Brak lotów

Opinie

15/08/2016 22:33
2 Zalety: W miarę punktualne, dość miła - choć powściągliwa obsługa, często z brakiem znajomości języka polskiego(szkoda, bowiem sporo pasażerów to ludzie starsi, którzy znają najczęściej rodzimy język).

Wady: Sklep poza kanapkami w zasadzie nie istnieje a do tego niestety wizzair nie jest tanią linią lotniczą, rozumiem biznes. ale jaka to tania linia lotnicza, jeśli za przelot na trasie Burgas - Warszawa za trzy osoby winszują sobie ponad dwa tysiące złotych, do tego obsługa naziemna "poluje" na bagaż a za rejestrowy życzy sobie również absurdalne kwoty. Unikajcie tego przewodnika, może jak spadnie zainteresowanie to się obudzą, że to oni są dla pasażerów a nie odwrotnie. Szczerze odradzam, są linie duuużo tańsze i duuużo lepsze a do tego polskie a ja preferuję polskich producentów i usługodawców, bo to oni dają nam pracę
15/08/2016 22:19
10 Zalety: Nowoczesne i czyste samoloty, doskonały, grzeczny i pomocny personel. Podczas lotu z Burgas do Warszawy w dniu 14 sierpnia byłem zszokowany kapitanem, który dużo mówił i w sposób bardzo zrozumiały, witał na początku, pokazywał Dunaj, Wisłę i inne ciekawostki i bardzo miło pożegnał pasażerów. Do tego bogata i tania oferta sklepu wolnocłowego. Nie sądziłem, że to takie fajne i przyjazne linie. Polecam wszystkim bardzo gorąco i ubolewam, że nie są to regularne linie lotnice.

Wady: Trudno mi znaleźć wady - tym bardziej, że samolot wyleciał przed czasem oraz wylądował również przed czasem

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy