Brak lotów

Linia czasu

28/12/2023 16:43

28/12/2023 16:43

Dodany nowy komentarz

Skomentował artykuł " LOT ponownie poleci z Bydgoszczy do Krakowa"

 LOT ponownie poleci z Bydgoszczy do Krakowa Nie mam problemu z tym, że województwo dopłaca do takiego rodzaju połączenia jak KRK- BYD. Podoba mi się tez połączenie Kraków - Olsztyn, a w okresie wakacyjnym na miejscu województw i LOTu rozważał bym lepsze połączenie południa Polski z północą i zrobienie siatki połączeń jak RZE - GDA oraz RZE- SZC podobnie z Pyrzowic i oczywiście z Balic. Dodatkowo słabo że Poznań z Krakowem nie mają bezpośredniego połączenia. Małopolska i Wielkopolska powinny mieć takie połączenie lotnicze, z uwagi na biznes, znaczenie tych województw jak i ich wielkość. Tak samo Śląsk -Wielkopolska

07/12/2023 18:08

07/12/2023 18:08

Dodany nowy komentarz

Skomentował artykuł " LOT poleci z Warszawy do Arabii Saudyjskiej"

 LOT poleci z Warszawy do Arabii Saudyjskiej @jjemiolo wiem :) mój komentarz jest trochę życzeniowy :D czytałem ten artykuł o slotach na Okęciu jak i pożądanych przez Okęcie 15 kierunkach strategicznych na której to liście 15 kierunków jest kilka tras o których wspomniałem, m.in. BOS, IAD, SFO, HAN, BKK, SIN ;)
Zdziwiłbym się gdyby to był BKK bo kilka lat temu się nasłuchałem, że to bardzo drogie lotnisko itp. dla mnie naturalny wydawał się w pierwszej kolejności powrót do SIN , bo LOT tam latał i powiedzmy że już ma tam rozpoznawalna markę. Strasznie szkoda, że pandemia pokrzyżowała plany LOTu w 2020 r. gdzie planowano otwarcie IAD i SFO, myślę, że gdyby wtedy otwarto te kierunki, to one do dziś by by były w siatce LOTu. Teraz też wiele niewiadomych związanych ze zmianą władzy w kraju. Co do BKK to nie wierzę że wypali, ale gdy się to uda to będę miło zaskoczony.

07/12/2023 17:07

07/12/2023 17:07

Dodany nowy komentarz

Skomentował artykuł " LOT poleci z Warszawy do Arabii Saudyjskiej"

 LOT poleci z Warszawy do Arabii Saudyjskiej Czekałem ruch w kierunku Rijadu czy Teheranu i nie ukrywam, że mnie on cieszy, niemniej liczę na loty dalekich destynacji takie jak Hong Kong, Szanghaj, Hanoi albo Ho Chi Minh, Bangkok, powrót Singapuru, a dalej Boston Waszyngton, San Francisco !


dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy