×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej Turkish Airlines


Zalety: Dobry catering, przyzwoita obsługa.
Wady: Nie spotkało mnie nic negatywnego.
9

/10

04/02/2020 21:53,  
Zalety: 2 loty 9 listopada na trasie Delhi-Istambul-Birmingham. Obydwa loty o czasie, bardzo smaczne jedzenie. Porzadny system rozrywki pokladowej, bardzo uprzejme stewardessy. Nie jest to Singapore Airlines, ale chyba jeszcze wybiore sie w podroz z Turkish.
Wady: Pozytywne wrazenie o liniach Turkish Airlines niestety niszczy troche ich wezel Ataturka.
8

/10

24/11/2018 14:33,  
Zalety: Przystępna cena biletów
Wady: Fatalna obsługa w biurze w Warszawie - panie aroganckie i bez kultury - dzwoniłam w sprawie reklamacji zagubionego bagażu, którego nie mogą znaleźć od 5 dni - pani stwierdziła że to nie jej problem i rozłączyła się w połowie zdania - chamstwo na które brak słów - OMIJAĆ ICH Z DALEKA. Jest to 3 lot z rzędu tymi liniami i bagaż zaginął po raz trzeci, więc to u nich standard. Wcześniej udawało się go znaleźć po 1 dniu, więc było to do zaakceptowania ale tym razem chyba zawartość walizki komuś spodobała się bardziej niż poprzednio... Podają jakiegoś maila, żeby sobie pisać reklamacje, na które nikt nie odpowiada. Ogólnie bałagan, olewanie klienta, jeśli już zapłaci za lot, brak kompetentnej osoby z którą można porozmawiać. Nie zasługują nawet na pół gwiazdki!!!
1

/10

31/07/2017 13:45,  
Zalety: W miarę dobre jedzenie na pokładzie, na dłuższych lotach dostaje się zestaw z kapciami, szczoteczką i pastą do zębów itp.
Wady: Beznadzieja!!! Leciałam w tym roku 2 razy i za każdym razem opóźnienie. Raz utknęłam w Bombaju na 36 godzin i raz w Stambule na 24 godziny. W Warszawie samolot spóźnił się 2 godziny, nie było kanapek ani wody, czy soku. Nie byłoby to problemem, gdybym nie musiała pędzić tyle czasu na lotnisku w Stambule. Obsługa tego lotniska to koszmar! 5 godzin zajęło mi załatwienie wszystkiego zanim zawieźli mnie w końcu do hotelu. Nie dostaliśmy w tym czasie nawet wody mineralnej, miałam problem z wydaniem mi bagażu, kupiłam wizę (30USD), żeby móc w ogóle jechać do hotelu i czekam na zwrot za nią od ponad tygodnia. Pani z linii lotniczej mnie poinformowała, że pieniądze dostanę jak pan dyrektor to zaaprobuje i nie wiadomo kiedy to będzie. Generalnie przedstawiciele linii w Polsce zarówna na lotnisku jak i w biurach są BARDZO nieuprzejmi dla pasażera, który ma już bilet i wystąpił problem. Będę unikać TK i innych też przestrzegam!
1

/10

27/03/2017 11:08,  
Zalety: WAW-IST-BOG oraz BOG-IST Smaczne jedzenie w klasie ekonomicznej, podawane także na krótkich lotach europejskich. Napoje bez ograniczeń. Sprawny boarding. Ceny biletów całkiem przystępne.
Wady: Lot do (i z) Bogoty Airbusem A330-200 - z ciasno poupychanymi siedzeniami (2-4-2). W trakcie międzylądowania w Panamie pasażerowie podróżujący z Bogoty do Stambułu muszą pozostać w samolocie, co nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem.
7

/10

23/03/2017 09:56,  
Zalety: Lot na trasie TXL-SAW-IKA powrót SHZ-IST-TXL - ciekawa siatka połączeń - bardzo dobre i smaczne posiłki i metalowe sztućce nawet na krótszych trasach serowowane z menu nawet na trasach europejskich - ciekawe napoje, takie jak domowej roboty lemoniada i świeżo wyciskane soki a także szeroki wybór alkoholi - na trasach europejskich zdażają się duże, szerokokadłubowe, wygodne samoloty - przyzwoite ceny
Wady: - brud i bałagan w samolocie ale to bardziej wina pasażerów niż obsługi np. brudny stolik - stewardesy traktują czasami białych pasażerów jako drugiej kategorii, potrafią oferować swoim rodakom mówiąc po turecku, resztę ignorując. Niektóre były przy tym bardzo nieuprzejme wręcz chamskie. - na trasach do Iranu nie podają alkoholu
7

/10

03/02/2016 20:13,  
Zalety: 07.07. i 08.07. 2015 Izmir-Stambuł-Izmir punktualność , czystość , samoloty nowe i pachnące , catering wszystko ok - powiem więcej dla mnie jak zwykle.
Wady: Brak
10

/10

04/08/2015 13:59,  
Zalety: Bardzo wygodne samoloty, sprawna obsluga, wszystko na czas, jedzenie podczas lotów europejskich smaczne i obfite, podczas lotów międzykontynentalnych - smaczne i bardzo obfite. Spory wybór napojów. Haczyki na damskie torebki!!
Wady: -
10

/10

05/07/2015 23:14,  
Zalety: 4 loty: Berlin - Stambuł - Isfahan - Stambuł - Berlin Bardzo dobre jedzenie. W miarę punktualne loty. Sympatyczne załogi.
Wady: Dramatycznie niewygodny A321 ze Stambułu do Isfahanu. Opornie działająca rozrywka pokładowa...
7

/10

18/05/2015 23:26,  
Zalety: Powrót z Istanbułu do Warszawy tymi liniami i od razu widać klasę, nie do co polski LOT.. dobre jedzenie, duży wybór czegoś do picia, a ceny biletów takie same jak LOT-u albo nawet niższe.. miła i uprzejma załoga nowy i wysprzątany 737, sprawny boarding, na czas.
Wady: -
10

/10

13/04/2015 23:20,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą Turkish Airlines i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie