×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o lotnisku Tokio Haneda Arpt


Zalety: nie będę się powtarzał Same plusy z małym minusikiem Lotnisko pod każdym względem przyjazne dla pasażera, czyste przestronne i dobrze skomunikowane wewnętrznie jak i z miastem oraz regionem. Staff bardzo przyjazny i pomocny, chyba na zbliżającą się olimpiadę widać znaczną poprawę w języku angielskim, co cieszy Haneda jest obecnie chyba wzorcowym lotniskiem i niech tak trzyma
Wady: mały minusik to: ograniczona ilość sklepów typu kom binistor w godzinach nocnych.
10

/10

11/11/2019 11:03,  
Zalety: Bardzo przyjemne lotnisko. Łatwy dojazd bezpośrednim metrem z centrum miasta, można też pociągiem lub autobusem. Sprawna i szybka odprawa paszportowa i celna. Możliwość nadania bagażu na lot krajowy już na terminalu międzynarodowym po odebraniu bagażu i przejściu przez cło. 50 metrów od odebrania bagażu do nadania. Przejazd między terminalami darmowym busem. Kontrola bezpieczeństwa przy bramce do samolotu (jak to często w Azji bywa). Jasno, czysto, przestronnie i, przy czterdziestopniowym upale na zewnątrz, chłodno. Trochę ciaśniej na terminalu krajowym. Dużo sklepów, można kupić pamiątki w dobrej cenie (bez VAT) , są knajpy, kantory. Wszyscy pracownicy mili i uśmiechnięci (tak jest zwykle w Japonii)
Wady: Trochę długo czekaliśmy na bagaż po przylocie z Monachium (blisko pół godziny).
9

/10

04/06/2019 11:03,  
Zalety: Dużo od ostatniego czasu się nie poprawiło, Od lat jest w czołówce. Staff lepiej się komunikuje w języku angielskim co cieszy.
Wady: chyba zero
9

/10

30/10/2016 14:25,  
Zalety: Co tu pisać jak same plusy. Mimo lądowania w tym samym czasie 4 dużych maszyn, odprawa była szybka i bez stresowa. Lotnisko czyste i dobrze opisane. Nowa część bardzo dobra.
Wady: raczej żadnych nie odczułem.
10

/10

27/04/2016 08:35,  
Zalety: Czystość, sprawność, sklepy, komunikacja i można by było jeszcze sporo.
Wady: Jednak remonty i czasami słaba znajomość angielskiego.
9

/10

26/03/2016 11:14,  
Zalety: Mimo że to stary port, jest on stale dostosowywany do potrzeb. Lotnisko w zatoce Tokijskiej bliski dojazd nie tylko do Tokyo ale i do całego regionu. Dobrze opisanie , czyste. Bardzo sprawny i szybki transfer. Część gastronomiczna i sklepowa całkiem fajna.
Wady: Czasami kolejki do odprawy, ale i tak idzie to sprawnie.
10

/10

14/01/2016 11:10,  
Zalety: Dobry i ciekawy dojazd z centrum (metro i monorail). Bardzo przestronne i czyste. Duzo sklepow i restauracji przed i po odprawie. Wszyscy bardzo uczynni i serdeczni.
Wady: Brak
9

/10

18/12/2014 23:56,  
Zalety: Bardzo ladne lotnisko. Mnie europejczyka zaszokowalo pozytywnie swoja czystoscia , zwlaszcza w toaletach. Przemila obsluga nawet przy kontroli bezpieczenstwa gdzie wszyscy sa usmiechnieci, ciagle sie klaniaja , dziekuja i przepraszaja po skontrolowaniu bagazu podrecznego.Kiedy zostawilem nieistotny rachunek z jakiegos sklepu w plastykowym pojemniku to pan z security pobiegl za mna aby mi go oddac.Rowniez obsluga techniczna przy samolocie niezwykle mila, kiedy samolot wlaczyl silniki i zaczal opuszczac miejsce postoju, cala ekipa ustawila sie w rzad na plycie lotniska klaniajac sie a nastepnie pomachali na pozegnanie.Po skosztowaniu japonskiej kultury i goscinnosci , moj powrot do standardow europejskich byl jak bardzo twarde ladowanie.
Wady: Nie zauwazylem
10

/10

04/12/2014 01:51,  
<>


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Haneda Arpt i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie