Lotnisko Tokio (HND)

Lotnisko  Lotnisko Tokio (HND) 9.5

Port lotniczy Haneda Arpt znajduje się w Japonia i posługuje się kodem HND. Z lotniska operują takie linie lotnicze jak ANA / All Nippon Airways, Emirates, Lufthansa, Turkish Airlines.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Haneda Arpt a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Tokio (HND)

Zarezerwuj hotel w mieście Tokio (HND)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Tokio

Zarezerwuj auto w Tokio (HND)

kier 11/11/2019 11:03   
10 Zalety: nie będę się powtarzał Same plusy z małym minusikiem Lotnisko pod każdym względem przyjazne dla pasażera, czyste przestronne i dobrze skomunikowane wewnętrznie jak i z miastem oraz regionem. Staff bardzo przyjazny i pomocny, chyba na zbliżającą się olimpiadę widać znaczną poprawę w języku angielskim, co cieszy Haneda jest obecnie chyba wzorcowym lotniskiem i niech tak trzyma

Wady: mały minusik to: ograniczona ilość sklepów typu kom binistor w godzinach nocnych.
Barbo 04/06/2019 11:03   
9 Zalety: Bardzo przyjemne lotnisko. Łatwy dojazd bezpośrednim metrem z centrum miasta, można też pociągiem lub autobusem. Sprawna i szybka odprawa paszportowa i celna. Możliwość nadania bagażu na lot krajowy już na terminalu międzynarodowym po odebraniu bagażu i przejściu przez cło. 50 metrów od odebrania bagażu do nadania. Przejazd między terminalami darmowym busem. Kontrola bezpieczeństwa przy bramce do samolotu (jak to często w Azji bywa). Jasno, czysto, przestronnie i, przy czterdziestopniowym upale na zewnątrz, chłodno. Trochę ciaśniej na terminalu krajowym. Dużo sklepów, można kupić pamiątki w dobrej cenie (bez VAT) , są knajpy, kantory. Wszyscy pracownicy mili i uśmiechnięci (tak jest zwykle w Japonii)

Wady: Trochę długo czekaliśmy na bagaż po przylocie z Monachium (blisko pół godziny).
kier 30/10/2016 14:25   
9 Zalety: Dużo od ostatniego czasu się nie poprawiło, Od lat jest w czołówce. Staff lepiej się komunikuje w języku angielskim co cieszy.

Wady: chyba zero
kier 27/04/2016 08:35   
10 Zalety: Co tu pisać jak same plusy. Mimo lądowania w tym samym czasie 4 dużych maszyn, odprawa była szybka i bez stresowa. Lotnisko czyste i dobrze opisane. Nowa część bardzo dobra.

Wady: raczej żadnych nie odczułem.
kier 26/03/2016 11:14   
9 Zalety: Czystość, sprawność, sklepy, komunikacja i można by było jeszcze sporo.

Wady: Jednak remonty i czasami słaba znajomość angielskiego.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy