×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o biurze podróży Oasis Tours


 - Profil
Zalety: Super rezydentka. Była na każdym spotkaniu, nie wciskała na siłę wycieczek. Organizacyjnie wszystko na najlepszym poziomie. Miałam bardzo dobry pokój. Wszystko zgodne z opisem wycieczki.
Wady: Brak
10

/10

19/06/2019 07:38,  
Zalety: Brak
Wady: Dziękujemy Oasis Tours za zorganizowanie najgorszych wakacji w życiu. Po przylocie do Tunezji okazało się, że zamieniono nam hotel. Miał być aquapark, 4 gwiazdki, dyskoteki, piękna plaża, wszystko pięknie ładnie. Otrzymaliśmy pokój max 2 gwiazdkowy, z niedziałającą klimatyzacją, łazienką wyglądem przypominającą lata 50-te, nigdy nie czyszczoną. Aquapark składał się z jednego basenu bez żadnej zjeżdżalni, Dramat! Jedzenie do zaakceptowania ale po 2 dniu pobytu wszyscy chorowali na zemstę faraona, wiec więcej opowiadać nie trzeba. Rezydentka na pytania odnośnie zakwaterowania nie w naszym hotelu odpowiadała "Macie państwo prawo napisać skargę w Polsce'. Zero pomocy, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Ps. hotel przy plaży dla Oasis oznacza przejście 1 km przez ulicę i cały sąsiadujący hotel. Nigdy więcej nie chcę słyszeć o Oasis Tours.
1

/10

31/07/2015 11:14,  
Zalety: BRAK.
Wady: Podczas pobytu w Turcji wykupiłem wycieczkę do Stambułu. Miałem mieć zapewnioną opiekę polskiego rezydenta. Na lotnisku dowiedziałem się że moja rodzina leci osobnym samolotem bez rezydenta. Reszta leciała z rezydentem innym samolotem na inne lotnisko docelowe. Na miejscu po jakimś czasie dołączyliśmy do reszty grupy ale na koniec musieliśmy wracać 3 godziny wcześniej niż reszta (także sami). Na lotnisko byliśmy transportowani kawałek z jakimś rezydentem Turkiem, potem jak "śmierdzące jajo" przekazał nas rezydentowi Rosjaninowi ale ostatecznie na lotnisko dojechaliśmy sami!! Także nic tylko wyjeżdżać gdzieś z OASIS TOURS. SUPER OPIEKA i BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIONE.
1

/10

14/09/2014 17:22,  
Jolanta W
Jolanta W
Zalety: byłam już 3 raz z tym biurem w Tunezji i jak poprzednio tak i teraz mam wspaniałe wspomnienia. Bardzo dobrze oceniam pracę rezydentek pań Aldony i Doroty. Dla wielu naszych turystów pragnę przypomnieć że rezydent jest od sprzedawania wycieczek i dopilnowania by się odbyły jak i od pomocy w problematycznych sprawach. A nie jest naszym niewolnikiem i ochroniarzem . Byłam 2 tygodnie i po 1 tygodniu panu na recepcji się coś pokręciło i potrzebowałam pomocy rezydenta - problem językowy ja mówię tylko po polsku a recepcjonista nie - pani Dorota pomogła mi dogadać się i więcej nie było problemów. Pragnę podziękować im za pomoc. Ludzie pamiętajcie że jedziecie na urlop do Afryki , kraju ludzi wesołych i uśmiechem zdobywa się przyjaciół a pretensjami i chamstwem tylko wrogów. Mniej buty a będziecie mieli super wakacje
Wady: nie mam żadnych negatywnych uwag.
10

/10

21/07/2013 21:46,  
Michał
Michał
Zalety: Od samego początku wyjazdu zaczęły się przekręty, po wylądowaniu w Tunezji okazało się że zmieniono nam hotel na inny niż ten który był w umowie. W zadośćuczynieniu dostaliśmy gównianą wycieczkę karawaną(na wielbłądach) podobno na pustynie... .
Wady: Kiedy cała grupa oswoiła się ze zmianą hotelu i każdemu z nas pogoda poprawiła humor dzień przed wylotem dowiadujemy się że zamiast lecieć do Krakowa lecimy do Poznania skąd transportują nas Autobusem przez prawie 7 godzin do Krakowa.... . Rezydentka Pani Aldona dramat dramat dramat i jeszcze raz dramat !!! Totalnie lekceważy ludzi i ma daleko w dupie całą grupę. Nie potrafi nic wyjaśnić poza propozycją głupich wycieczek. Jedno jest pewne biuro OASIS STRACIŁO NASZĄ SPORĄ GRUPĘ JAKO KLIENTÓW !!. NIGDY WIĘCEJ NIE CHCE MIEĆ Z TYM BIUREM NIC WSPÓLNEGO.
1

/10

11/10/2012 20:33,  
Wojtek
Wojtek
Zalety: Właśnie wróciłem z Żoną z wakacji w Tunezji (Hammamet) organizowanym przez Oasis Tours.Praktycznie nie ma się do czego "przyczepić".Rezydentka 10/10 p. Monika-miła sympatyczna i merytorycznie przygotowana.Hotel 9/10-Venus-jednym słowem odpoczęliśmy na medal!
Wady: Uwaga na wycieczki statkiem (przeładowana łajba)-nie ma w tym winy biura.
10

/10

30/09/2011 11:27,  
Zalety: BRAK!!!
Wady: Bezczelna i chamska oszczędność na klientach! Dla tego biura liczą się tylko pieniądze, a nie zadowolenie ludzi... porażka..!! Pierwszy i ostatni raz z Oasis Tours!!
1

/10

26/09/2011 12:44,  
Mariola Łukaszewska
Mariola Łukaszewska
Zalety: Plusów brak
Wady: NIE POLECAM biura we Wrocławiu, obsługa niekompetentna, niesłowna, w żadnym stopniu nie poczuwająca się do winy w przypadku zerwania umowy przez biuro tuz przed samym wyjazdem, słowa PRZEPRASZAM panie w biurze nie znają.
1

/10

03/08/2011 12:58,  
Elite
Elite
Zalety: Wyjazd do Tunezji zorganizowany na piątkę. Fajny hotel Skanes Serail miła i pomocna rezydentka, a przede wszystkim ceny dostosowane do polskich realiów.
Wady: Brak
10

/10

08/06/2011 10:15,  
Zalety: Uprzejmi pracownicy stanowiska biura na lotnisku we Wrocławiu. Poza tym bezproblemowa obsługa i chętni do pomocy rezydenci.
Wady: nie zauważyłem
10

/10

05/11/2010 14:10,  
<>


Jeśli reprezentujesz biuro podróży Oasis Tours i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie