Opinie o lotnisku Kopenhaga (CPH)

WROMK 03/03/2019 16:15   
7 Zalety: Blisko miasta, krótki czas kołowania do startu.

Wady: Ciemne i ponure lotnisko, nieuprzejma obsługa powodująca opóźnienia, pełno dziwnych zakazów, bardzo drogo. Potrzebne Dużo czasu na dojście do bramek i wygląd jak centrum handlowe, a nie lotnisko. Zdecydowanie gorsze niż OSL i ARN.
Rafaeliusz 17/03/2017 22:48   
2 Zalety: ???

Wady: Brudno, śmierdzi w toaletach, nieprzyjemna obsługa z minami jakby ktoś podłożył im odchody pod nos (co w pewnym sensie jest prawdą biorąc pod uwagę zapach toalet), tragiczne kanapki na lotnisku, brak gniazdek.
mic 02/04/2016 23:41   
7 Zalety: - ładna architektura terminala 3 - część punktów otwarta 24h (7 Eleven - w łączniku T2 i T3, Burger King w T3) - szybki odbiór bagażu na przylotach - bezproblemowa i kulturalna kontrola bezpieczeństwa - świetna strefa bezcłowa, ogrom sklepów, punktów gastronomicznych itp. - drewniana podłoga ;)

Wady: - kiepska organizacja strefy check-in w T3, duże kolejki i brak za bardzo chęci personelu do ich rozładowania - dość brudno w środku (przez kilka godzin nie widziałem żadnej ekipy sprzątającej) - tłumy ludzi w obu terminalach i na halach odlotów (nie orientuję się, ale chyba CPH jest na granicy przepustowości terminali). - mała ilość kontaktów, ciężko podładować komórkę, czy laptopa Nie mniej jednak ogólna ocena zdecydowanie na plus, jak będę miał możliwość będę wybierał CPH z chęcią.
dizzylizzy 14/08/2015 18:56   
6 Zalety: Miałem przyjemność być dwa razy w tym porcie, w hali przylotów i odlotów. Wśród plusów zwrócę uwagę dobre skomunikowanie kolejowe tego portu z Kopenhagą, resztą Danii i Szwecją (zwłaszcza z Lund i Malmo). Co kilkanaście minut ze stacji Copehagen-Kastrup Airport odjeżdżają pociągi, m. in. do wymienionych destynacji. Dość duża strefa wolnocłowa, pełna różnych sklepów i zapewniająca wiele usług. Większość urządzeń do auto-odprawy na lotnisku działała bez zarzutu, jednak kartę pokładową udało mi się wydrukować dopiero w drugim automacie.

Wady: Dość długie oczekiwanie na bagaż w hali przylotów. Tłok przy stanowiskach "baggage claim". Zanim odebrałem bagaż lecąc z Frankfurtu upłynęło co najmniej 30 minut. Brudne toalety, wysokie ceny w sklepach na lotnisku. Dość drobiazgowa kontrola bezpieczeństwa przed lotem powrotnym.
T.L. 27/06/2014 14:19   
10 Zalety: Swietny dojazd do centrum oraz do/ze Szwecji. Doskonale oznakowane terminale. Bardzo dobra oferta gastronomiczna. Mila i przyjazna obsluga poczawszy od personelu linii lotniczych konczac na security. Nareszcie alternatywny do oficjalnego, bezplatny internet WIFI, szybki bez czasowego limitu.

Wady: Gniazdka elektryczne znajdzie sie w wiekszej ilosci tylko przy stolikach w Burger King na antresoli, inaczej sa rzadkoscia.
keczemot 22/01/2012 10:43   
5 Zalety: duży wybór restauracji, barów, sklepów

Wady: odległości pomiędzy terminalami !!!!
Wojciech Leśniewski 09/06/2011 21:34   
10 Zalety: Najlepsze na świecie parówki Steff Houlberg, wspaniała drewniana podłoga, bardzo kompetentna obsługa, dobre sklepy odzieżowe i płytowe, Tuborg i Carlsberg, próbka Danish Design w sklepikach

Wady: Zlikwidowano strefę ciszy, gdzie można było poleżeć obserwując płytę lotniska bez zgiełku i komunikatów
Rainier 13/01/2011 21:46   
9 Zalety: Atmosfera - mimo tłumów spokojne, drewniana podłoga, miła obsługa, dobra komunikacja z Kopenhagą i Malmoe, spro sklepów mimo, że bardzo drogo. Sporo miejsc, gdzie można w ciszy poczekać na następny lot.

Wady: Gastronomia mimo, że zróżnicowana nie warta pieniędzy.
Przemek 02/01/2011 16:11   
3 Zalety: Szybkie połączenie do centrum CPH kolejką S-tog, która odjeżdża praktycznie spod terminala

Wady: Lotnisko ma już swoje lata, jest dość małe - mega długie kolejki do wszystkich stanowisk
Przemyslaw Raniszewski 20/02/2010 13:36   
8 Zalety: super lotnisko, nowocześnie, ładnie, czysto, dużo sklepów i restauracji, miła obsługa

Wady: brak
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy