×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Oasis Tours


 5.5

/10

Oasis ToursBiuro podróży Oasis Tours jest obecne na rynku od 19 lat. Jest liderem rynku wyjazdów wakacyjnych do Afryki Północnej i krajów Bliskiego Wschodu.

Opinie o biurze podróży Oasis Tours

 - Profil
Zalety: Super rezydentka. Była na każdym spotkaniu, nie wciskała na siłę wycieczek. Organizacyjnie wszystko na najlepszym poziomie. Miałam bardzo dobry pokój. Wszystko zgodne z opisem wycieczki.
Wady: Brak
10

/10

19/06/2019 07:38,  
Zalety: Brak
Wady: Dziękujemy Oasis Tours za zorganizowanie najgorszych wakacji w życiu. Po przylocie do Tunezji okazało się, że zamieniono nam hotel. Miał być aquapark, 4 gwiazdki, dyskoteki, piękna plaża, wszystko pięknie ładnie. Otrzymaliśmy pokój max 2 gwiazdkowy, z niedziałającą klimatyzacją, łazienką wyglądem przypominającą lata 50-te, nigdy nie czyszczoną. Aquapark składał się z jednego basenu bez żadnej zjeżdżalni, Dramat! Jedzenie do zaakceptowania ale po 2 dniu pobytu wszyscy chorowali na zemstę faraona, wiec więcej opowiadać nie trzeba. Rezydentka na pytania odnośnie zakwaterowania nie w naszym hotelu odpowiadała "Macie państwo prawo napisać skargę w Polsce'. Zero pomocy, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Ps. hotel przy plaży dla Oasis oznacza przejście 1 km przez ulicę i cały sąsiadujący hotel. Nigdy więcej nie chcę słyszeć o Oasis Tours.
1

/10

31/07/2015 11:14,  
Zalety: BRAK.
Wady: Podczas pobytu w Turcji wykupiłem wycieczkę do Stambułu. Miałem mieć zapewnioną opiekę polskiego rezydenta. Na lotnisku dowiedziałem się że moja rodzina leci osobnym samolotem bez rezydenta. Reszta leciała z rezydentem innym samolotem na inne lotnisko docelowe. Na miejscu po jakimś czasie dołączyliśmy do reszty grupy ale na koniec musieliśmy wracać 3 godziny wcześniej niż reszta (także sami). Na lotnisko byliśmy transportowani kawałek z jakimś rezydentem Turkiem, potem jak "śmierdzące jajo" przekazał nas rezydentowi Rosjaninowi ale ostatecznie na lotnisko dojechaliśmy sami!! Także nic tylko wyjeżdżać gdzieś z OASIS TOURS. SUPER OPIEKA i BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIONE.
1

/10

14/09/2014 17:22,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie