×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Kopenhaga Kastrup


Zalety: Blisko miasta, krótki czas kołowania do startu.
Wady: Ciemne i ponure lotnisko, nieuprzejma obsługa powodująca opóźnienia, pełno dziwnych zakazów, bardzo drogo. Potrzebne Dużo czasu na dojście do bramek i wygląd jak centrum handlowe, a nie lotnisko. Zdecydowanie gorsze niż OSL i ARN.
7

/10

03/03/2019 16:15,  
Zalety: ???
Wady: Brudno, śmierdzi w toaletach, nieprzyjemna obsługa z minami jakby ktoś podłożył im odchody pod nos (co w pewnym sensie jest prawdą biorąc pod uwagę zapach toalet), tragiczne kanapki na lotnisku, brak gniazdek.
2

/10

17/03/2017 22:48,  
Zalety: - ładna architektura terminala 3 - część punktów otwarta 24h (7 Eleven - w łączniku T2 i T3, Burger King w T3) - szybki odbiór bagażu na przylotach - bezproblemowa i kulturalna kontrola bezpieczeństwa - świetna strefa bezcłowa, ogrom sklepów, punktów gastronomicznych itp. - drewniana podłoga ;)
Wady: - kiepska organizacja strefy check-in w T3, duże kolejki i brak za bardzo chęci personelu do ich rozładowania - dość brudno w środku (przez kilka godzin nie widziałem żadnej ekipy sprzątającej) - tłumy ludzi w obu terminalach i na halach odlotów (nie orientuję się, ale chyba CPH jest na granicy przepustowości terminali). - mała ilość kontaktów, ciężko podładować komórkę, czy laptopa Nie mniej jednak ogólna ocena zdecydowanie na plus, jak będę miał możliwość będę wybierał CPH z chęcią.
7

/10

02/04/2016 23:41,  
Zalety: Miałem przyjemność być dwa razy w tym porcie, w hali przylotów i odlotów. Wśród plusów zwrócę uwagę dobre skomunikowanie kolejowe tego portu z Kopenhagą, resztą Danii i Szwecją (zwłaszcza z Lund i Malmo). Co kilkanaście minut ze stacji Copehagen-Kastrup Airport odjeżdżają pociągi, m. in. do wymienionych destynacji. Dość duża strefa wolnocłowa, pełna różnych sklepów i zapewniająca wiele usług. Większość urządzeń do auto-odprawy na lotnisku działała bez zarzutu, jednak kartę pokładową udało mi się wydrukować dopiero w drugim automacie.
Wady: Dość długie oczekiwanie na bagaż w hali przylotów. Tłok przy stanowiskach "baggage claim". Zanim odebrałem bagaż lecąc z Frankfurtu upłynęło co najmniej 30 minut. Brudne toalety, wysokie ceny w sklepach na lotnisku. Dość drobiazgowa kontrola bezpieczeństwa przed lotem powrotnym.
6

/10

14/08/2015 18:56,  
T.L.
T.L.
Zalety: Swietny dojazd do centrum oraz do/ze Szwecji. Doskonale oznakowane terminale. Bardzo dobra oferta gastronomiczna. Mila i przyjazna obsluga poczawszy od personelu linii lotniczych konczac na security. Nareszcie alternatywny do oficjalnego, bezplatny internet WIFI, szybki bez czasowego limitu.
Wady: Gniazdka elektryczne znajdzie sie w wiekszej ilosci tylko przy stolikach w Burger King na antresoli, inaczej sa rzadkoscia.
10

/10

27/06/2014 14:19,  
Zalety: duży wybór restauracji, barów, sklepów
Wady: odległości pomiędzy terminalami !!!!
5

/10

22/01/2012 10:43,  
Wojciech Leśniewski
Wojciech Leśniewski
Zalety: Najlepsze na świecie parówki Steff Houlberg, wspaniała drewniana podłoga, bardzo kompetentna obsługa, dobre sklepy odzieżowe i płytowe, Tuborg i Carlsberg, próbka Danish Design w sklepikach
Wady: Zlikwidowano strefę ciszy, gdzie można było poleżeć obserwując płytę lotniska bez zgiełku i komunikatów
10

/10

09/06/2011 21:34,  
Rainier
Rainier
Zalety: Atmosfera - mimo tłumów spokojne, drewniana podłoga, miła obsługa, dobra komunikacja z Kopenhagą i Malmoe, spro sklepów mimo, że bardzo drogo. Sporo miejsc, gdzie można w ciszy poczekać na następny lot.
Wady: Gastronomia mimo, że zróżnicowana nie warta pieniędzy.
9

/10

13/01/2011 21:46,  
Przemek
Przemek
Zalety: Szybkie połączenie do centrum CPH kolejką S-tog, która odjeżdża praktycznie spod terminala
Wady: Lotnisko ma już swoje lata, jest dość małe - mega długie kolejki do wszystkich stanowisk
3

/10

02/01/2011 16:11,  
Przemyslaw Raniszewski
Przemyslaw Raniszewski
Zalety: super lotnisko, nowocześnie, ładnie, czysto, dużo sklepów i restauracji, miła obsługa
Wady: brak
8

/10

20/02/2010 13:36,  


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Kastrup i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie