×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o lotnisku Larnaka Larnaca Intl


Zalety: Nieograniczony, szybki dostęp do sieci bezprzewodowej oferowany przez Vodafone i MTN bez opłat. Lotnisko utrzymane w w dobrym stanie czystości. Wrażenie dużej przestrzeni sprawia wysoko zamieszczony sufit. Ilość siedzeń przy bramkach zadowalająca.
Wady: Średni transport z miasta
9

/10

10/10/2015 20:47,  
Zalety: Jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem z pobytu na tym lotnisku. Bardzo nowoczesny i funkcjonalny port lotniczy - choć niezbyt duży. Wbrew temu co napisał Hermes (opinia dotyczyła chyba starego portu lotniczego) na terminalach jest wręcz sterylnie czysto (bez przerwy widać ekipy utrzymujące porządek). Klimatyzacja działa bez zarzutu. Na gatach (bramkach) dużo wygodnego miejsca w oczekiwaniu na lot. Bardzo szybka i miła odprawa. Służby lotniskowe biegle władają angielskim. Liczne sklepy i bary. Bardzo dobrze rozwiązany transport z lotniska do głównych miast Cypru czyli Nikozji i Limassol (co godzina podstawiany klimatyzowany autokar w cenie 9 E od osoby za przejazd).
Wady: Jedyną wadą było dziwacznie działające free wifi. Mimo działających na lotnisku dwóch darmowych operatorów połaczenie było wielokrotnie zrywane a długimi momentami wręcz go nie było. Z problemem tym spotkałem się zarówno poczas przylotu jak i odlotu - więc to nie był jakiś odosobniony przypadek.
9

/10

28/07/2015 09:09,  
Zalety: Dobrze zorganizowane, niewielkie, nowoczesne lotnisko. Dość dogodne i tanie transfery do centrum Larnaki. Dobra obsługa pasażerów i całkiem interesujące sklepy. Czysto.
Wady: Zasadniczo brak.
9

/10

03/02/2014 22:21,  
Pawel
Pawel
Zalety: Zgadzam sie z przedmowca. W opisie niestety sa bzdury. Lotnisko bardzo czyste dobrze oznakowane. Ludzie z obslugi mili. Jedynie co niektorzy pogranicznicy mieli takie miny jak by sie mieli zaraz zes......ac z nudow. Choc chyba do wybaczenia bo w koncu byl srodek nocy. Ogolnie milo czysto i przyjemnie
Wady: brak
9

/10

02/11/2013 16:56,  
Mex
Mex
Zalety: Ktoś bzudry wypisał w opisie tego lotniska. Port czysty, przyjazna obsługa, czynne praktycznie całą dobę. Dojazd do Nikozji specjalnie dostosowany do lotów LO i LH o 3:45 (tylko w poniedziałki, środy i soboty). Powrót z Nikozji tak samo (koszt 7 EUR w jedną stronę). W nocy również czeka prywatny rasnport do Limassol.
Wady: Poprostu nie ma.
10

/10

14/02/2012 22:14,  
Zalety: Nowoczesny i jak na warunki cypryjskie wielki port lotniczy, w prównaniu do kurnika który miałem okazje odwiedzać w latach 90-tych, 00-tych. Dla powracajacych!!! jeżeli nie masz pamiatki z cypru to się nie martw na lotnisku jest chyba najlepszy sklep z pamiatkami, Miło, czysto,fainie i przyjemnie,
Wady: brak,
10

/10

09/09/2010 20:10,  
grzegorz
grzegorz
Zalety: blisko centrum ok 10 min dojazdu taksówką-koszt około 15-20 euro, nowy ładny terminal, sympatyczna i pomocna obsługa
Wady: brak komunikacji zbiorowej na trasie lotnisko-miasto, co prawda jeździ jakiś autobus przez kilka godzin w ciągu dnia ale wiele lotów odbywa się w nocy.
5

/10

21/02/2010 19:22,  
<>


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Larnaca Intl i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie