×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o lotnisku Budapeszt Ferihegy Arpt


Zalety: To, ze jest gdzie wyładować?...
Wady: Stary budynek, strefa przylotów sprawia wrazenie jakiegoś magazynu. Dosc mozolny dojazd do miasta - najpierw ok. 20 minut jazdy autobusem, często dosc zdezelowanym i bez klimatyzacji, ktory jedzie po koszmarnych wertepach przedwojennej ulicy dojazdowej, a następnie kolejne 20 minut w starym zdezelowanym, przeraźliwie głośnym metrze. W lecie jest to koszmar. Minusem jest tez dosc niesympatyczna obsługa zarówno lotniskowa, jak i w sklepach i knajpach, ale to akurat typowe dla Węgier, ze klient to zło konieczne.
3

/10

26/01/2016 00:52,  
Zalety: Dobry dojazd do miasta (autobus 200E i Metro 3), krótkie kolejki do kontroli bezpieczeństwa, dostęp do gniazdek elektrycznych, szybki odbiór bagażu, obsługa w porządku.
Wady: Mały Terminal A, WIFI działało tylko w głównej części, po kontroli już nie dało się złapać, przy bramkach tłok, nie wiem dlaczego, nie spotkałem tego póki co na innych dużych lotniskach, drobiazgowa kontrola bezpieczeństwa. Reasumując: nie powaliło mnie.
6

/10

11/01/2016 18:37,  
Zalety: Mimo wymienionych niżej negatywów lubię to lotnisko. Część pasażerska przytulna. Ceny niższe niż w Warszawie. Zróżnicowana siatka połączeń.
Wady: No cóż, lata świetności ma już za sobą. Dla mnie jest przykładem elegancji z końca lat dziewięćdziesiątych. Zatłoczona strefa ogólnodostępna, długie oczekiwanie do odprawy, chaotyczna organizacja kolejki. Boarding na low-costy obsługiwany w barakach. Niektórym częściom lotniska przydałoby się porządne sprzątanie. Latem bardzo gorąco (chyba słabo działająca klimatyzacja).
6

/10

03/01/2015 18:01,  
Zalety: Duży przestronny terminal odlotów, wyodrębniony food court, dobry sklep z węgierskim winami
Wady: Dosyć daleko od centrum miasta, zwłaszcza gdy hotel położony jest nieznacznie po drugiej stronie centrum Wysokie ceny w sklepach, podane w Euro (może poza winami patrz wyżej). System jak na angielskich lotniskach - gate podawany bardzo późno by wszyscy siedzieli w środku terminala i buszowali po sklepach i food court
8

/10

24/11/2013 13:07,  
Zalety: nowy terminal 2, przestronny, priority line do security check, szybka sprawna obsluga
Wady: nie wszystko otrwarte kolo 6 i troche skomplikowany dojazd komunikacja miejska
7

/10

06/03/2012 07:13,  
Marek Drescher
Marek Drescher
Zalety: Korzystam z tego lotniska od lat na trasach do Londynu i Poznania przez Warszawę .Bardzo wygodny dojazd . Osobny terminal dla tanich przewoźników i osobny dla przewoźników tradycyjnych . Duży ,wygodny terminal , na innym poziomie odloty i na innym przyloty, wiec nie ma bałagany . Teraz po rozbudowie jest bardzie przestrzenny i wygodny . Nie jestem osoba wymagając , i z opiniami poprzedników się nie zgadzam .
Wady: Nie potrzebna zmiana nazwy lotniska z Budapeszt Ferihegy na Liszt Ferenc .
10

/10

22/12/2011 07:30,  
BB
BB
Zalety: Szybka obsługa po przylocie, niezły dojazd do centrum (przynajmniej jeśli chodzi o częstotliwość autobusów), mili pracownicy lotniska.
Wady: hala przylotów to jakiś koszmar - prowincja totalna. drobiazgowa kontrola poprzedzona 30 min czekaniem w kolejce, brzydko, wrażenie jakby unosił się tam duch minionej epoki, i to pomimo miłych ludzi tam pracujących.
4

/10

13/10/2011 21:29,  
pasazer
pasazer
Zalety: wszechobecny dostęp do bezpłatnego WI-FI, możliwość podładowania laptopa na kanapach po środku terminala
Wady: Drogo w sklepach
10

/10

23/07/2011 09:44,  
Nederland
Nederland
Zalety: nowe, czyste, dobre połączenie z centrum, miły personel, szybko dostawiony bagaż
Wady: mało toalet
10

/10

14/06/2011 18:35,  
Zalety: Szybki transport bagażu.
Wady: Terminal 2A to jakiś koszmar... Przyloty odbywają się w czymś, co przypomina piwnicę. Brak czytelnej informacji na którym stanowisku pojawi się bagaż. Hala odlotów mała i zatłoczona, 30 minutowa kolejka do kontroli bezpieczeństwa. Strefa wolnocłowa to dwa sklepy na krzyż, mało miejsc, w których można usiąść w oczekiwaniu na lot, bramki są bardzo blisko siebie co potęguje wrażenie tłoku. Business Lounge jest też ciasna, za firankami, gdzieś w pobliżu toalet. W tej chwili lotnisko nie spełnia wymagań Schoengen, więc po przylocie do portu docelowego konieczność przechodzenia ponownej kontroli paszportowej.
3

/10

02/12/2010 00:32,  
<>


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Ferihegy Arpt i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie