Opinie o biurze podróży Oasis Tours

19/06/2019 07:38   
10 Zalety: Super rezydentka. Była na każdym spotkaniu, nie wciskała na siłę wycieczek. Organizacyjnie wszystko na najlepszym poziomie. Miałam bardzo dobry pokój. Wszystko zgodne z opisem wycieczki.

Wady: Brak
ilona90 31/07/2015 11:14   
1 Zalety: Brak

Wady: Dziękujemy Oasis Tours za zorganizowanie najgorszych wakacji w życiu. Po przylocie do Tunezji okazało się, że zamieniono nam hotel. Miał być aquapark, 4 gwiazdki, dyskoteki, piękna plaża, wszystko pięknie ładnie. Otrzymaliśmy pokój max 2 gwiazdkowy, z niedziałającą klimatyzacją, łazienką wyglądem przypominającą lata 50-te, nigdy nie czyszczoną. Aquapark składał się z jednego basenu bez żadnej zjeżdżalni, Dramat! Jedzenie do zaakceptowania ale po 2 dniu pobytu wszyscy chorowali na zemstę faraona, wiec więcej opowiadać nie trzeba. Rezydentka na pytania odnośnie zakwaterowania nie w naszym hotelu odpowiadała "Macie państwo prawo napisać skargę w Polsce'. Zero pomocy, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Ps. hotel przy plaży dla Oasis oznacza przejście 1 km przez ulicę i cały sąsiadujący hotel. Nigdy więcej nie chcę słyszeć o Oasis Tours.
usuniety 14/09/2014 17:22   
1 Zalety: BRAK.

Wady: Podczas pobytu w Turcji wykupiłem wycieczkę do Stambułu. Miałem mieć zapewnioną opiekę polskiego rezydenta. Na lotnisku dowiedziałem się że moja rodzina leci osobnym samolotem bez rezydenta. Reszta leciała z rezydentem innym samolotem na inne lotnisko docelowe. Na miejscu po jakimś czasie dołączyliśmy do reszty grupy ale na koniec musieliśmy wracać 3 godziny wcześniej niż reszta (także sami). Na lotnisko byliśmy transportowani kawałek z jakimś rezydentem Turkiem, potem jak "śmierdzące jajo" przekazał nas rezydentowi Rosjaninowi ale ostatecznie na lotnisko dojechaliśmy sami!! Także nic tylko wyjeżdżać gdzieś z OASIS TOURS. SUPER OPIEKA i BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIONE.
Jolanta W 21/07/2013 21:46   
10 Zalety: byłam już 3 raz z tym biurem w Tunezji i jak poprzednio tak i teraz mam wspaniałe wspomnienia. Bardzo dobrze oceniam pracę rezydentek pań Aldony i Doroty. Dla wielu naszych turystów pragnę przypomnieć że rezydent jest od sprzedawania wycieczek i dopilnowania by się odbyły jak i od pomocy w problematycznych sprawach. A nie jest naszym niewolnikiem i ochroniarzem . Byłam 2 tygodnie i po 1 tygodniu panu na recepcji się coś pokręciło i potrzebowałam pomocy rezydenta - problem językowy ja mówię tylko po polsku a recepcjonista nie - pani Dorota pomogła mi dogadać się i więcej nie było problemów. Pragnę podziękować im za pomoc. Ludzie pamiętajcie że jedziecie na urlop do Afryki , kraju ludzi wesołych i uśmiechem zdobywa się przyjaciół a pretensjami i chamstwem tylko wrogów. Mniej buty a będziecie mieli super wakacje

Wady: nie mam żadnych negatywnych uwag.
Michał 11/10/2012 20:33   
1 Zalety: Od samego początku wyjazdu zaczęły się przekręty, po wylądowaniu w Tunezji okazało się że zmieniono nam hotel na inny niż ten który był w umowie. W zadośćuczynieniu dostaliśmy gównianą wycieczkę karawaną(na wielbłądach) podobno na pustynie... .

Wady: Kiedy cała grupa oswoiła się ze zmianą hotelu i każdemu z nas pogoda poprawiła humor dzień przed wylotem dowiadujemy się że zamiast lecieć do Krakowa lecimy do Poznania skąd transportują nas Autobusem przez prawie 7 godzin do Krakowa.... . Rezydentka Pani Aldona dramat dramat dramat i jeszcze raz dramat !!! Totalnie lekceważy ludzi i ma daleko w dupie całą grupę. Nie potrafi nic wyjaśnić poza propozycją głupich wycieczek. Jedno jest pewne biuro OASIS STRACIŁO NASZĄ SPORĄ GRUPĘ JAKO KLIENTÓW !!. NIGDY WIĘCEJ NIE CHCE MIEĆ Z TYM BIUREM NIC WSPÓLNEGO.
Wojtek 30/09/2011 11:27   
10 Zalety: Właśnie wróciłem z Żoną z wakacji w Tunezji (Hammamet) organizowanym przez Oasis Tours.Praktycznie nie ma się do czego "przyczepić".Rezydentka 10/10 p. Monika-miła sympatyczna i merytorycznie przygotowana.Hotel 9/10-Venus-jednym słowem odpoczęliśmy na medal!

Wady: Uwaga na wycieczki statkiem (przeładowana łajba)-nie ma w tym winy biura.
matthew2508 26/09/2011 12:44   
1 Zalety: BRAK!!!

Wady: Bezczelna i chamska oszczędność na klientach! Dla tego biura liczą się tylko pieniądze, a nie zadowolenie ludzi... porażka..!! Pierwszy i ostatni raz z Oasis Tours!!
Mariola Łukaszewska 03/08/2011 12:58   
1 Zalety: Plusów brak

Wady: NIE POLECAM biura we Wrocławiu, obsługa niekompetentna, niesłowna, w żadnym stopniu nie poczuwająca się do winy w przypadku zerwania umowy przez biuro tuz przed samym wyjazdem, słowa PRZEPRASZAM panie w biurze nie znają.
Elite 08/06/2011 10:15   
10 Zalety: Wyjazd do Tunezji zorganizowany na piątkę. Fajny hotel Skanes Serail miła i pomocna rezydentka, a przede wszystkim ceny dostosowane do polskich realiów.

Wady: Brak
as77 05/11/2010 14:10   
10 Zalety: Uprzejmi pracownicy stanowiska biura na lotnisku we Wrocławiu. Poza tym bezproblemowa obsługa i chętni do pomocy rezydenci.

Wady: nie zauważyłem
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy