

Wady: Call center nie odbiera, opóźnienie samolotu, zero wyjaśnień
22/02/2012 16:32
9 Zalety: Prosze Panstwa, wlasnie przeczytalem pare opini o LOT i muszę napisać coś od siebie. Lecialem dZis z Pragi i jestem pod niezmiennym wrażeniem, ze lot na trasach europejskich to bardzo dobry wybór. 1 praktycznie sami obcokrajowcy ze mną lecieli, Uk, USA,było nawet paru Chińczykow i innych Azjatów. To o czymś świadczy! Bardzo miła obsługa, dwie panie, jedna starsza, i przystojny i sympatyczny pan, byłem pod wrażeniem jak swietnie mówi po angielsku! Najbardziej mi sie podobalo, ze przed startem ten Pan rozdawal gazety czeska i po angielsku, Posilkiem była słodka babeczka. Dobra do kawy. Bardzo lubię wygodne samoloty marki embraer, które maja tylko siedzenia od okna i od przejścia i nikt nie siedzi w środku. Lubię latać i z lotem zawsze czuje taka radość w powietrzu. W innych liniach, np,w CSA, przeszkadzają mi pasażerowie, samoloty i tp. Chętnie Polsce gdzieś lotem na wakacje, np do Paryża czy Rzymu.

Wady: Może jak poprawi sie posiłek, może jakieś przeszli do napojów, albo przed ladowaniem gumą do żucia.