Kadry

Zmiana w zarządzie PPL LOT Zmiana w zarządzie PPL LOT
10 czerwca 2005 14:57
Sławomir Lachowski, prezes BRE Banku, został powołany do rady nadzorczej PLL LOT za prof. Krzysztofa Rutkowskiego który zrezygnował z zasiadania w niej.
Katowice zatrudniają Katowice zatrudniają
24 maja 2005 09:06
Na katowickim lotnisku trwa rekrutacja personelu do obsługi systemu nagłośnienia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za operowanie systemem nagłośnienia na terenie terminalu, w tym przekazywanie komunikatów, podawanie zapowiedzi oraz innych informacji wynikających z zaistniałych sytuacji.
Webster rezygnuje Webster rezygnuje
17 maja 2005 22:53
17 maja 2005 spółka easyJet ogłosiła , że ze Ray Webster ustąpi ze stanowiska Dyrektora Generalnego. Ray Webster zarządzał firmą przez ostatnie 10 lat, podczas których easyJet stał się wiodącą europejską tanią linią lotniczą.
Bronisław Klimaszewski prezesem Bronisław Klimaszewski prezesem
14 kwietnia 2005 22:57
Nowym prezesem MPL w Balicach został Bronisław Klimaszewski - były prezes PLL LOT. Dodatkowo nowymi członkami zarządu MPL zostali: Paweł Jastrzębski dotychczas sprawujący funkcję Dyrektora Departamentu Gospodarki i Infrastruktury oraz Janusz Pierzchała - były dyrektor Agencji Rozwoju Miasta w Krakowie.
Actia Forum dla Wizz Actia Forum dla Wizz
11 października 2004 23:05
Agencja public relations Actia Forum z Gdyni rozpoczęła od listopada współpracę z tanimi liniami lotniczymi Wizz Air. Actia Forum odpowiada za pełną obsługę Wizz Air w Polsce w zakresie public relations.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama