Opinie o lotnisku Budapeszt (BUD)

Affinitor 26/01/2016 00:52   
3 Zalety: To, ze jest gdzie wyładować?...

Wady: Stary budynek, strefa przylotów sprawia wrazenie jakiegoś magazynu. Dosc mozolny dojazd do miasta - najpierw ok. 20 minut jazdy autobusem, często dosc zdezelowanym i bez klimatyzacji, ktory jedzie po koszmarnych wertepach przedwojennej ulicy dojazdowej, a następnie kolejne 20 minut w starym zdezelowanym, przeraźliwie głośnym metrze. W lecie jest to koszmar. Minusem jest tez dosc niesympatyczna obsługa zarówno lotniskowa, jak i w sklepach i knajpach, ale to akurat typowe dla Węgier, ze klient to zło konieczne.
prizimizio 11/01/2016 18:37   
6 Zalety: Dobry dojazd do miasta (autobus 200E i Metro 3), krótkie kolejki do kontroli bezpieczeństwa, dostęp do gniazdek elektrycznych, szybki odbiór bagażu, obsługa w porządku.

Wady: Mały Terminal A, WIFI działało tylko w głównej części, po kontroli już nie dało się złapać, przy bramkach tłok, nie wiem dlaczego, nie spotkałem tego póki co na innych dużych lotniskach, drobiazgowa kontrola bezpieczeństwa. Reasumując: nie powaliło mnie.
hungarus 03/01/2015 18:01   
6 Zalety: Mimo wymienionych niżej negatywów lubię to lotnisko. Część pasażerska przytulna. Ceny niższe niż w Warszawie. Zróżnicowana siatka połączeń.

Wady: No cóż, lata świetności ma już za sobą. Dla mnie jest przykładem elegancji z końca lat dziewięćdziesiątych. Zatłoczona strefa ogólnodostępna, długie oczekiwanie do odprawy, chaotyczna organizacja kolejki. Boarding na low-costy obsługiwany w barakach. Niektórym częściom lotniska przydałoby się porządne sprzątanie. Latem bardzo gorąco (chyba słabo działająca klimatyzacja).
san777 24/11/2013 13:07   
8 Zalety: Duży przestronny terminal odlotów, wyodrębniony food court, dobry sklep z węgierskim winami

Wady: Dosyć daleko od centrum miasta, zwłaszcza gdy hotel położony jest nieznacznie po drugiej stronie centrum Wysokie ceny w sklepach, podane w Euro (może poza winami patrz wyżej). System jak na angielskich lotniskach - gate podawany bardzo późno by wszyscy siedzieli w środku terminala i buszowali po sklepach i food court
kolka 06/03/2012 07:13   
7 Zalety: nowy terminal 2, przestronny, priority line do security check, szybka sprawna obsluga

Wady: nie wszystko otrwarte kolo 6 i troche skomplikowany dojazd komunikacja miejska
Marek Drescher 22/12/2011 07:30   
10 Zalety: Korzystam z tego lotniska od lat na trasach do Londynu i Poznania przez Warszawę .Bardzo wygodny dojazd . Osobny terminal dla tanich przewoźników i osobny dla przewoźników tradycyjnych . Duży ,wygodny terminal , na innym poziomie odloty i na innym przyloty, wiec nie ma bałagany . Teraz po rozbudowie jest bardzie przestrzenny i wygodny . Nie jestem osoba wymagając , i z opiniami poprzedników się nie zgadzam .

Wady: Nie potrzebna zmiana nazwy lotniska z Budapeszt Ferihegy na Liszt Ferenc .
BB 13/10/2011 21:29   
4 Zalety: Szybka obsługa po przylocie, niezły dojazd do centrum (przynajmniej jeśli chodzi o częstotliwość autobusów), mili pracownicy lotniska.

Wady: hala przylotów to jakiś koszmar - prowincja totalna. drobiazgowa kontrola poprzedzona 30 min czekaniem w kolejce, brzydko, wrażenie jakby unosił się tam duch minionej epoki, i to pomimo miłych ludzi tam pracujących.
pasazer 23/07/2011 09:44   
10 Zalety: wszechobecny dostęp do bezpłatnego WI-FI, możliwość podładowania laptopa na kanapach po środku terminala

Wady: Drogo w sklepach
Nederland 14/06/2011 18:35   
10 Zalety: nowe, czyste, dobre połączenie z centrum, miły personel, szybko dostawiony bagaż

Wady: mało toalet
usuniety 02/12/2010 00:32   
3 Zalety: Szybki transport bagażu.

Wady: Terminal 2A to jakiś koszmar... Przyloty odbywają się w czymś, co przypomina piwnicę. Brak czytelnej informacji na którym stanowisku pojawi się bagaż. Hala odlotów mała i zatłoczona, 30 minutowa kolejka do kontroli bezpieczeństwa. Strefa wolnocłowa to dwa sklepy na krzyż, mało miejsc, w których można usiąść w oczekiwaniu na lot, bramki są bardzo blisko siebie co potęguje wrażenie tłoku. Business Lounge jest też ciasna, za firankami, gdzieś w pobliżu toalet. W tej chwili lotnisko nie spełnia wymagań Schoengen, więc po przylocie do portu docelowego konieczność przechodzenia ponownej kontroli paszportowej.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy