×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Ecco Holiday


Zalety: Fajne wycieczki organizują... Tajlandia+Kambodża+wypoczynek.
Wady: Czemu!! ja się pytam czemu! inni dostali lot emirates, a my... Klm! kpina, na lotnisku musieliśmy dzwonić do polski, aby nam przysłali transfer do hotelu!
2

/10

02/07/2017 22:37,  
Zalety: Korzystaliśmy za pośrednictwem Ecco Holiday na początku kwietnia 2017 r. z hotelu,, Euroclub” na Malcie konkretnie w miejscowości Qawra. Hotel doskonały dla aktywnie zwiedzających Maltę i Gozo. Super położenie miedzy zatokami. Niecałe 100 m. od Dworca Autobusowego Buggiba. Ułatwiało to korzystanie z autobusów, które jak wiadomo na Malcie nie grzeszą punktualnością i bywa w nich tłoczno. Wyżywienie HB, trochę,, angielskie" absolutnie na dobrym poziomie, pokój czysty i zadbany. Największym atutem hotelu była jego załoga.
Wady: Tylko dzięki załodze hotelu ,, Euroclub" wybrnęliśmy z trudnej sytuacji, jak przydarzyła nam się na Malcie. Szczególne podziękowanie dla Dyrektora,, Euroclub” Pana Mario i pracowników recepcji Pana Sunny i Pani Francesca. Niestety nic dobrego nie możemy powiedzieć o organizatorze naszego wyjazdu na Maltę tj. Ecco Holiday z Poznania. Są bezradni w trudnych sytuacjach. Najwyżej podadzą n-ry telefonów kontaktowych, jakieś adresy. A w naszym przypadku trzeba było b. dobrze znać angielski lub.. maltański. Takiego warunku skorzystania z oferty Ecco Holiday nie było w umowie. Polskojęzycznego przedstawiciela naszego organizatora wyjazdu na Malcie wcale nie było. Była to fikcja!!! Biuro Ecco Holiday powinno potrenować sytuacje trudne które przecież mogą się zawsze zdarzyć. Nigdy więcej z Ecco Holiday!
1

/10

08/04/2017 14:13,  
Konrad
Konrad
Zalety: duży plus biura to profesjonalizm! czasami wydawąło mi się, że to pani z biura bardziej zależy na dobrej organizacji moich wakacji niż mnie ;) super kontakt, oferta dopasowana do moich potrzeb i do tego pokryła się z rzeczywistością w 100%! polecam!!!
Wady: nie ma
10

/10

28/05/2014 10:50,  
Dariusz Zych
Dariusz Zych
Zalety: W marcu br. we czworo wykupiliśmy wycieczkę do Tajlandii. Na lotnisku okazało się , że na imprezę lecimy tylko my. Pełni obaw lecieliśmy do Bankoku. Na miejscu okazało się , że czeka na nas trzy osoby obsługi, które są do naszej dyspozycji. Czuliśmy się jak VIP-y. Ecco zorganizowało nam indywidualną imprezę. Za takie podejście wielkie słowa uznania. Uważam , że wiele firm w ostatnim momencie odwołało by imprezę. Profesjonalizm i poszanowanie klienta. Podziękowania dla rezydenta p. Irka- super gość
Wady: brak !!!
10

/10

27/05/2014 07:42,  
Kacper J.
Kacper J.
Zalety: zgodność warunków z ofertą w 100%, punktualność przewoźników, świetna oferta atrakcji
Wady: nie ma
10

/10

16/05/2014 12:33,  
grzesiek
grzesiek
Zalety: zgodność z ofertą, ceny, duży wybór ofert
Wady: nie wiem
10

/10

17/04/2014 16:01,  
klaudia
klaudia
Zalety: rezydent, standard pokoju, zgodność z ofertą, pomoc na miejscu, organizacja, ciekawe wycieczki fakultatywne, dobre jedzenie
Wady: brak
10

/10

14/04/2014 15:46,  
Bartosz Smakowski
Bartosz Smakowski
Zalety: rezydent
Wady: Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z biura Ecco Holiday. W październiku tego (2013 r.) wyjechałem z Ecco do Indii. W trakcie wycieczki z przejażdżki na słoniach zrobiła się podróż samochodami a z hotelu z zagospodarowaną plażą było tylko to pierwsze. Miały być leżaki, parasole - było jedno wielkie nic. Ecco twierdzi że wszystko jest ok, cytując: program został zrealizowany. Reasumując: z dala od tego biura jak nie chcecie zostać jak ja oszukani.
1

/10

23/12/2013 14:48,  
Jacek
Jacek
Zalety: polecam, bardzo porządne biuro podróży. do tego na miejscu rezydent zawsze dostępny i chętny do pomocy. dla mnie super.
Wady: brak
10

/10

28/08/2013 12:20,  
Justi
Justi
Zalety: aktualna gwarancja ubezpieczeniowa, pewność, że gdyby coś poszło nie tak otrzymam z powrotem wszystkie pieniądze. oprócz tego sprawdzone hotele o wysokim standardzie, na miejscu ogarnięci rezydenci i bardzo miła obsługa.
Wady: brak
10

/10

09/07/2013 14:41,  


Jeśli reprezentujesz biuro podróży Ecco Holiday i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie